Топ — 10 орбітреків

Орбітрек або еліптичний тренажер — один з найпростіших і ефективних спортивних тренажерів. До рейтингу увійшли популярні моделі за версією покупців Price.ua .

EnergyFIT BE2200

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. EnergyFIT BE2200

Ефективний тренажер, що не вимагає для роботи підключення до електромережі. Дисплей працює на батарейках і відображає час тренування, пройдену дистанцію, пульс і витрата калорій Користувача, а також поточну швидкість ходьби. Ви можете вибрати один з восьми режимів навантаження, а максимальна вага, на який розрахований орбітрек, становить 110 кг. Для зручності транспортування тренажера по квартирі в нижній його частині є спеціальні ролики, сам тренажер важить всього 27 кг, так що пересунути його з місця на місце не складе особливих труднощів.

Ціна — від 5500 грн.

HouseFit HB-8169S

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. HouseFit HB-8169S

Механічний орбітрек зі знімним сидінням, яке дозволяє використовувати його також в якості велотренажера. Дозволяє боротися із зайвою вагою, зміцнювати м’язи і серцево-судинну систему, тренувати дихальну систему. Навантаження регулюється механічно, Висота сидіння і важелів для рук легко налаштовується. Дисплей моделі демонструє поточну швидкість в кроках за хвилину, кількість витрачених калорій, загальна кількість кроків і час тренування. Орбітрек розрахований на користувачів з вагою до 100 кг, враховуйте цей момент при покупці пристрою.

Ціна — від 3690 грн.

Читайте: Як вибрати орбітрек

Evrotop EV-456

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. Evrotop EV-456 Тренажер з 8 рівнями навантаження і регульованим по висоті і нахилу сидінням. Пульсомір знаходиться на рукоятках для рук, які також покриті матеріалом, що не викликає алергію. У нижній частині тренажера розташовані компенсатори нерівності підлоги, так що його можна без проблем встановити навіть не на ідеально рівній поверхні. LCD дисплей працює на батарейках і показує частоту пульсу, кількість пройдених кроків, спалених калорій, поточну швидкість і загальний час тренування. До мінусів можна віднести істотний все моделі-майже 40 кілограм, зате і витримує вона 120 кілограм живої ваги.

Ціна — від 6590 грн.

Finnlo E-Glide SR

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. Finnlo E-Glide SR Орбітрек преміум-класу, що має десять різних тренувальних програм, перемикатися між якими легко можна за допомогою кнопок на панелі управління. З додаткових функцій тренажер оснащений вентилятором, входом для навушників і транспортувальними коліщатками. Рівнів навантаження цілих 20, а знижувати або підвищувати навантаження можна за допомогою кнопок на рукоятках. Спеціальна технологія забезпечує плавний крок, а при бажанні на вбудовані колонки можна вивести звук зі свого планшета або смартфона. Модель витримує вагу користувача до 150 кг, але і сама важить чимало — 95 кг.

Ціна — від 86100 грн.

Читайте: Як вибрати степпер

Sportop E5500

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. Sportop E5500 Ще один тренажер преміального рівня, який може використовуватися для спортивних тренувань вдома або у фітнес-клубі. Модель відрізняється плавним ходом, надійною конструкцією, великими педалями з протиковзким покриттям. Є можливість вимірювати пульс користувача не тільки за допомогою сенсорів в рукоятках, але і шляхом підключення нагрудних датчиків. Комп’ютер тренажера може працювати не тільки від мережі, але і від батарейок, є підсвічування екрану, а на передній стійці розташована підставка для пляшки, смартфона або планшета. На дисплеї відображаються не тільки такі стандартні дані, як пульс або швидкість, але і відсоток жиру в організмі, температура в приміщенні, час відновлення організму.

Ціна — від 32600 грн.

USA Style CT-94

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок.USA Style CT-94

Відносно простий і бюджетний еліптичний тренажер з можливістю програмування. Витримує вагу користувача до 120 кг, сам по собі важить 36 кг, але завдяки транспортувальним роликам пересувати його з місця на місця дуже просто. Рівнів навантаження 8, регулювання глибини кроку немає, дисплей показує швидкість ходьби, час тренування, пульс і витрата калорій.

Ціна — від 6160 грн.

Читайте: Як вибрати гребний тренажер

SportsArt G862

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок.SportsArt G862

Еліптичний тренажер з 20 рівнями навантаження і можливістю регулювання довжини кроку до 42 см. Витримує вагу користувача до 150 кг, Живлення комп’ютера здійснюється від електромережі, є 11 різних програм тренувань. Електромагнітна система навантаження забезпечує плавний і безшумний хід, на дисплеї відображається пульс, витрата калорій, швидкість, пройдена дистанція і час тренування. Єдиний недолік-завищена ціна моделі.

Ціна — від 125000 грн.

Vigor AL615E

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. Vigor AL615E

Компактний і легкий тренажер для домашнього використання. Підходить для тренування м’язів ніг, рук, спини, грудей, преса, сідниць і плечового пояса. Педалі забезпечені нековзним покриттям, є 10 рівнів навантаження, вбудований аналізатор відсотка жиру в організмі. Довжина кроку становить 40 см і не регулюється, на дисплеї, крім стандартних для такого тренажера параметрів, відображаються також поточний час і дата. Є компенсатори нерівності поверхні і ролики для транспортування. Комп’ютер живиться від батарейок формату АА, живлення від електромережі не потрібно.

Ціна — від 9400 грн.

YOWZA Jupiter Pilot-C5.9

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. YOWZA Jupiter Pilot-C5.9 Ефективний домашній орбітрек, що має ряд цікавих особливостей конструкції. Так він оснащений спеціальною системою управління кардионагрузками,» плаваючими » педалями з можливістю регулювання кута нахилу і вбудованим вентилятором, який може працювати на одній з трьох швидкостей. Кількість рівнів навантаження дорівнює 16, є можливість задавати граничні значення пройденої дистанції, часу тренування, кількості спалених калорій. Дисплей з підсвічуванням, комп’ютер живиться тільки від мережі.

Ціна тренажера — від 21000 грн.

Читайте: Як вибрати медбол

Life Gear 93565

Десять отличных орбитреков для домашних тренировок. Life Gear 93565 Еліптичний тренажер, що відрізняється від інших моделей компактними габаритами і відносно невисокою ціною. Магнітна система навантаження передбачає всього 5 рівнів, так що цей орбітрек підходить скоріше для підтримки форми, ніж для серйозних тренувань. Зате завдяки невеликій вазі, компактним розмірам і наявності транспортувальних роликів в нижній частині, його дуже легко зберігати навіть в невеликій квартирі.

Ціна тренажера починається від 4700 грн.

Вибрати орбітрек і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia