Топ — 10 болгарок

Болгарками називають кутові шліфувальні машини. Вони можуть істотно відрізнятися за характеристиками. Читайте топ-10 найпопулярніших болгарок за версією покупців Price.ua .

-01-423

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. ТехАС ТА-01-423 Найпопулярніша модель кутовий болгарки, яка відрізняється ергономічним дизайном і високою продуктивністю. При потужності в 1,05 кВт інструмент видає 11 000 оборотів кола в хвилину, а сам шліфувальний круг можна швидко замінити натисканням всього однієї кнопки. Швидкість можна регулювати для виконання різних типів робіт.

Модель може використовуватися і в побуті, і для професійних робіт.

Діаметр диска, під роботу з яким пристосована болгарка, становить 125 мм.

Ціна — від 700 грн.

Читайте: шуруповерти: топ-5 популярних моделей

Makita GA5030

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. Makita GA5030 Ще одна кутова шліфувальна машина, що працює на оборотах 11 000 в хвилину. При цьому модель від відомого виробника електроінструментів може похвалитися невеликою вагою-всього 1,4 кг, що робить її використання дуже зручним в різних умовах.

Діаметр шліфувального диска становить 125 міліметрів, а споживана потужність дорівнює 720 Вт. З корисних додаткових функцій є блокування кнопки включення. При роботі майже немає вібрації і шуму, тому болгарку добре використовувати в домашніх умовах. Єдиним мінусом можна назвати невеликий нагрів корпусу при тривалій роботі без перерв, тому інструменту потрібно періодично давати відпочити. За допомогою цієї болгарки можна різати метал, шліфувати і зачищати поверхні.

Ціна — від 1284 грн.

Міас УШМ-1250/125

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. Миасс УШМ-1250/125 Одна з найбільш бюджетних моделей болгарок, яка при цьому може похвалитися дуже непоганою продуктивністю — 11 000 оборотів в хвилину. Споживана потужність трохи вище, ніж у попередніх моделей — 1,25 кВт. Болгарка вигідно відрізняється наявністю великої кількості додаткових функцій. Серед них блокування кнопки включення, блокування шпинделя, захисний кожух. Для більшої зручності використання є бічна рукоятка.

Ціна — від 380 грн.

Читайте: Топ-5 бюджетних напівпрофесійних бензопил

Stark DWS-800

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. Stark DWS-800 Болгарка для стін, однією з корисних можливостей якої є підключення пилососа. Це значно зменшує кількість будівельного сміття в місці роботи. Крім того, робочу область можна підсвічувати за допомогою LED ліхтарика. Двигун інструменту працює на потужності в 800 Вт і відрізняється високою продуктивністю і надійністю. Є бічна ручка, завдяки якій болгарку зручно тримати під будь — яким кутом, і довгий кабель живлення-два метри. Дана болгарка може використовуватися для шліфування стін всередині і зовні приміщень, виконання дрібних і великих робіт по обробці бетонних, цегляних та інших поверхонь.

Ціна — від 2650 грн.

-0263

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей.INTERTOOL DT-0263 Болгарка для відрізних і шліфувальних робіт від відомого виробника електроінструменту. Може працювати з різними типами абразивних дисків — для чорнового і тонкого шліфування, гумовими і повстяними дисками і навіть дротяною щіткою. Діаметр робочого диска стандартний — 125 мм, діаметр посадкового отвору — 22,2 мм.Відмінною особливістю саме цієї моделі є можливість установки бічної рукоятки і з правого, і з лівого боку, тому болгаркою без проблем можуть користуватися лівші. Через відносно невисоку потужність, 750 Вт, модель шліфувальної машини більше підходить для побутових робіт, ніж для використання в масштабному будівництві.

Ціна — від 450 грн.

Читайте: Як вибрати електрорубанок

DeWALT DWE4057

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. DeWALT DWE4057 Модель відрізняється підвищеною кількістю оборотів в порівнянні з попередніми моделями — 11 800 в хвилину. Також до переваг даної болгарки можна віднести невелику вагу-1,8 кг, тому з нею зручно працювати у важкодоступних місцях. Є функція плавного пуску, блокування кнопки включення, знімний кожух, а в комплекті йде шестигранний ключ для заміни дисків. Діаметр робочого диска — 125 мм. Хороша модель для побутових робіт, для масштабного будівництва потужності в 800 Вт може не вистачити.

Ціна — від 1700 грн.

Forte EG 10-125 N

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. Forte EG 10-125 N У комплекті з цією болгаркою йде захисний кожух і додаткова рукоятка, яку можна встановити з правого або з лівого боку. Відмінною особливістю конструкції є вентиляційні отвори в корпусі, завдяки яким інструмент менше нагрівається при тривалій роботі. Швидкість обертання диска на холостому ходу становить 12 000 оборотів в хвилину, але може бути нижче при роботі з твердими матеріалами. Є захист від випадкового включення і блокування шпинделя. Виробник надає гарантію 12 місяців на використання моделі.

Ціна — від 536 грн.

CRAFT CAG-125 / 900Е

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. CRAFT CAG-125/900Е Болгарка з функцією регулювання кількості обертів в хвилину і потужністю двигуна 900 Вт. Може використовуватися для різання пластику, металу і каменю, а також для зачистки і шліфування різних поверхонь. При необхідності робочу насадку можна легко замінити, заблокувавши при цьому шпиндель для більшої безпеки. Бічну рукоятку можна розташувати і з правої, і з лівої частини корпусу, а вага всього в 2 кг дозволяє довго працювати з інструментом без перерви. У комплекті крім самого інструменту і ручки йде захисний кожух і ключ для заміни насадок. Кількість оборотів в хвилину, діаметр кола стандартні — 11 000 і 125 мм відповідно.

Ціна — від 526 грн.

Читайте: Як вибрати шліфмашину

Фіолент МШУ2-9-125Е

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. Фиолент МШУ2-9-125Э Модель болгарки з відносно невисокою кількістю оборотів диска — до 9000 в хвилину, але має масу інших переваг. Так корпус інструменту виконаний з міцного і легкого алюмінієвого сплаву, бічну ручку можна встановити з обох сторін від корпусу, є функція плавного пуску, електронне регулювання частоти обертання шпинделя і захист від перевантажень. Особливої уваги заслуговує шнур живлення, який може похвалитися подвійним шаром ізоляції. У корпусі є отвори для вентиляції, які не тільки не дають накопичуватися пилу, але і сприяють якісному охолодженню двигуна при роботі. Важить інструмент всього 1,6 кг, тому з ним без проблем можна працювати однією рукою.

Ціна — від 1254 грн.

Makita GA 9050

Десять болгарок для мастера: топ-10 моделей. Makita GA 9050 Компактна, ергономічна і потужна болгарка від відомого виробника. Відрізняється невисоким рівнем шуму і вібрацій при роботі, ідеально підходить для шліфування поверхонь в приміщенні. Невелика кількість оборотів в хвилину-6600 робить модель не придатною для масштабних будівельних робіт, але в побуті вона просто незамінна.

Ціна — від 2660 грн.

Вибрати болгарку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia