Топ — 5 бюджетних холодильників Atlant

Холодильники від Atlant славляться високою якістю, відмінними параметрами і досить невисокою вартістю. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом бюджетних холодильників Atlant в ціновій категорії від 6000 до 7200 грн на Price.ua

ATLANT MXM-2808-95

Пять недорогих холодильников Atlant. Модель ATLANT MXM-2808-95

Відмінна модель від компанії Atlant для тих, хто хоче придбати холодильник за невелику суму. Як і у всіх недорогих холодильниках цього бренду, тут ручне розморожування основної камери і для морозильної. Такий тип розморожування хоч і більш трудомісткий, але збереже якість і зовнішній вигляд ваших продуктів.

Холодильник має один компресор, який обслуговує обидві камери. Тип холодоагенту-R600a, стандартний для всіх бюджетних приладів. Загальний обсяг холодильника становить 263 л, з яких на морозилку припадає всього 53 л.Вона розташована у верхній частині корпусу.

Приємних дрібниць в цьому бюджетному холодильнику Atlant у вигляді індикатора температури або генератора льоду немає, але він здатний заморозити за добу 4 кг продуктів. Всі полиці в холодильнику виготовлені з міцного скла, яке витримує високе навантаження.

Рівень шуму цієї техніки-39 дБ, що дуже тихо. Морозильна камера розділена гратами на дві половини, а полиця для пляшок розташована в самому низу дверей, що дозволяє зберігати ємності великих обсягів.

Ціна ‒ від 6426 грн.

Читайте: Топ-5 кращих доступних холодильників

ATLANT XM-4008-100

Пять недорогих холодильников Atlant. Модель ATLANT XM-4008-100

Бюджетний холодильник Atlant XM-4008-100 є представником класичного типу побутової техніки. Так як система No Frost відсутня, його розморожувати доведеться вручну. Для холодильної камери передбачена крапельна система. Управління в цьому вільностоящому холодильнику електромеханічне. Воно більш надійне і довговічне на відміну від повністю електронного .

Загальний обсяг камери — 244 л, але, на відміну від попередньої моделі, обсяг морозильної камери становить 76 л. У кращі бюджетні холодильники Atlant ця модель включена завдяки високій потужності заморожування-6 кг на добу (вище, ніж у інших новинок), наявності суперзаморожування і можливості знизити температуру в морозилці до -18°C. Морозильна камера, ДО РЕЧІ, розташована в нижній частині корпусу. Також варто відзначити здатність зберігати температуру протягом 17 годин після відключення електроживлення і енергоспоживання класу а+. Холодильник працює досить безшумно — 39 дБ.

Ціна ‒ від 6377 грн.

ATLANT MXM-2835

Пять недорогих холодильников Atlant. Модель ATLANT MXM-2835

Огляд кращих бюджетних холодильників Atlant не міг обійтися без моделі MXM-2835, яка є фаворитом по співвідношенню ціни і якості. Холодильник оснащений одним компресором, але його більш ніж достатньо для повноцінної роботи. Корпус відносно великий ‒ 163×60×63 див. Морозильне відділення знаходиться у верхній частині. Потужність заморозки-5 кг на добу. Розморожування обох відділень холодильника виконується завдяки крапельної системі. Всі полиці зроблені з дуже міцного скла.

Загальний обсяг бюджетного холодильника Atlant становить 280 л.Для холодильної камери передбачено 210 л, а для морозильної камери — 70 л. Хочеться відзначити здатність холодильника утримувати низьку температуру без живлення протягом 20 годин. Споживає холодильник небагато, адже його клас енергоспоживання А+. З додаткових можливостей є тільки режим суперзаморожування. Мінімальна температура в морозильній камері становить -18°C.

Ціна ‒ від 6587 грн.

Читайте: Як вибрати холодильник

ATLANT XM-4010-100

Пять недорогих холодильников Atlant. Модель ATLANT XM-4010-100

Великий і другий за вартістю в нашому рейтингу, де представлені хороші бюджетні холодильники Atlant, є модель XM-4010-100. Його розміри: 161х60х63 см. Він, як і попередні моделі, свободностоящий з двома камерами. Морозильна камера в цьому корпусі розташована знизу. Хоч і потужність заморожування її невелика — всього 3 кг на добу, але вражає її обсяг (115 л). Загальний обсяг обох камер становить 283 л.

Морозильний відсік складається з трьох висувних контейнерів з великими і зручними ручками. З усіх додаткових функцій присутній тільки суперзаморозка. Серед особливостей бюджетного холодильника Atlant можна виділити можливість переважування двері і стійкість до перепадів напруги. Останнє особливо важливо при частих відключеннях електрики і низькій напрузі.

Рівень шуму найвищий в нашому рейтингу — 42 дБ, але це все одно тихіше середньостатистичної розмови двох чоловіків. Єдиним недоліком цієї моделі є невелика полиця для пляшок, куди не помістяться високі і великі ємності.

Ціна ‒ від 6850 грн.

-4012-100

Пять недорогих холодильников Atlant. Модель ATLANT XM-4012-100

Серед бюджетних холодильників Atlant 2018 року модель Atlant XM-4012-100 є найбільшою серед всіх розглянутих моделей. Розміри — 176×60×63 див. Загальний обсяг становить 320 л, з яких на морозильний відділ припадає 115 л. Холодильник з таким обсягом відмінно підійде для великої родини.

Морозильна камера розташована в нижній частині корпусу, її конструкція включає три прозорих пластикових контейнера. Потужність заморожування становить 5 кг на добу, а мінімальна температура в ній -18°C. Розморожування холодильної камери відбувається в ручному режимі, а для морозилки передбачена крапельна система. Енергоспоживання даного бюджетного холодильника Atlant відповідає класу а+. На даній моделі також передбачена можливість переважування дверей. Істотний мінус — це маленькі контейнери для овочів в основній камері. Також недоліком є розташування дверних полиць: вони або маленькі, або близько розташовані один до одного.

Ціна ‒ від 7376 грн.

Вибрати холодильник і порівняти ціни зручно на Рrice.ua .

Загрузка ...
PriceMedia