Топ-5 кращих пилососів Thomas 2018

Один з лідерів виробництва техніки по догляду за будинком — німецька компанія Thomas. Читайте топ-5 кращих пилососів цього бренду з рейтингом 2018 року від покупців Price.ua .

Thomas Vestfalia XT

Рейтинг Thomas пылесосов - топ-5. Thomas Vestfalia XT Відкриває наш огляд кращих пилососів модель Vestfalia XT компанії Thomas. Пристрій оснащений запатентованою системою водної фільтрації AQUA-BOX, завдяки якій виходить з агрегату повітря чистіше, ніж навколишній. У комплекті крім стандартної насадки для сухого прибирання: турбощітка, насадка для щілин, м’яких меблів, для вологого прибирання килимів (широка і вузька), адаптер для твердих поверхонь.

Вологе чищення з пилососом Thomas Vestfalia XT дозволяє набагато легше прибрати всі розчинні забруднення з килимів і меблевої оббивки, видалити оселилися в них текстильних кліщів, освіжити ворс і відновити його. При збиранні твердих підлогових покриттів волога наноситься рівномірно, а після збору брудної води залишається мінімальна вологість.

Окремої уваги заслуговує функція всмоктування: у разі «потопу» пилосос допоможе швидко зібрати десятки літрів води до стану сухої підлоги. Також пристрій підтримує режим роботи в якості очищувача повітря «Еко». Прилад пройшов атестацію як відповідний для алергіків.

Номінальна потужність пристрою — 1700 Вт з можливістю налаштування за допомогою регулятора на корпусі. Вага досить значний-близько 8 кг.

Рейтинг-8.0 Балів з 10.

Ціна — від 9200 грн.

Читайте: Топ-5 кращих пилососів

Thomas Sky XT Aqua-Box

Рейтинг Thomas пылесосов - топ-5. Thomas Sky XT Aqua-Box Ще одна модель компанії Thomas-Sky XT Aqua-Box, що підходить як для сухого, так і для вологого прибирання. Пилосос не просто робить чистіше будь-які поверхні, він ефективно фільтрує виведене повітря, завдяки чому підходить для застосування алергіками. Запатентована система виробника дозволяє позбутися від 99,9% забруднень, що перевищує показники традиційних систем.

Комплект насадок дозволяє поряд з класичною сухим і вологим прибиранням проводити глибоке очищення текстильних і гладких покриттів, в тому числі витягувати пил і сміття між подушками м’яких меблів. Пилосос відмінно справляється зі збором вовни і волосся, підтримує функцію всмоктування води, відновлює ворс і допомагає з аварійною очищенням поверхонь від примхливих забруднень — таких як дитячі пустощі або вино.

Потужність пристрою-1600 Вт з 4-ступінчастою системою регуляції і пам’яттю останнього режиму. Важить пилосос 8,4 кг, а в резервуар розчину для миття здатний вмістити 1,8 літрів рідини.

Рейтинг — 8.0 З 10.

Ціна — від 6400 грн.

Thomas Twin T1 Aquafilter

Рейтинг Thomas пылесосов - топ-5.Thomas Twin T1 Aquafilter Також призначений як для сухого, так і для вологого прибирання, пилосос Thomas Twin T1 Aquafilter з номінальною потужністю 1600 Вт — універсальне знаряддя на час прибирання. Очистити будь-які поверхні від бруду і сміття, позбутися від волосся і шерсті, дістати пил з щілин, вимити підлоги — будь-які роботи по догляду за власним будинком або квартирою виконуються легше і швидше.

Пилосос оснащений HEPA-і аквафільтром, а також мікрофільтром на виході, завдяки чому повітря очищається максимально ефективно, і уловлювані частинки пилу і бруду не виходять назовні.

Резервуар для миючих засобів досить місткий: в нього можна залити 2,4 л рідини для чищення. Крім того, пилосос може вмістити до 4 л розлитої води при використанні функції збору рідини.

У комплект входить повний набір насадок: для вологого і сухого прибирання, для щілин і м’яких меблів. Функціональність моделі не дозволяє їй втратити свою популярність, навіть після випуску компанією новинок.

Рейтинг — 9.0 З 10.

Ціна — від 6400 грн.

Читайте: Як вибрати пилосос для будинку

Thomas Twin Tiger

Рейтинг Thomas пылесосов - топ-5.Thomas Twin Tiger Фірмовий аквафільтр, розроблений компанією Thomas, дозволяє позбутися від усього пилку і практично всього пилу у вашому будинку, ефективно очищаючи і зволожуючи повітря, роблячи атмосферу в будинку комфортною навіть для тих, хто страждає астмою або алергією. Комплектація пилососа включає миючу насадку для килимів з адаптером для твердих покриттів, призначену для чищення оббивки м’яких меблів (з нітепідйомником), щілинну і перемикається насадку (для сухого чищення).

Як і будь-який пилосос, оснащений HEPA-і аквафільтром, Thomas Twin Tiger потребує чищення після прибирання. Витрусіть сміття, обполосніть резервуари для брудної води, миючого розчину і фільтр, залиште просушитися і встановіть на своє місце. Приділивши цій процедурі 5-10 хвилин свого часу, ви забезпечите незмінні робочі параметри Вашого обладнання протягом довгого терміну служби.

Незважаючи на істотну вагу (9,7 кг) і меншу номінальну потужність (1500 Вт), пилосос отримав високу оцінку покупців.

Рейтинг — 9.1 З 10.

Ціна — від 5000 грн.

Читайте: Як вибрати миючий пилосос

Thomas Perfect Air Animal Pure

Рейтинг Thomas пылесосов - топ-5.Thomas Perfect Air Animal Pure Заключною моделлю нашого топа став Пилосос Thomas Perfect Air Animal Pure. Цю модель безсумнівно оцінить кожен власник домашніх тварин: крім повного поглинання пилку, пилу та інших алергенів, прилад знищує неприємні запахи, роблячи повітря свіжим. Це стало можливим завдяки додатковому фільтру з активованим вугіллям. Наявність великої комплектації насадками дозволяє ефективно прибрати пил, сміття, волосся і шерсть з підлог, килимів, м’яких меблів, щілин.

Користуватися пилососом набагато зручніше завдяки наявності кнопки дистанційного керування на рукоятці шланга: для управління двигуном тепер не обов’язково нахилятися до корпусу. Для легкого подолання перешкод на передніх колесах передбачена поворотна платформа: з нею вам не доведеться постійно поправляти пристрій під час роботи. А для надійного захисту від ударів є спеціальний бампер.

У комплектації-насадка для сухого прибирання для будь-яких покриттів, щілинна насадка для важкодоступних місць, турбощітка для глибокого очищення, пензлик для делікатних поверхонь, особлива насадка для м’яких меблів. Пилосос призначений для сухого очищення і підтримує функцію збору води.

Рейтинг — 9.6 З 10.

Вартість — від 6000 грн.

Вибрати пилосос і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia