Топ-5 моделей оперативної пам’яті 2018

У рейтинг кращих варіантів оперативної пам’яті за версією покупців Price.ua увійшли найбільш популярні моделі цього року. Читайте топ-5 моделей оперативної пам’яті з описом новинок і їх параметрів.

KINGSTON 16GB (2x8GB) DDR3 1866MHz HYPERX FURY

Лучшие пять моделей 2018 года оперативной памяти.KINGSTON 16GB (2X8GB) DDR3 1866MHZ HYPERX FURY

Значною популярністю користується комплект оперативної пам’яті від компанії Kingston. Дана серія HyperX Fury призначена для самого широкого застосування і встановлюється як на офісні, так і на домашні комп’ютери.

Комплект HyperX Fury включає в себе два модулі оперативної пам’яті об’ємом по 8 Гб кожен, сумарний обсяг складе 16 Гб. Такі показники в поєднанні з робочою частотою 1866 МГц підійдуть для будь-яких цілей використання ПК, в тому числі і для ресурсоємних ігор. Практичне використання комплекту оперативної пам’яті після ряду випробувань показало, що є можливість для розгону робочої частоти. Навіть у критичному режимі 2400 МГц і підвищенні напруги живлення, температура радіатора не перевищувала 40°С.

Обидві плати поставляються в одній прозорій пластиковій упаковці з відміткою виробництва в Тайвані. Всі мікросхеми оперативної пам’яті знаходяться на чорній текстолітовій платі. Із зовнішнього боку на кожній планці знаходиться алюмінієвий радіатор, він не тільки відводить надмірне тепло, але і захищає всі електричні компоненти від пошкоджень. Серія HyperX Fury має чотири варіанти кольору радіатора: білий, чорний, синій і червоний, тому любителі прозорих або відкритих системних блоків зможуть підібрати потрібну колірну гамму.

Ціна — 4600 грн.

Читайте: Як вибрати операційну систему

GOODRAM 8GB DDR3 1866MHz

Лучшие пять моделей 2018 года оперативной памяти.GOODRAM 8GB DDR3 1866MHZ

Goodram-це один з брендів відомої польської компанії Wilk Elektronik, вона не менш відомий виробник флеш-пам’яті і накопичувачів USB. Відзначимо, що виробництво своєї продукції компанія здійснює не в Китаї або іншому східному регіоні, всі промислові лінії знаходяться в Польщі, що позначається на якості збірки — воно високе .

Модуль оперативної пам’яті упакований в жорсткий пластиковий корпус з внутрішньою фіксацією плати, це оберігає її від пошкоджень і ударів в процесі транспортування, а також від зарядів статичної електрики, до яких чутлива Електроніка.

Етикетка, наклеєна на корпусі, вказує всі основні характеристики модуля: 8 Гб оперативної пам’яті, робоча частота 1866 МГц, початковий таймінг CL9 і країна-виробник.

По всій довжині плата оперативної пам’яті покрита алюмінієвим кожухом, він служить як охолоджуючим радіатором, так і надійним захистом мікросхем і електричних компонентів. У цій лінійці є два колірних рішення радіатора-червоний і чорний, на його поверхні нанесений логотип серії.

В цілому, ця модель оперативної пам’яті зарекомендувала себе як цілком приємний варіант за ціною, якістю і надійності. При прийнятних початкових параметрах модулі можуть витримати і розгін до частоти 2200 МГц з невеликими затримками і нагріванням.

Ціна — 2000 грн.

Читайте: Як вибрати комутатор

CRUCIAL 4GB DDR4 2400MHz

Лучшие пять моделей 2018 года оперативной памяти.CRUCIAL 4GB DDR4 2400MHZ

Серед всіх комп’ютерних комплектуючих Оперативна пам’ять є одним з найдорожчих компонентів, але існують і бюджетні моделі. Crucial не потребує представлення, оскільки виробляє всім відомі недорогі планки оперативної пам’яті.

Представлена модель не оснащена додатковими радіаторами охолодження і має стандартну величину пам’яті в 4 Гб. Однак, на відміну від уже розглянутих планок, в даному модулі використовується пам’ять типу DDR4, тому її робоча частота вище і становить 2400 МГц. Це не може не порадувати любителів швидкодії ПК.

Всі електричні компоненти розташовані на платі зеленого кольору з одного боку, завдяки цьому факту і відсутності радіатора габарити планки мінімальні. Вона не завадить установці інших комплектуючих і навряд чи буде з ними стикатися.

Поставляється така Оперативна пам’ять в пластиковому блістері в кількості однієї мікросхеми. Усередині блістера знаходяться спеціальні пластикові тримачі, і відкрити упаковку, не порушуючи їх цілісність, неможливо. Тому ви легко визначите, чи розкривався ваше замовлення на шляху від виробника до вашого ПК.

Ціна — 1400 грн.

Читайте: Як вибрати комп’ютер

KINGSTON 8GB SO-DIMM DDR3 1333MHz

Лучшие пять моделей 2018 года оперативной памяти.KINGSTON 8GB SO-DIMM DDR3 1333MHZ

Розглянувши комплекти для стаціонарних комп’ютерів, не можна не згадати і про доступні варіанти оперативної пам’яті для ноутбуків. Для цих цілей використовується пам’ять типу SO-DIMM. Це модулі зменшеного розміру для портативних і переносних пристроїв.

Раніше згадана компанія Kingston виробляє мікросхеми оперативної пам’яті також і для ноутбуків. Найбільш популярні моделі третього покоління типу DDR3 з високими показниками робочої частоти, меншим енергоспоживанням зі зниженим показником тепловиділення.

Представлений модуль для ноутбука має об’єм пам’яті 8 Гб. Його робота відбувається на частоті 1333 МГц, параметр затримки становить 9 тактів (таймінг CL9).

Зовні планка являє собою мікросхему з зеленого текстоліту. Всі компоненти розташовані на платі без додаткового захисту і радіатора.

Ціна — 2000 грн.

Читайте: Як вибрати мережеву карту

GOODRAM 4GB SO-DIMM DDR4 2400MHz

Лучшие пять моделей 2018 года оперативной памяти.GOODRAM 4GB SO-DIMM DDR4 2400MHZ

Польська компанія Goodram представила мікросхему оперативної пам’яті четвертого покоління DDR4, яка підійде для ноутбуків. Хоч нормальна робоча частота і збільшена до 2400 МГц, проте параметр затримки також зріс від 9 до 17 тактів (CL17).

Важливо те, що номінальна напруга живлення планки Goodram 4GB знижено від 1,5 до 1,2 В. Це позитивно позначиться на тривалості роботи акумулятора ноутбука.

Загальний обсяг пам’яті становить 4 Гб — для ігор цього може бути замало, але для більшості офісних завдань і роботи в типових програмах її вистачить.

Оперативна пам’ять цієї серії поставляється однією окремою мікросхемою. Головна її перевага-це конкурентна вартість.

Ціна — 1200 грн.

Вибрати і порівняти ціни на оперативну пам’ять зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia