Рейтинг популярних соковижималок Scarlett 2018

Кухонна техніка від компанії Scarlett приваблива в першу чергу своєю бюджетною вартістю, стильним дизайном і хорошою функціональністю. Читайте рейтинг популярних соковижималок Scarlett за версією покупців Price.ua .

Scarlett SC-012

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-012 Універсальна (центрифужна) соковижималка Scarlett з потужністю 300 Вт. Вона розрахована на невеликий обсяг переробки продуктів: Ємність резервуара для соку — 0,45 л, для м’якоті — 1,05 л.Пластиковий корпус з прозорими вставками красивий і дозволяє спостерігати за процесом. Передбачений захист від неправильної збірки. Гранично проста, але надійна модель.

Ціна — від 347 грн.

Scarlett SC-JE50S13

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-JE50S13 Рейтинг соковижималок Scarlett продовжує відцентрова модель з більшою потужністю — 600 Вт. Тут передбачено дві швидкості, що дозволяє максимально ефективно обробляти і м’які, і тверді плоди. Контейнер для соку має невеликий обсяг-0,35 л, а для макухи — 1 л.Корпус з нержавіючої сталі і чорного пластику надає цій соковижималці Scarlett дуже стильний вигляд. Тут передбачений пеносепаратор, що дозволяє отримувати чистий сік без шару піни зверху. Горловина 65 мм дозволяє обробляти цілі фрукти і овочі.

Ціна — від 875 грн.

Scarlett SC-JE50S11

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-JE50S11 Потужна (1000 Вт) соковижималка Scarlett з максимальною швидкістю обертання 16000 об/хв і двома швидкостями і відносно невеликою вагою — 2,8 кг. Резервуари для соку і м’якоті мають обсяги відповідно 0,75 л і 1,5 л. Сітка фільтра виконана з нержавіючої сталі з покриттям Durable Titanium (титан забезпечує довгий термін служби і можливість працювати з кислими плодами). Прогумовані ніжки попереджають ковзання пристрою. Горловина тут велика-діаметр 75 мм — під цілий плід. Відмінна соковижималка, кращий варіант по співвідношенню ціна-якість.

Ціна — від 1192 грн.

Scarlett SC-JE50S32

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-JE50S32 У кращі соковижималки Scarlett цей пристрій може бути віднесено вже тільки за потужність-1500 Вт. Але воно має і інші відмінні параметри: 5 швидкостей, 85 мм діаметр горловини, сепаратор, резервуар для соку об’ємом 1 л і для збору макухи — збільшений до 2 л.Особливо варто відзначити наявність нової для таких пристроїв функції крапля-стоп. Для вибору швидкості передбачена електронна панель. Є захист від випадкового включення.

Ціна — від 4515 грн.

Scarlett SC-JE50S29

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-JE50S29 Топ соковижималок Scarlett продовжує стильна і зручна модель відцентрового типу з потужністю 1000 Вт. Дві швидкості і розмір горловини 75 мм дозволяють обробляти плоди різної м’якості цілими, не ділячи їх попередньо на часточки. Ця соковижималка Scarlett розрахована на велику сім’ю — стакан для соку має обсяг 1,1 л, а для м’якоті — 1,5 л.Зручність роботи забезпечують сепаратор і функція крапля-стоп, стійкість надають прогумовані ніжки. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Пристрій має захист від перегріву і випадкового включення.

Ціна — від 2661 гри.

Scarlett SC-JE50S35

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-JE50S35 В огляд кращих соковижималок Scarlett ця модель потрапила завдяки хорошим характеристикам: потужність — 1000 Вт, дві швидкості, імпульсний режим, невелику вагу — всього 2,6 кг. При цьому без зупинки для очищення ємностей для соку і м’якоті воно може видати 0, 6 л соку (або 1 л макухи — який контейнер раніше заповниться залежно від виду плодів). Металевий корпус з прозорою кришкою — це красиво і дозволяє контролювати процес заповнення ємностей. Ця соковижималка Scarlett має захист від неправильної збірки, передбачено відключення при перегріванні.

Ціна — від 935 грн.

Scarlett SC-JE50S22

Семь недорогих, но эффективных соковыжималок Scarlett. Модель Scarlett SC-JE50S22 Хороші соковижималки Scarlett — це і шнекові моделі теж. У цих пристроїв зовсім інший принцип роботи — як у звичної всім м’ясорубки. При зовсім невеликій потужності 160 Вт і максимальній швидкості обертання 80 об / хв ця вертикальна шнекова модель забезпечує якісний віджимання соку. Є реверс, функція крапля-стоп, можливість регулювати кількість м’якоті. Стійкість надають прогумовані ніжки.

Ціна — від 4412 грн.

Вибрати соковижималку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia