Топ-5 найпопулярніших сноубордів

До рейтингу увійшли найбільш універсальні і популярні моделі сноубордів за версією покупців Price.ua .

Burton Trick Pony

Універсальна модель Trick Pony зарекомендувала себе в якості повноцінної робочої конячки, яка здатна проявити себе в самих різних умовах. Йдеться про трасу, глибокий сніг і Парк. Виріб оснащений прогином Flat Top, що дозволяє легше освоювати нові трюки: наявність плоского флетового підстави гарантує прекрасну маневреність і контроль дошки, що зменшує ймовірність спійманих кантів. Варто виділити деревної сердечник, що відрізняється легкістю і гнучкістю, який поєднується з технологією Dualzone EGD і дозволить управляти дошкою кілька сезонів, насолоджуючись її ідеальною чуйністю.

Є можливість вибору моделі 150, 154, 158, 162 см.Підходить під універсальний стиль катання. Призначена для дорослих (як для жінок, так і для чоловіків).

За допомогою симетричної геометрії Twin сноуборд виглядає збалансованим і універсальним. Гарантується максимальна мобільність, що відкриває нові можливості для фрістайлу.

Ціна — від 9734 грн.

Читайте: Як вибрати сноуборд

Volkl FUTURE

Вважається оптимальною по жорсткості дошкою для майбутніх сноубордистів. Її популярність пов’язана з тим, що дана модель непогано підходить для навчання поворотів і техніки закантовки, також вона створена по конструкції Fullcap. Завдяки м’якому прогину і легкому дерев’яному сердечнику Tip-2-Tail вийде впоратися абсолютно з усіма труднощами, що виникають у підлітків в снігових умовах.

Радіус дошки становить 5 м і 105 см.Поверхня вважається лакованою і декоративною, присутня технологія Sublimated Topsheet, а також можна виділити екструдовану базу Extruded base. Настільки надійна модель дійсно заслуговує на увагу батьків, які бажають придбати для своєї дитини по-справжньому якісну дошку.

Ціна — від 3168 грн.

Santa Cruz Head Dress

Не менш популярний сноуборд — Santa Cruz Head Dress . Є непоганим вибором для тих, хто регулярно підкорює гірські схили і вчиться неймовірним трюкам. Параметри даної моделі буквально створені для Універсальних умов і явно виділяють дану дошку серед своїх конкурентів. Доступні розміри 147, 150, 153, 156 см.

Новинка стала затребуваною завдяки наступним технологіям:

  • Camber — класична геометрія моделі. Основна перевага полягає в максимальному контролі над дошкою при непоганих показниках в плані швидкості. Більшості райдерів подобається непередбачуваність подібних сноубордів на високій швидкості.
  • HCM Fly+. Сердечник HMC виконаний з тополі. Конструкція включає в себе полегшені вставки і два шари скловолокна. Сама модель є досить міцною і пружною. Вироби, оснащені таким сердечником, вважаються легкими і добре керованими.
  • Hetero Biax Tech Laminate 45+. Йдеться про полегшеному покритті, що має плетіння в 2 нитки. Вважається ідеальним варіантом для любителів здійснювати стрибки або просто невимушено кататися для свого задоволення.
  • Speed X5000. Гарантується швидке ковзання, відмінне вбирання і прекрасне тримання парафінів. Технологія має стійкість до впливів механічного характеру.

Непогане співвідношення ціни /якості даної дошки і дозволяє їй користуватися попитом серед покупців і завжди викликати інтерес у любителів зимових екстремальних видів спорту.

Ціна — від 5100 грн.

Читайте: Як вибрати бінокль

Firefly Furious

Топ сноубордів не обійшовся і без Firefly Furious. Така модель була створена для того, щоб як новачки, так і просто любителі зимового відпочинку навчилися в найкоротші терміни кататися на дошці і управляти їй. Відносно легкий борд виконаний з дерев’яного сердечника, що практично повністю нівелює вібрацію під час катання. Також легка вага робить модель затребувану серед новачків, оскільки всі похибки і неточності згладжуються. Правда, стрибати на трамплінах не рекомендується. В іншому випадку є шанс, що дошка просто-напросто зламається.

Новий борд має спрямовану форму, призначений для чоловічої статі, тип обплетення вважається біаксіальним. Що стосується прогину, то він наступний: 80% camber і 20% rocker. Стиль катання-All Mountain.

Ціна — від 3850 грн.

Santa Cruz Screaming Hand

Кращі сноуборди не обходяться без моделі Santa Cruz Screaming Hand.Речь йде про найбільш популярному і затребуваному сноуборді серед прорайдерів і тих, хто фанатіє від бренду Santa Cruz в 2018 році. Показник жорсткості 6, торсіонної жорсткості-7.

Присутні стандартні для дощок цього типу технології за типом Camber (гарантія максимального контролю над дошкою і непоганих швидкісних показників), HCM Fly+ (сердечник створений з тополі, що забезпечує міцність і пружність конструкції), а також Xenogen Triax Tech Laminate 45+ — вважається високотехнологічним покриттям, аналогічним за структурою Xenogen Triax Tech Laminate 30+, але мають більш дрібне плетіння. Унікальні властивості матеріалу і сучасні технології плетіння в 3 нитки надають конструкції міцності і пружності. Завдяки більш дрібному плетіння дошка стає більш жорсткою, їй досить-таки легко управляти.

Ціна — від 4900 грн.

Вибрати сноуборд і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia