Топ-10 популярних телескопів

Зараз телескоп можна купити в якості розвиваючої іграшки для дитини або ж для професійного використання. Читайте топ-10 найпопулярніших моделей за версією покупців Price.ua .

EASY SCIENCE

Рейтинг телескопов. EASY SCIENCE Легкий і компактний портативний телескоп рефракторного типу. Його лінзи здатні збільшити спостережуваний об’єкт в 30 разів, а зручний штатив з трьома ніжками дозволить розташувати інструмент так, щоб користуватися ним було максимально зручно. Модель призначена для дітей старше 8 років і подарує безліч незабутніх моментів. Далекі зірки з її допомогою розглянути не вийде, а ось спостерігати місяць або різні планети Сонячної системи — цілком. У комплекті з телескопом йдуть три змінних окуляра.

Ціна — від 300 грн.

Bambi 6609A

Рейтинг телескопов. Bambi 6609A Ще одна дитяча модель, розрахована на користувачів від 5 років. Дозволяє домогтися збільшення в кілька десятків разів, оснащена змінними об’єктивами. У комплекті йде штатив-тринога висотою в 57 сантиметрів. Відмінною особливістю саме цієї моделі є привабливий дизайн і яскравий колір. І нехай вас не бентежить те, що на вигляд телескоп більше схожий на дитячу іграшку, ніж на астрономічний інструмент, з його допомогою ваша дитина зможе знайомитися з новим для нього світом небесних тел.

Ціна — від 400 грн.

Читайте: Топ-5 кращих біноклів

Levenhuk Strike 60 NG

Рейтинг телескопов. Levenhuk Strike 60 NG Модель для початківців, якою з однаковим задоволенням можуть користуватися і юні, і дорослі астрономи. Це компактний і легкий телескоп рефракторного типу, на лінзи якого нанесено спеціальне освітлююче покриття для кращої контрастності зображення. Також на об’єктиві є знімна бленда для захисту від відблисків. Штатив дозволяє не тільки змінювати кут нахилу об’єктива, але і регулювати інструмент по висоті, підлаштовуючи його під зростання спостерігача. Діаметр об’єктива-60 мм, тобто з його допомогою можна спостерігати не тільки планети Сонячної системи, але і яскраві зірки.

Ціна — від 3700 грн.

Omegon N 130/920 EQ-2

Рейтинг телескопов. Omegon N 130/920 EQ-2 Напівпрофесійна модель, що дає збільшення в 260 разів. Такого збільшення і роздільної здатності телескопа цілком вистачає для того, щоб розглянути особливості рельєфу близьких до Землі планет. До фокусера на 1,25 дюйма можна приєднувати змінні окуляри для отримання більш детальної картинки. Алюмінієвий штатив налаштовується по горизонталі і вертикалі, а його максимальна висота становить 124 сантиметри. У комплекті з телескопом йдуть два окуляри Кельнера — на 25 і 10 міліметрів, а також шукач типу Red dot.

Ціна — від 7900 грн.

Читайте: види мікроскопів — як вибрати

Bushell 900×114 Voyager

Рейтинг телескопов. Bushell 900x114 Voyager Рефлекторний телескоп, орієнтований на дорослих користувачів. Максимальна кратність моделі — до 250х, а важить вона 10 кг.За допомогою цього телескопа можна спостерігати великі небесні тіла і близькі до землі зірки, а зручний штатив налаштовується у вертикальній і горизонтальній площинах.

Ціна моделі — від 5930 грн.

Bresser Messier AR-127S/635 EXOS-2

Рейтинг телескопов. Bresser Messier AR-127S/635 EXOS-2 Ахроматичний телескоп рефракторного типу, який відмінно підходить для спостереження віддалених об’єктів. Також за допомогою моделі можна робити якісні астрофото, а оптика покрита спеціальним освітлюючим складом для максимально чіткого зображення. У комплекті йде легка тринога, оснащена шукачем полюса і градуйованими установочними колами. При бажанні штатив можна доукомплектувати системою автонаведення, і тоді телескоп буде автоматично стежити за обраними вами небесними тілами. Максимально можливе збільшення-до 254 крат. Сам об’єктив зі штативом важить 24 кілограми, а довжина труби становить 905 міліметрів, так що дитячою іграшкою такий пристрій точно не назвеш.

Ціна — від 29780 грн.

Sky-Watcher 1309EQ2

Рейтинг телескопов. Sky-Watcher 1309EQ2 Телескоп з діаметром об’єктива 130 мм і світлосилою рівною 7. З його допомогою можна не тільки в деталях розглянути поверхню Місяця і деталі поверхні інших, набагато більш віддалених від Землі об’єктів. Модель обладнана екваторіальним монтуванням і може бути доповнена системою автоматичного стеження за небесними тілами. У комплекті йдуть змінні окуляри для отримання більшого наближення, а також тринога, регульована у вертикальній і горизонтальній площині. Максимальна роздільна збільшення дорівнює 182 кратам.

Ціна — 8700 грн.

Читайте: Як вибрати телескоп

Tasco AC 70/800 SpaceStation

Рейтинг телескопов. Tasco AC 70/800 SpaceStation Модель з вбудованим електронним шукачем Red Dot і фокусною відстанню лінзи в 800 мм. Цікавою особливістю є те, що в комплекті з моделлю йде місячна карта і диск з картою зоряного неба і програмним забезпеченням, а також спеціальний місячний фільтр. Телескоп орієнтований на початківців користувачів і підходить як для спостереження за планетами і зірками, так і для спостереження за живою природою. Монтування азимутальне, висотою в 180 міліметрів. Зображення в телескопі перевернуте, так як для його отримання використовується дзеркало Барлоу, але це не страшно, так як в комплекті поставляється перевертає лінза.

Ціна — 2990 грн.

Sigeta Phoenix 50/360

Рейтинг телескопов. Sigeta Phoenix 50/360 Модель для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, може використовуватися і в якості телескопа, і в якості підзорної труби. Максимальна роздільна збільшення дорівнює 70, тому для серйозних астрономічних спостережень модель не підійде, а ось для першого знайомства з найближчими небесними тілами — цілком. У комплекті йде два змінних об’єктива з різним збільшенням і азимутальне монтування, регульована по горизонталі і вертикалі. Зображення виходить не перевернуте, як в професійних пристроях, а пряме, тому перевертає лінза не потрібна.

Ціна — від 1370 грн.

Читайте: Як вибрати бінокль

Arsenal Discovery 60/700

Рейтинг телескопов.Arsenal Discovery 60/700 Ще один ахроматичний рефракторний телескоп зі збільшенням до 175х.Збільшення змінюється за допомогою установки одного з трьох змінних окулярів Кельнера, в комплекті йде світлозахисна бленда і двосекційна азимутальна монтування. Є оптичний шукач і перевертає лінза.

Ціна — від 2000 грн.

Вибрати телескоп і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia