Топ — 10 надувних човнів 2018 до 5 тис. Грн

Надувний човен-незамінна супутниця як рибалок, так і любителів походів. Човни з полівінілхлориду (заміна гуми) зручно складаються, легкі, займають мало місця при транспортуванні. Читайте топ-10 недорогих і надійних човнів до 5 тис.Грн.

BARK B-240

10 недорогих ПВХ-лодок. BARK B-240 Цей човен виготовлений з п’ятишарового ПВХ, він довгастої форми, довжина 2,4 метра, важить 15 кг, вантажопідйомність до 200 кг.У комплект входять: розбірні весла, сумка для транспортування, насос і ремкомплект, а також сертифікат малого судна. По краю човна проходить страхувальний леер і розташовані ручки для зручності переміщення, є кочети для весел. Сидіння не рухаються. Цей човен без транців під мотор і дощатого настилу, що позначилося на її вартості.

Ціна — від 4000 грн.

INTEX SEAHAWK 200 SET 68347

10 недорогих ПВХ-лодок. INTEX SEAHAWK 200 SET 68347 Кращі надувні човни в співвідношенні ціна-якість виробляє китайська компанія Intex. Широко популярні їх надувні матраци , виробляють вони і човни. Представлена двомісна модель по параметрам і розміром схожа на попередню: довжина 2,26 м, така ж висота борту, вантажопідйомність 200 кг, але важить всього 9,2 кг Зроблена вона з тришарового матеріалу (вініл-поліестер-вініл) товщиною 0,51 мм Складається з трьох відсіків за принципом «човен у човні» для забезпечення максимальної безпеки. Оснащена клапанами для швидкого надування і здування Boston, підлога надувна. Весла цільні, є кочини і тримачі для весел.

Ціна — від 1275 грн.

Читайте: Як вибрати надувний човен для риболовлі

KOLIBRI K-240

10 недорогих ПВХ-лодок.KOLIBRI K-240 Ще один недорогий Надувний човен від українського виробника-суднобудівної компанії «Колібрі». Ця модель-найменша з двомісних човнів серії «Стандарт». Її довжина 2,4 м, ширина 1,3, вага близько 15 кг, але вантажопідйомність до 216 кг, так що порибалити удвох не проблема. Зроблена з 5-шарового ПВХ, оснащена кочетами, є можливість доукомплектувати навісним мотором , підлога надувна, зручна в збірці і транспортуванні.

Ціна — від 4320 грн.

BESTWAY RX-3000

10 недорогих ПВХ-лодок. BESTWAY RX-3000 Півторамісна (1 дорослий + 1 дитина) Надувний човен від китайської компанії
Bestway відноситься до розряду прогулянкових. Її довжина всього 1,8 м, ширина близько метра,
Розрахована на вагу до 120 кг, але і сама важить всього 3 кг.Хоч кочини у неї і є, але весла, як і насос, в комплект не входять. Три повітряні камери, леер по периметру.

Ціна — від 375 грн.

Читайте: Як вибрати Човновий мотор

STORM ST240

10 недорогих ПВХ-лодок. STORM ST240 У топ надувних човнів 2018 року двомісна модель від української компанії Аква-Шторм потрапила за компактні розміри при хорошій вантажопідйомності. Зроблена вона з ПВХ щільністю 850 гр / кв. М, витримує вагу 200 кг.Човен весловий, двокамерний з надувною підлогою, насос і весла в комплекті.

Ціна — від 3360 гривень.

SPORT-BOAT C 245 LS

10 недорогих ПВХ-лодок. SPORT-BOAT C 245 LS Продовжує рейтинг надувних човнів до 5000 грн модель із серії Cayman відомого в Україні науково-виробничого об’єднання SPORT-BOAT. Ця двомісна модель виготовлена з матеріалу південно-корейського виробництва Polytex, має в довжину майже 2,5 м, ширина 1,3 м і вантажопідйомність 215 кг, важить 15 кг. Її відмінною особливістю є наявність твердого дна з рейковою слани з водостійкої фанери і система зсувних сидінь, весла розбірні. В комплекті насос, ремкомплект.

Ціна — від 3800 грн.

Читайте: Як вибрати вудку для риболовлі

Тура ЛТ-250

10 недорогих ПВХ-лодок. ЛАДЬЯ ЛТ-250 Особливістю модельного ряду надувних човнів тура є варіативність носів: овальний і трапецієподібний, що позначається буквою в маркуванні. У човнів категорії Т кокпіт більш просторий завдяки незвичайній формі. Повноцінний гребний двомісний човен для риболовлі та сімейного відпочинку. Надійний ПВХ, вантажопідйомність 270 кг, розбірні Комбіновані весла, рейковий настил, зручні ручки для транспортування.

Ціна — від 3380 грн.

AQUA STAR В249

10 недорогих ПВХ-лодок. AQUA STAR В249 Ще один пристойний двомісний Надувний човен від української компанії з аналогічною назвою. Ця модель довжиною 249 см, вантажопідйомністю 220 кг і вагою 18 кг з рейковим підлогою. Відрізняється надміцним ПВХ матеріалом, 4 ручками для транспортування, а в іншому все в повному комплекті: весла, кочети, кріплення для транця, ремкомплект, насос і рюкзак для перенесення.

Ціна — від 3700 грн.

SKIPPER S-220

10 недорогих ПВХ-лодок. SKIPPER S-220 Цю модель надувного човна випускає молодий український виробник, який відрізняється прагненням до впровадження новинок в області шовних технологій. Так що надійність плавзасобу забезпечена, тим більше що виготовлений човен з міцного п’ятишарового ПВХ. Ще одна особливість цієї веслової двомісного човна — її невелика осаду, тому її дуже зручно використовувати на мілководді. Представлена модель Базова, але при бажанні її можна вдосконалити і додати підлоги, транец під навісний мотор, додатковий захист зовні від очеретів, накладки на сидіння.

Ціна — від 2830 грн.

Читайте: Топ-8 кращих бюджетних спінінгів

ARGO A-260T

10 недорогих ПВХ-лодок. ARGO A-260T І знову двомісний Надувний човен від українського виробника, хоча це єдина з усього списку модель, що має довжину 2,6 м, що вимагає обов’язкової реєстрації. Але плавзасіб серйозний і з легкістю витримає третього пасажира. Човен повноцінно укомплектована, є сланцевий рейковий підлогу і транец під навісний мотор. Підвищена вантажопідйомність (до 233 кг) позначилася на вазі — в комплекті вона важить 21,5 кг.

Ціна — від 4670 грн.

Вибрати надувний човен і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia