Топ-5 бюджетних автомобільних холодильників

Автомобільний холодильник стане в нагоді в подорожі або вилазці на природу. Він допоможе зберегти продукти, а також напої прохолодними навіть в саму жарку погоду. Читайте топ — 5 бюджетних моделей, які вам обов’язково сподобаються.

OSION BCD-30

Рейтинг доступных автохолодильников. OSION BCD-30 Відносно новий автохолодильник. Він працює від самих різних джерел напруги по типу бортової мережі авто (12/24 В) або мережі змінного струму (120/240 в). В такому випадку буде потрібно додатково придбати адаптер, оскільки в комплект він не входить.

Температурний діапазон контролює цифрове управління. Він може перебувати в межах від -18 до + 8 градусів за Цельсієм при навколишній температурі в +32 градуси. Якщо буде присутній недостатня вентиляція або висока зовнішня температура, на індикаторі загориться спеціальна кнопка, яка дає зрозуміти, що потрібно змінити місце установки пристрою. Завдяки вбудованому реле автоматично відключиться споживання енергії, якщо напруга стане нижче допустимого в батареї.

Особливості і параметри:

 • Наявність високоефективного компресора Secop з низьким рівнем енергоспоживання;
 • Виріб оснащено високоякісним ущільнювачем на кришці забезпечує термоізоляцію і знижує навантаження на компресор;
 • Специфічна конструкція випарника забезпечує постійний струм хладагента, що дозволяє досягти оптимального рівня продуктивності;
 • Простоту у використанні забезпечує цифрове управління;
 • Гарантується постійна підтримка заданого температурного режиму, не потрібно заново виставляти температуру після того як відключиться електроживлення.

Черговим достоїнством можна назвати кілька режимів захисту батареї. У користувача є можливість вибору пропонованого діапазону вольтажу і при досягненні мінімуму в мережі холодильник автоматично відключиться, зберігши при цьому необхідний для пуску двигуна струм в батареї. Також завдяки знімній кришці полегшується доступ в холодильний відсік, який можна буде очистити і змінити сторону відкриття холодильника. На старті присутня 2-х хвилинна затримка, що дозволяє уникати різких стрибків напруги в бортовій мережі.

Ціна — від 910 грн.

Читайте: Як вибрати ящик для риболовлі

COOLFORT CF-1216

Рейтинг доступных автохолодильников. COOLFORT CF-1216 Новинка 2018 року — рюкзак-автохолодильник COOLFORT CF-1216 вже зарекомендував себе в якості незамінного аксесуара для тих, хто віддає перевагу відпочинку на природі. Зовні модель дійсно нагадує звичайний рюкзак, завдяки чому гарантується естетичність. Усередині присутній сам холодильник, який може охолоджувати вміст на 12 градусів щодо навколишньої температури.

Для моделі характерна достатня Місткість — 16 л.Рюкзак виконаний з надійного і довговічного нейлону, а всередині-із зносостійкого пластику. Є додаткові внутрішні кишені.

Ціна — від 940 грн.

Читайте: Топ-5 мангалів для шашлику

MYSTERY MTH-19B

Рейтинг доступных автохолодильников. MYSTERY MTH-19B Популярний автомобільний холодильник MYSTERY MTH-19b.За принципом охолодження можна віднести до категорії термоелектричних холодильників. Саме охолодження відбувається через те, що через термоелементи проходить електричний струм. Самі елементи-це Системи напівпровідникових пластин, що поглинають певний відсоток тепла. Деякі пластини, розташовані всередині камери, охолоджуються при охолодженні, а інші нагріваються. У моделі відсутній холодоагент і інші рухомі елементи, він являє собою екологічно безпечний.

Що стосується обсягу моделі, то він дорівнює 19 л, чого буде достатньо для того, щоб зберігати невелику кількість продуктів і кілька пляшок з напоями. Мінімальні габарити і зручний наплічний ремінь для перенесення дозволяє використовувати автохолодильник під час прогулянок пішки або на велосипеді.

Розміри: висота — 36 см, ширина — 26 с., Довжини — 37 см, а вага — 2.2 Кг.

Завдяки наявності зручної і місткої кишені на передній частині можна зберігати будь-яку дрібницю, яка завжди повинна знаходитися під рукою.

Температура охолодження становить приблизно 12-14 градусів за Цельсієм нижче в порівнянні з температурою навколишнього повітря, але при цьому вона не може знизитися нижче, ніж +5 — це максимум для даної моделі. Якщо охолодження буде відбуватися недостатньо швидко, можна придбати додаткові акумулятори холоду або на час викласти охолоджені продукти.

Ціна — від 1141 грн.

Читайте: Топ-10 бюджетних наметів до 1000 грн

SEABREEZE SB-424

Рейтинг доступных автохолодильников. SEABREEZE SB-424 Сучасна термоелектрична модель з внутрішнім об’ємом 24 л.Кришка приладу оснащена панеллю управління з індикаторами, завдяки чому експлуатація стає більш зрозумілою і простою. Модель здатна функціонувати як в охолоджувальному режимі (на 20 градусів за Цельсієм нижче в порівнянні з навколишнім середовищем), так і в нагрівальному (Максимальна температура — 65 градусів за Цельсієм). Основа живлення для пристрою-автомобільний прикурювач або електромережа 220 В.Наявність пластмасової ручки, яка легко складається, дозволяє забезпечувати максимум зручності під час перенесення.

Ціна — від 1312 грн.

Читайте: Як вибрати компас

IGLOO 5 GALLON SEAT TOP

Рейтинг доступных автохолодильников. IGLOO 5 GALLON SEAT TOP Термоконтейнер IGLOO 5 GALLON SEAT TOP — ізотермічна ємність для рідин. Наявність широкого верхнього отвору дозволяє легко наповнювати конструкцію і очищати її.

Особливості:

 • Міцний корпус, виконаний з таких типів пластику, які вважаються стійкими до високих навантажень і пошкоджень;
 • Ізоляція Ultratherm кришки і корпусу;
 • Знімний бічний диспенсер для склянок на міцній основі з гвинтовим кріпленням;
 • Клапан дозатор кнопкового типу;
 • Посилені, ергономічні бічні ручки;
 • Система кріплення кришки на спеціальні ремені;
 • Особлива кришка, що дозволяє сидіти на контейнері.

Об’єм пристрою — 18.9 Л, Вага — 2.7 Кг.Лід може зберігатися протягом трьох діб. Варто також звернути увагу на те, що в комплект не входить диспансер для стаканчиків і акумулятор холоду.

Перед використанням або зберіганням контейнера варто начисто протерти внутрішні і зовнішні поверхні. Забруднення видаляються водою або м’яким миючим засобом, що не містить абразивних компонентів.

Вибрати автомобільний холодильник і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia