Топ-5 мангалів для шашлику

Що ж за відпочинок на природі без шашликів? В такому випадку без мангала не обійтися. Щоб вибрати ідеальний, читайте рейтинг популярних мангалів за версією покупців Price.ua .

Кемпінг пікнік BQ-1057

&Nbsp;

Пять отличных мангалов для шашлыка. Кемпинг Пикник BQ-1057 Відкриває наш огляд кращих мангалів портативна модель пікнік BQ-1057 українського бренду Кемпінг. Класичний мангал призначений для приготування різних страв на природі. На ньому можна розмістити шість шампурів одночасно або грати для гриля стандартного розміру.

Виготовлений з жароміцної вуглецевої сталі товщиною 0,5 мм, мангал важить 1,75 кг, завдяки чому його можна взяти з собою в поїздку на пікнік. Сприяє цьому також розкладна конструкція: 4 стінки, дно і 4 ніжки легко і зручно збираються і розбираються.

Дрібні деталі відсутні, що виключає ризик втрати важливого елемента в дорозі або на природі. У складеному варіанті габарити мангала-всього 41,2 х 32,7 х 3,5 см.При цьому під час використання він стійкий і надійний.

Знизу на стінках по всьому периметру мангала розташовані вентиляційні отвори, що забезпечують надходження повітря всередину. Зверху знаходяться спеціальні пази для зручного розміщення шампурів. Глибина ємності-без малого 15 см — оптимальне значення для приготування як овочів, так і м’яса.

Ціна — від 210 грн.

Читайте: Як вибрати мангал для дачі

Time Eco JR002

Пять отличных мангалов для шашлыка. Time Eco JR002

Ще більш компактний варіант вагою 1,3 кг — похідний мангал JR002 українського бренду Time Eco. Моделі подібних рамкових конструкцій — не новинка, вони багато років залишаються популярними серед любителів відпочинку на природі. Максимально полегшена система для тих, хто цінує легкість і зручність.

У розкладеному вигляді модель являє собою дві П-образні пластини, на які укладаються шампура або решітка. Компактний мангал легко збирається і складається. У складеному вигляді займає простір всього 66 х 12,5 см.У комплект входить також шість шампурів і спеціальний тканинний чохол з двома відділеннями і ручками для перенесення.

Матеріал виготовлення мангала-нержавіюча сталь високої міцності, яка не зіпсується від постійного впливу високих температур і не прогнеться під вагою їжі, що готується.

Ціна — 300 грн.

Силумін МШШ06/0,8

Пять отличных мангалов для шашлыка. Силумин МШШ06/0,8

Мангал українського бренду Силумін-розкладна портативна модель, розрахована на шість шампурів. Хороший варіант для виїзду на пікнік, особливо для власників особистого авто. Тих, хто вибирається на природу на громадському транспорті або велосипеді, навряд чи порадує вага виробу — 4,2 кг. В іншому мангал більш ніж зручний для використання на вилазках.

Листова сталь товщиною 0,8 мм-оптимальний варіант для портативних моделей такої конструкції. Мангал досить надійний і стійкий до високих температур, але при цьому відноситься до розряду переносних. Складається пристрій з двох пар стінок, дна і чотирьох надійних ніжок. У нижній частині боковушек розташовані вентиляційні отвори, що сприяють надходженню повітря всередину для забезпечення горіння, у верхній — спеціальні виїмки для шампурів.

У комплект входять також шість сталевих шампурів довжиною 46 см.

Ціна — 400 грн.

Читайте: Топ-10 бюджетних наметів до 1000 грн

ELEYUS Tiro 6 IBS

Пять отличных мангалов для шашлыка. ELEYUS Tiro 6 IBS

Ще одна «рамка» в нашому топі мангалів — ELEYUS Tiro 6 IBS в комплекті з шістьма шампурами і міцною тканинною сумкою. Невелика вага (всього 1,1 кг) робить модель зручною з точки зору транспортування. Вона не займе багато місця, при цьому позбавивши вас від зайвого клопоту при облаштуванні багаття на природі.

І рамка, і шампура виготовлені з міцної сталі товщиною 1,5 мм. Це гарантує, що навіть при екстремальних умовах експлуатації вони не погнуться і не втратять свої характеристики. У складеному вигляді мангал і шампура зручно поміщаються в чохол, завдяки чому перевозити комплект зручно навіть в руках, якщо у вас немає власного транспорту.

Завдяки наявності спеціальних сполучних елементів збірка мангала проходить швидко і зручно. Дрібні деталі в конструкції відсутні, тому втратити під час складання, розбирання або транспортування що-небудь ледь вдасться.

Вироблені українською компанією вироби відрізняються гармонійним співвідношенням ціна-якість.

Ціна — 420 грн.

Mousson Prometeo Q 6 V

Пять отличных мангалов для шашлыка. Mousson Prometeo Q 6 V

У зв’язку зі значною вагою (7,3 кг) цю модель складно назвати похідною. Однак для зручності конструкцію можна складати на час, коли вона не використовується, або для поїздки на природу своїм автомобілем. Так вона буде займати мінімум простору на полиці або в багажнику, а всередині можна зручно розмістити грати, шампура або інші інструменти.

Крім того, для перенесення в робочому стані на корпусі передбачені спеціальні ручки з боків, які не нагріваються від вогню і спека, завдяки чому мангал зручно переміщати з місця на місце.

Мангал виготовлений з якісної гарячекатаної сталі товщиною 2 мм, яка не деформується при серйозних навантаженнях і впливі високих температур. Крім того, матеріал відрізняється спеціальним оксидним покриттям, завдяки чому не тільки виглядає естетично, але і не схильний до корозії. Всі деталі надійно склепані між собою таким чином, щоб забезпечити можливість складання мангала, але в той же час гарантувати їх надійне кріплення між собою.

У нижній частині поздовжніх стінок корпусу передбачені отвори для забезпечення циркуляції повітря в мангалі, а зверху — по шість виїмок з кожного боку під шампура. Глибина мангала — 16 см: цього буде достатньо для прожарювання як овочів або риби, так і м’яса.

Мангал Prometeo Q 6 V виготовлений українським виробником Mousson.

Ціна — 680 грн.

Вибрати мангал і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia