Топ-5 бюджетних бойлерів

Не хочете залишатися без гарячої води ні дня? Вибирайте бойлер! У рейтингу Price.ua ми зібрали топ-5 популярних моделей на 50 л вартістю до 3000 грн, про покупку яких ви точно не пошкодуєте.

Nova Tec NT-S 50

Відмінно підійде для невеликої сім’ї (не більше 3 осіб). Володіє порівняно невеликими габаритами 58х46, 5х46 см і вагою 17,2 кг, що дозволить без праці розмістити його у ванній кімнаті, кухні або гостьовому номері. Бак виконаний зі сталі з емальованим покриттям. Є можливість регулювання температурного режиму механічним способом, регулятор розташований знизу бойлера і закритий кришкою. Максимальна температура дорівнює 77 градусам, а час нагріву повного обсягу до 50 градусів — близько 2,5 годин. Потужність бойлера 1200 Вт.

Перевагою моделі є відкритий ТЕН, який рекомендується періодично чистити. Тому з очищенням приладу не виникне проблем.

Вартість від 1721 грн. Виробник Україна.

Читайте: Як вибрати теплоакумулятор

Atlantic Round Vmr 50

Має привабливу круглу форму з габаритами 57х43х45 см, Вага 15 кг.Рекомендується купувати для сім’ї з 2 осіб. Максимальна температура нагріву гарячої води — 65 градусів. Особливістю даної моделі є магнієвий анод, який захищає бак і нагрівальний елемент від появи іржі. Також внутрішній бак крім емалі, містить цирконій. Моделі з серії ROUND оснащені щільним шаром пінополіуретану, тому бойлер може зберігати температуру води тривалий період.

Потужність бойлера — 1500 Вт, а час повного нагріву бака становить близько 1.45 Хвилин. Регулювання температурного режиму здійснюється механічною підкруткою, але індикатор не відображає градуси води в Баку. Тому варто орієнтуватися тільки на стрілку, якщо вона перебувати в правій стороні — вода гаряча, в лівій — остигає.

Вартість від 1875 грн. Виробник Україна.

Ariston Sg-50r

Володіє циліндричною формою з габаритами 55х45х47 см.Підійде для сім’ї з двох осіб і дитини за умов використання тільки душа. Максимальна температура нагріву води-75 градусів, а повний час нагріву гарячої води складе близько 2 годин і 20 хвилин. Управління регулятором температури відбувається механічним чином.

Потужність бойлера-1500 Вт. Бак виконаний зі сталі і покритий емаллю. Особливістю моделі є малі тепловтрати завдяки термостату і теплоізоляції з поліуретану. При температурі води 60 градусів за 24 години вода охолоне всього на 15 градусів.

Вартість від 1961 грн. Виробник Італія.

Читайте: Як вибрати розширювальний бак для опалення

Thermex Erd 50v

Габарити бойлера 58х46х44 см, Вага 18 кг.Рекомендується для сім’ї з двох осіб. Максимальна температура нагрівання води дорівнює 70 градусам, а час повного нагріву — 2 години 14 хвилин.

Потужність приладу 1500 Вт. Особливістю моделі є внутрішній бак зі сталі, який покритий біостеклофарфором. Це допоможе захистити бак від іржі і впливає на чистоту і свіжість води. У бойлері Тен закритий від води металевою колбою, тому термін служби такого водонагрівача буде тривалим.

Вартість від 2489 грн. Виробник Росія.

Читайте: Як вибрати газову колонку

Gorenje Wsu 50 V9

Габарити приладу 56х45х45 см, Вага 21 кг.Підходить для використання в сім’ї з 2-3 чоловік. Максимальна температура нагріву води — 75 градусів, повний нагрів бака здійснюється протягом 2 годин. Потужність бойлера — 2000 Вт. Перевагою моделі, на відміну від попередніх бойлерів, є можливість його розташування як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. У той час як інші моделі можуть розташовувати тільки у вертикальному положенні. За рахунок цього водонагрівач Gorenje Wsu 50 V9 зручно повісити в малогабаритних приміщеннях. Тен бойлера є відкритим і контактує з водою, тому потребує регулярного очищення.

Вартість від 2266 грн. Виробник Сербія.

Вибрати бойлер і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia