Топ — 10 обігрівачів

Обігрівач-відмінний варіант зігрітися в зимову холоднечу або в міжсезоння. Найбільш затребувані моделі: масляні та інфрачервоні обігрівачі. До рейтингу увійшли популярні моделі за версією покупців Price.ua .

Eurofan EOH-20-9F

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель Eurofan EOH-20-9F Масляний обігрівач, який може працювати в трьох різних режимах потужності: 800, 1200 і 2000 Вт. Перемикання між режимами здійснюється за допомогою механічної ручки. Модель відрізняється простотою конструкції, а її 9 секцій і вбудований термостат добре справляються з обігрівом невеликих приміщень. Встановлюється обігрівач на підлогу, а для того, щоб його було зручніше пересувати з місця на місце, він оснащений коліщатками і ручкою. З захисних функцій є автоматичне відключення при перегріванні і перекиданні.

Ціна — від 1370 грн.

MYSTERY MH-7001

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель MYSTERY MH-7001

Ще одна популярна модель підлогового масляного обігрівача. Також може працювати в одному з трьох режимів потужності, максимального з них вистачає для ефективного обігріву приміщення площею до 15 квадратних метрів.

У конструкції є коліщатка, ручка і спеціальний відсік для зберігання кабелю живлення. Захист у даного обігрівача є тільки від перегріву, тому він погано підходить для будинків, де є маленькі діти і Домашні тварини.

Ціна — від 800 грн.

Читайте: Як вибрати обігрівач

Aftron AFOR 9500

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель Aftron AFOR 9500

Як і попередня модель, добре справляється з обігрівом приміщення площею в 15 квадратних метрів за умови, що висота стелі не більше трьох метрів. Корпус класичного білого кольору, дев’ять секцій, коліщатка і ручка для зручності переміщення.

Температура регулюється за допомогою механічного перемикача. Крім вбудованого захисту від перегріву інших захисних функцій у цього обігрівача немає. Відмінними характеристиками саме цієї моделі є надійність і довговічність.

Ціна — від 880 грн.

Scarlett SC-1153

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель Scarlett SC-1153

Більш потужна в порівнянні з попередніми модель масляного підлогового обігрівача, її потужність становить 1800 Вт, а температурних режимів цілих п’ять. Ще однією відмінною рисою саме цієї моделі є невисокий рівень енергоспоживання, тобто її використання допоможе вам заощадити на рахунках за електрику.

У конструкції моделі є вбудований керамічний вентилятор потужністю в 400 Вт, який швидко розганяє нагріте повітря по приміщенню. ДО РЕЧІ, вентилятор включається окремо, так що, якщо він вам не потрібен, то нагрів повітря в приміщенні буде відбувається виключно шляхом конвекції. Інші особливості конструкції ті ж, що У інших подібних обігрівачів: ручка, коліщатка, відсік для шнура.

Ціна — 980 грн.

Читайте: Як вибрати зволожувач повітря

TESY 2009

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель TESY 2009

Найпотужніший з представлених в цьому рейтингу масляних обігрівачів, його потужність становить 2000 Вт, завдяки чому модель ефективно справляється з обігрівом великих приміщень. Максимальна площа, в якій має сенс його використовувати, становить до 24 квадратних метрів.

Одним з основних переваг моделі є практично безшумна робота, а захист є не тільки від перегріву, але і від замерзання. Останнє означає, що в невикористовуваний час обігрівач можна тримати на неопалюваному балконі, а в потрібний момент відразу включати і насолоджуватися теплом. Є вентилятор для розгону теплого повітря. Модель відрізняється високою надійністю.

Ціна — від 1560 грн.

DIMOL Mini 01

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель DIMOL Mini 01

Інфрачервоний обігрівач з керамічним інфрачервоним елементом, ідеально підходить для обігріву кімнат площею до 4,5 квадратний метрів. Однією з переваг керамічної панелі є те, що вона не сушить повітря, а при роботі споживає дуже мало електроенергії. Крім того, особливістю саме цієї моделі є інтелектуальна система управління, яка буде підтримувати в приміщенні задану температуру і захищати прилад від перепадів напруги. Використання обігрівача економить електроенергію приблизно на 60% в порівнянні з масляними агрегатами, а можливість закріплювати прилад на стіні істотно заощадить місце в квартирі.

Ціна — від 990 грн.

Читайте: Як вибрати теплоакумулятор

UP! (Underprice) IRH-2020

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель UP! (Underprice) IRH-2020

Абсолютно безшумний інфрачервоний обігрівач, який може як розміщуватися на підлозі, так і монтуватися на стіну. Потужності в 2000 Вт з лишком вистачає для обігріву приміщення площею до 20 квадратних метрів, а фламентіновий нагрівальний елемент при роботі не спалює пил і кисень. Габарити і вага моделі дуже невеликі, тому в кімнаті вона не займе багато місця, а стильний зовнішній вигляд відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

Ціна — від 1400 грн.

Reetai HV1301L

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель Reetai HV1301L

Інфрачервона модель, що працює за принципом природної конвекції повітря, тобто нагріті повітряні маси піднімаються вгору, а холодні опускаються вниз. Час повного нагріву становить всього одну хвилину, а працювати модель може в двох режимах: 1000 В і 1500 В.Працює обігрівач абсолютно безшумно, при перекиданні, нахилі або перегрів прилад автоматично відключається. Також є вбудована функція захисту від замерзання, корпус при роботі нагрівається максимум до 60 градусів, що виключає ймовірність опіку. Встановлювати обігрівач можна не тільки на підлозі, але і вішати на стіну, а завдяки ультратонкому дизайну він буде органічно виглядати в будь-якому інтер’єрі.

Ціна — 1950 грн.

Читайте: Як вибрати вентилятор для будинку

Vesta Energy PRO 700

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель Vesta Energy PRO 700

Керамічна інфрачервона панель з високою ефективністю роботи. Потужність приладу становить 700 Вт, цього достатньо для обігріву 14 квадратних або 36 кубічних метрів. Як і інші інфрачервоні моделі при роботі не спалює кисень, а при досягненні заданої температури панель автоматично відключається. Дуже добре виглядає на будь-якій поверхні.

Ціна — від 2560 грн.

ECO Mini 1500

Самые востребованные обогреватели: 10 лучших. модель ECO Mini 1500

Інфрачервоний обігрівач від популярної марки UFO. Відрізняється не тільки компактними габаритами, але і солідною потужністю — від 500 до 1500 Вт. Такої потужності вистачає для обігріву 15 квадратних метрів. Управління обігрівачем гранично просте, є вбудований захист від перекидання. Це одна з найбільш бюджетних моделей.

Ціна — 570 грн.

Вибрати обігрівач і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia