Топ-5 моделей цифрових фотоапаратів

У сучасному світі фотографії варто знати, які Цифрові фотоапарати на даний момент вважаються кращими. Розібратися в цьому питанні допоможе рейтинг, який складений на основі популярних моделей серед покупців Price.ua .

Canon EOS 750D Kit

Популярные цифровые камеры:рейтинг лучших. Canon EOS 750D Kit

Відкриває рейтинг фотоапаратів найбільш популярна модель серед початківців фотографів-Canon EOS 750D Kit. В першу чергу варто відзначити ідеальне поєднання ціна / якість. Цифровий фотоапарат має всі необхідні функції для створення якісних фото. Японський виробник оснастив камеру 24-мегапіксельною кропнутой CMOS-матрицею розміром 22, 3х14.9 Мм.Максимальна роздільна здатність знімка становить 6000х4000 пікселів.

У комплекті йде «китовий» об’єктив з максимальною діафрагмою 3,5 і фокусною відстанню 18-55 мм.Для зручної роботи в невеликих приміщеннях, а також репортажної зйомки об’єктив має чотириразовий оптичний зум. Доступне для цифрового фотоапарата значення ISO — 100-12800. Звичайно, для роботи в умовах слабкої освітленості цього буде замало, тому найкраще буде укомплектувати камеру світлосильним об’єктивом. Модель дає можливість використовувати об’єктиви з байонетом Canon EF / EF-S.

Зручності користуванню додає сенсорний LCD-екран з діагоналлю 3 дюйми.

Вартість-від 14500 грн.

Читайте: Як вибрати фотоапарат

Nikon D3400 Kit

Популярные цифровые камеры:рейтинг лучших. Nikon D3400 Kit

Модель призначена для фотографів початкового рівня, але, тим не менш, користується високим попитом навіть у більш досвідчених фотографів. В основі конструкції лежить 24-мегапіксельна CMOS-матриця розміром 23,2х15.4 Мм.Завдяки цьому параметру камера дає можливість робити знімки з роздільною здатністю 6000х4000 точок. Також апаратне оснащення фотоапарата передбачає відеозйомку з частотою 60 кадрів в секунду і роздільною здатністю 1920х1080 пікселів (Full HD). Серійна зйомка може проводитися зі швидкістю 5 кадрів в секунду.

Популярний цифровий фотоапарат поставляється в продаж з «китовим» об’єктивом з фокусною відстанню 27-83 мм і максимальною діафрагмою в 3,5. Максимальну зручність під час зйомки в приміщенні забезпечує триразовий оптичний зум. Для підсвічування об’єкта зйомки стане в нагоді вбудований спалах.

Зняте зображення виводиться на тридюймовий LCD-екран.

Вартість-від 14400 грн.

Читайте: Як вибрати світлофільтр для об’єктива

Sony Alpha A7 Body

Популярные цифровые камеры:рейтинг лучших. Sony Alpha A7 Body

У категорію кращі цифрові фотоапарати потрапляє і Бездзеркальна компактна камера Sony Alpha A7 Body. Головне достоїнство моделі-24-мегапіксельна повнокадрова CMOS — матриця розміром 35,8х23,9 мм.Максимальна роздільна здатність зображення, яке дозволяє відобразити фотоапарат-6000х4000 точок. Модель ідеально підходить не тільки для фотографів, але і відеографів, оскільки дає можливість знімати Full HD відео (1920х1080 пікселів) з частотою кадрів 60fps. Серійну зйомку можна проводити зі швидкістю 5 кадрів в секунду.

Варто відзначити і новий процесор Sony Bionz X, завдяки якому обробка зображень проходить максимально швидко і ефективно. Крім того, процесор дозволяє домогтися більш високої деталізації і мінімальної кількості шумів навіть на високих значеннях ISO.

Ця модель цифрових фотоапаратів поставляється в продаж без об’єктива, тому фотограф може вибрати будь-який підходящий варіант, сумісний з байонетом E-mount. Зображення відображаються на високоякісному тридюймовому LCD-екрані.

Вартість-від 22000 грн.

Читайте: Як вибрати об’єктив для фотоапарата

Panasonic Lumix DMC-TZ80

Популярные цифровые камеры:рейтинг лучших. Panasonic Lumix DMC-TZ80

Японський виробник порадував своїх шанувальників з новинкою High Sensitivity MOS-сенсором, який має дозвіл 18,1 мегапікселів. Завдяки такому оснащенню можна робити розкішні знімки навіть при поганому освітленні. Максимальна роздільна здатність зображення становить 4896×3672 точок.

Модель оснащена 24-міліметровим об’єктивом від легендарного виробника Leica. В еквіваленті цей об’єктив відповідає фокусній відстані 4,3-120 мм.Багатоступенева ірисова діафрагма з розміром F3,3-6,4 відмінно підходить для роботи, як з пейзажами, так і з портретами.

Головна особливість «скла» — 30-кратний інтелектуальний зум, який дозволяє робити чіткі знімки з далеких відстаней. Модель цифрового фотоапарата має ще одну перевагу, яка ефектно виділяє його серед аналогів — можливість знімати відео у форматі 4K. Яскрава і соковита картинка з роздільною здатністю 3840×2160 точок дозволяє передати всю реалістичність подій, тому досить часто модель вибирають люди, для яких подорожі — сенс життя.

Вартість-8700 грн.

Читайте: Як вибрати спалах для фотоапарата

Fujifilm X-T20 Kit

Популярные цифровые камеры:рейтинг лучших. Fujifilm X-T20 Kit

Компактний високотехнологічний фотоапарат зі змінним об’єктивом відмінно впорається з безліччю завдань фотографа. Підходять до нього всі об’єктиви з байонетом Fujifilm X (X-mount). Спочатку камера укомплектована надійним «склом» з фокусною відстанню 24-75 мм і максимальною апертурою f/3.5. Зручну роботу з далекої відстані або в тісному приміщенні, де потрібно передати на фото всю обстановку, забезпечує чотириразовий оптичний зум.

Дозвіл зображення в 6000х4000 пікселів дозволяє отримувати 24-мегапіксельна CMOS-матриця, розмір якої становить 23,6х15,6 мм. При серійній зйомці цифрова фотокамера порадує можливістю відзняти за секунду 8 кадрів.

Відеокамера знімає з максимальною роздільною здатністю 3840×2160 точок і швидкістю 30fps. Виводиться відзняте зображення на тридюймовий LCD-екран.

Вартість-від 28000 грн.

Вибрати фотоапарат і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia