Топ — 10 паяльників

Жоден поважаючий себе майстер не може обійтися без паяльника. Паяльники бувають контактними, імпульсними, газовими, а також для зварювання пластикових труб. До рейтингу увійшли найпопулярніші моделі, за версією покупців Price.ua .

Intertool 100 Вт (RT-2010)

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель Intertool 100 Вт (RT-2010)

Одна з найпростіших і популярних контактних моделей від відомого виробника інструментів. Максимальна робоча температура паяльника становить 750 градусів, а працює прилад на потужності в 100 Вт. За допомогою моделі можна паяти мікросхеми, дрібні металеві деталі і багато іншого, головне — потурбуватися наявністю припою. Час розігріву робочої частини до максимальної температури становить 5-10 хвилин, зручність експлуатації забезпечується ручкою з гумовими накладками. Модель можна сміливо назвати однією з найбільш бюджетних у своєму класі.

Ціна — 130 грн.

Читайте: Як вибрати паяльник

MasterTool 44-0002

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель MasterTool 44-0002

Імпульсний побутовий паяльник з потужністю в 200 Вт. Від інших моделей відрізняється наявністю підсвічування робочої області, що робить його ідеальним варіантом при роботі у важкодоступних місцях. Крім того, температуру нагрівання робочої частини можна регулювати від 70 до 500 градусів. У діапазоні від 70 до 200 градусів паяльник можна використовувати для різання пластику, плівок і пінопласту. На максимальній температурі він може використовуватися для випалювання по дереву. У комплект також входить 2 спеціальні насадки, ключ для їх зміни, каніфоль і припій. Можна з упевненістю говорити, що дана модель є однією з найбільш універсальних в класі побутових паяльників.

Ціна — від 630 грн.

LICOTA (TEA-51007K)

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель LICOTA (TEA-51007K)

Газовий паяльник з конічним наконечником, в якості палива використовує газ бутан. Одного контейнера на 15 мл вистачає для 45-60 хвилин безперервної роботи, так що така модель стане хорошим помічником для тих, кому необхідно здійснити пайку у віддаленому від електромереж місці. У комплекті є спеціальні насадки «ніж» і «лопатка», завдяки яким паяльник можна використовувати для розрізання пластику та інших м’яких матеріалів. Також модель можна використовувати в режимі паяльної лампи з температурою до 1300 градусів. Але врахуйте, що так паливо буде витрачатися набагато швидше.

Ціна — від 1300 грн.

Читайте: Як вибрати електрорубанок

Протон ППТ-1200

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель Протон ППТ-1200

Вітчизняна модель для різання пластикових труб. Працює при потужності в 1200 Вт, до максимальної температури в 300 градусів нагрівається за 10 хвилин. У комплекті йде 6 насадок і тефлоновим покриттям, а також кріпильні болти для них і викрутка для заміни. Зручність використання інструменту також забезпечується підставкою, на яку можна покласти паяльник в невикористовуваний час. Тефлонове покриття насадок не дає пластику прилипати до них, і в загальному модель дуже зручно використовувати для роботи з пластиковими сантехнічними трубами. Ціна — від 540 грн.

Yato (YT-8245)

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель Yato (YT-8245)

Електричний трансформаторний паяльник, який, як і попередня модель, може використовуватися для розрізання пластикових труб. Є функція LED підсвічування робочої області, а в комплекті є три різних за величиною наконечника. Крім цього, паяльник поставляється в пластиковому кейсі для зберігання, в якому крім самого інструменту і насадок до нього є олово для пайки і каніфоль. Наконечник моделі нагрівається до максимальної температури практично миттєво, так що до роботи ви можете приступати через пару секунд після включення інструменту в мережу. Ціна — від 520 грн.

Читайте: Як вибрати точильний верстат

Dremel VersaTip

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель Dremel VersaTip

Бездротовий газовий паяльник, що працює на зрідженому Бутані. Однієї капсули з газом вистачає на 45-90 хвилин роботи в залежності від встановленого режиму. Завдяки наявності в комплекті різних насадок паяльник може використовуватися не тільки для споювання, але також для випалювання, видалення фарби і гарячого різання. Максимальна робоча температура — 1200 градусів, до якої інструмент нагрівається за 15-20 секунд. Є блокування кнопки включення для захисту від дітей, можливість швидкої заміни ємностей з газом. Сам паяльник дуже компактний і зручний в роботі, а газовий принцип роботи дозволить вам використовувати його в будь-якому місці і в будь-який час.

Ціна — 1150 грн.

Sigma 2742071

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель Sigma 2742071

Імпульсний паяльник, що працює в трьох режимах. Режим а-нагрів до 200 градусів, орієнтований на різання пластикових труб і різних м’яких матеріалів. Режим в-нагрів до 350 градусів, хороший для звичайної пайки. Режим С — до 500 градусів, випалювання по дереву. Спеціально для роботи в різних режимах в комплекті з паяльником йде 6 різних насадок і ключ для їх зміни. З переваг моделі варто відзначити корпус з ударостійкого пластику, можливість надшвидкого нагріву і функцію підсвічування. Інструмент зручно тримати в руці завдяки прогумованим накладкам на ручці.

Ціна — 650 грн.

Читайте: Як вибрати Лещата

Topex 44E118

Рейтинг 10 качественных паяльников. МодельTopex 44E118

Багатофункціональний газовий паяльник, що працює на пропані. Максимальна температура роботи становить 1850 градусів, що дозволяє використовувати модель також в якості паяльної лампи. Інтенсивність полум’я регулюється за допомогою зручного перемикача на рукоятці, а для пайки великих поверхонь в комплекті є спеціальна клиноподібна мідна насадка. Паяльник можна підключити до будь-якого балона з газом завдяки універсальному перехіднику, що робить його відмінним рішенням для роботи за містом.

Ціна — від 1050 грн.

-0001

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель Intertool GB-0001

Цей газовий паяльник також називають мікрогорелкой, так як його максимальна робоча температура досягає 1300 градусів. В якості палива використовується бутан, Ємність резервуара становить 12 мл.Є можливість регулювання інтенсивності полум’я. Серед переваг моделі можна виділити легкий алюмінієвий корпус, швидкий нагрів до максимальної температури і дуже демократичну вартість.

Ціна — від 155 грн.

Читайте: Як вибрати викрутку

NEO Tools 20-020

Рейтинг 10 качественных паяльников. Модель NEO Tools 20-020

Газовий паяльник, який більше підходить під визначення паяльної лампи. Ємність балона становить 190 г, максимальна робоча температура 1350 градусів. Функція п’єзопідпалу дозволяє не відкривати газовий вентиль кожен раз, коли потрібно включити інструмент, а можливість повороту на 180 дозволяє працювати з паяльником навіть у важкодоступних місцях.

Ціна — від 970 грн.

Вибрати паяльник і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia