Топ-5 бюджетних соковижималок Saturn

Кухонна техніка від компанії Saturn відома своїми низькими цінами і гідною якістю. Читайте топ-5 бюджетних соковижималок Saturn від 569 до 1437 грн.

SATURN ST-FP8052

Недорогие соковыжималки Saturn - топ-5 моделей.SATURN ST-FP8052 Самою бюджетною соковижималкою в нашому топі є Saturn ST-FP8052. Тип цієї моделі-універсальний. Такий апарат відмінно впорається як з фруктами і ягодами, так і з твердими овочами. Потужність цієї моделі становить близько 350 Вт. Досить невелика потужність пристрою передбачає використання техніки нетривалий час і з невеликим об’ємом інгредієнтів. Максимальна швидкість обертання — 18000 оборотів в хвилину. Швидкостей передбачено в цій моделі дві (1 — для м’яких, 2-для твердих плодів). Корпус цієї бюджетної соковижималки Saturn легко розбирається і миється. Є прогумовані ніжки для стійкості. Основні деталі корпусу зроблені з міцного пластику, здатного витримувати високі температури, так як прилад при тривалому навантаженні часто перегрівається. Сітка центрифуги — з нержавіючої сталі. З недоліків можна обумовити наявність в комплекті невеликої ємності (0,3 л) для соку.

Ціна — від 569 грн.

Читайте: Топ-10 кращих моделей соковижималок

SATURN ST-FP0073

Недорогие соковыжималки Saturn - топ-5 моделей. SATURN ST-FP0073 Дана техніка відцентрового типу. Її потужність становить всього 300 Вт. Максимальна швидкість обертання — 17000 оборотів в хвилину, що дуже непоганий показник для бюджетної моделі. На жаль швидкість всього одна, тому краще уникати занадто твердих інгредієнтів (буряк, гарбуз, морква). Обсяг резервуара для соку-0,25 л, а для відходів-0,3 л. Корпус зроблений з пластику, але сітка центрифуги — з нержавіючої сталі. Можливості цієї соковижималки обмежені, так як додаткові функції відсутні. Щоб заглушити вібрацію, ніжки корпусу прогумовані. Це ж робить апарат стійким. До мінусів цієї бюджетної соковижималки Saturn можна віднести потребу техніки в частому відпочинку при тривалій роботі, так як вона перегрівається. В цілому, це хороша соковижималка, яка розрахована на маленьку сім’ю.

Ціна — від 601 грн.

SATURN ST-FP8055

Недорогие соковыжималки Saturn - топ-5 моделей. SATURN ST-FP8055 Ця універсальна, тобто центрифужна, техніка. Потужність апарату становить 600 Вт. У даній моделі передбачені два режими швидкості. Вони перемикаються легко і плавно великою круглою рукояткою. Обсяг ємності для соку-0,55 л, а для відходів — 1,6 л.Хочеться відзначити наявність автоматичного викиду м’якоті, який дозволяє працювати тривалий час без зупинок на очищення сітки. Максимальна швидкість обертання — 18200 оборотів в хвилину. Основні робочі деталі корпусу зроблені з нержавіючої сталі. Серед додаткових функцій передбачений захист від випадкового включення.

Ціна — від 699 грн.

Читайте: Як вибрати кухонний комбайн

SATURN ST-FP8059

Недорогие соковыжималки Saturn - топ-5 моделей.SATURN ST-FP8059 Акуратна і невелика соковижималка зроблена з нержавіючої сталі і пластика. Можливостей даної моделі цілком вистачить на невелику сім’ю. Ємність для соку — 1,25 л, а для макухи — 1,5 л.Дана соковижималка відцентрового типу має 2 швидкості, які можна перемикати великою прямокутною ручкою, а значить, без проблем впорається з усіма видами фруктів і овочів. Потужність апарату — 700 Вт, а максимальна швидкість обертання — 18000 оборотів в хвилину. Щоб техніка не ковзала на столі при роботі, внизу на корпусі розміщені невеликі надійні прогумовані ніжки. З переваг хочеться відзначити наявність сітки центрифуги, зробленої з нержавіючої сталі. Невеликий недолік-це галаслива робота. Але такий мінус є у 99% нових соковижималках відцентрового типу.

Ціна — від 787 грн.

SATURN ST-FP8087

Недорогие соковыжималки Saturn - топ-5 моделей. SATURN ST-FP8087 Найдорожча і популярна модель 2018 року в нашому рейтингу бюджетних соковижималок Saturn — ST-FP8087. Тип цього пристрою — шнековий , тобто зовсім по-іншому влаштований принцип роботи. Через це і технічні параметри кардинально відрізняються від перерахованих вище моделей. По-перше, потужність соковижималки-200 Вт, але цього більш ніж достатньо для переробки навіть дуже твердих інгредієнтів. По-друге, максимальна швидкість обертання-85 оборотів в хвилину. Саме така швидкість прекрасно збереже смак і корисність продуктів. По-третє, швидкість в цій моделі не регулюється. Обсяг ємності як для соку, так і для відходів — по 0,55 л. До переваг цієї моделі можна віднести безшумну роботу і наявність таких функцій:

  • Автоматичний викид м’якоті;
  • Захист від випадкового включення;
  • Захист від перегріву і неправильної збірки.

Для комфортної роботи передбачені прогумовані ніжки, відсік для шнура і система прямої подачі соку. В цілому, ця багатофункціональна соковижималка є кращою за співвідношенням ціна-якість.

Ціна — від 1579 грн.

Вибрати соковижималку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia