Топ-5 кращих доступних холодильників

У рейтинг Price.ua увійшли 5 моделей холодильників з доступною ціною і хорошою місткістю, якої вистачить для зберігання достатньої кількості продуктів.

ELENBERG MRF-221-O

Недорогие холодильники:рейтинг пятерки по демократичным ценам. ELENBERG MRF-221-O

Дана модель при середній вартості 4500 грн пропонує користувачам значний набір приємних характеристик, які істотно перевершують ціну на виріб. Саме з цієї причини продукція компанії «Еленберг» і потрапляє в топ холодильників з найдоступнішою ціною. Перше, на що варто звернути увагу — це місткість холодильної та морозильної камер. Цей показник становить 160 і 45 літрів відповідно, причому «морозилка» розташовується зверху, що для багатьох може здатися куди більш зручним.

За рахунок невибагливого механічного управління модель легко налаштувати під свої потреби, що при рівні енергоспоживання А+ дозволить заощадити ще більшу кількість грошей на витраті електроенергії. Недорогі хороші холодильники зустрічаються досить рідко, але дана модель стала приємним винятком, оскільки володіє відмінними технічними показниками.

Потужність заморожування становить 3 кг / добу, а ручне розморожування морозильної камери дозволяє контролювати стан продуктів в ній. Універсальний білий колір і скляні полиці роблять цей холодильник ще більш привабливим. Що стосується габаритів,то вони досить невеликі: 54,5х56, 6х143 см, хоча місткість його при цьому приємно удивляет.Специальные кріплення дозволять повісити двері з будь-якої зручної сторони.

Читайте: Як вибрати холодильник

DELFA DTF-140

Недорогие холодильники:рейтинг пятерки по демократичным ценам. DELFA DTF-140

Якщо виникає необхідність купити дійсно тихий і компактний холодильник, то ця модель підійде просто ідеально. Кращі холодильники повинні бути саме такими, тому виробник акцентував на таких моментах особливу увагу. Рівень шуму в процесі активної роботи — 40 дБ, при цьому обсяг холодильної камери — 168 літрів, а морозильної — 42 л. Потужність заморожування становить 2 кг/добу, але навіть цей невеликий показник компенсується збереженням холоду на термін до 12 годин у разі відсутності електроживлення. Споживання енергії відповідає класу А+, що також служить безсумнівною перевагою моделі.

Огляд кращих холодильників не обійшовся без цього примірника ще й тому, що він відрізняється досить скромними габаритами при хорошій місткості: 55х57х141 см. Ще одна безперечна перевага — можливість переважування двері під зручне положення, а також помірна вага близько 41 кг.

Полиці виконані з високоміцного скла, а розташування морозильної камери зверху дозволяє отримувати легкий доступ до заморожених продуктів. Електромеханічне управління робить DELFA DTF — 140 ще більш зручним в процесі експлуатації та налаштування його роботи.

Ціна — від 4800 грн.

Читайте: Як вибрати винний холодильник

NORD T 271

Недорогие холодильники:рейтинг пятерки по демократичным ценам. NORD T 271

Ця новинка широко відомого бренду відрізняється невибагливістю в процесі постійної експлуатації, а також відмінним набором технічних параметрів. Наявність антибактеріального покриття убезпечить всі продукти від будь-яких негативних впливів, а можливість збереження холоду на термін до 16 годин захистить від непередбаченого відключення електрики в самий невідповідний момент.

Зберігати в холодильнику можна дійсно багато, оскільки місткість його холодильної та морозильної камер становить 209 і 46 літрів відповідно.

Модель популярна ще й тому, що» морозилка » здатна працювати при температурі до -18 градусів, при цьому клас енергоспоживання відповідає типу а+. Розміри холодильника становлять 57х63х145 см, що ніяк не позначається на його великій місткості.

Рівень шуму не перевищує 39 дБ при активній роботі, полки виконані з міцного скла, а морозильна камера знаходиться зверху. Ще одна безперечна перевага-можливість переважування дверей в залежності від розташування самого холодильника на кухні. Механічне управління гранично просте і інтуїтивно зрозуміле.

Ціна — від 5500 грн.

Читайте: Як вибрати Подрібнювач харчових відходів

ATLANT XM-4008-100

Недорогие холодильники:рейтинг пятерки по демократичным ценам. ATLANT XM-4008-100

Цей холодильник компанії «Атлант» стане ідеальним варіантом для тих, хто вважає за краще невелику за розміром побутову техніку з солідною місткістю. Ще одним безсумнівним достоїнством стане також і ціна, яка в середньому становить 7300 грн, що не так вже й багато для моделі з такими технічними параметрами.

Морозильна камера, яка розташована знизу, володіє місткістю в 76 літрів, а ось Холодильна здатна вмістити продуктів загальним літражем 168 л.При цьому розміри холодильника складають 60х63х142 см — подібне рішення добре впишеться навіть в невелику за розмірами кухню.

Потужність заморожування становить 6 кг / добу, що в поєднанні зі збереженням холоду до 17 годин забезпечить збереження продуктів дуже тривалий час. У морозильній камері мінімальна температура становить -18 градусів, є функція суперзаморожування. Рівень шуму моделі не перевищує 39 дБ. Всі полки виконані з міцного скла, а обидві двері можна переважити на будь-яку зручну сторону. Управління електромеханічного типу дуже зручне, А клас енергоспоживання А + робить холодильник надійним, економним і невибагливим в процесі експлуатації.

Читайте: Як вибрати сушарку для овочів і фруктів

INDESIT TIAA 14

Добре відомий в Україні бренд представляє покупцям досить бюджетні рішення за мірками 2018 року, пропонуючи при цьому відмінні технічні параметри. Найперше, що привертає увагу — наявність системи розморожування холодильної камери No Frost. Для середньої ціни від 7200 грн це дуже приємний бонус, який робить експлуатацію ще більш зручною і комфортною. Габарити моделі складають 60х65, 5х145 см — це дійсно компактне і практичне рішення. Місткості холодильника цілком достатньо для більшості потреб: 194 л в холодильній камері і 51 л в морозилці.

Навіть незважаючи на невелику потужність заморозки на рівні 2 кг/добу новий холодильник забезпечує збереження холоду до 17 годин у разі відсутності електроживлення, що може дуже сильно виручити в деяких випадках.

До переваг з упевненістю варто віднести також наявність антибактеріального покриття, яке робить холодильник ще більш практичним. Переважування двері традиційно доступно, всі полки виконані з якісного скла, а все управління електромеханічного типу надзвичайно просте і зручне.

Всі описані вище моделі добре зарекомендували себе за рахунок прийнятної вартості і хорошою місткості при невеликих розмірах.

Вибрати холодильник і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia