Топ-5 найпопулярніших витяжок для кухні

Хороша витяжка допоможе позбутися від запахів їжі в квартирі. Але асортимент витяжок дуже різноманітний. Рейтинг найпопулярніших витяжок за версією покупців Price.ua допоможе ідеальну витяжку для вашої кухні.

VENTOLUX GARDA 60 (1000)

Какая вытяжка лучше: рейтинг 5 моделей. VENTOLUX GARDA 60 (1000)

Користувачі відзначають її стильний і компактний вигляд, високу швидкість поглинання запахів, а також невисоку вартість. За рахунок того що витяжка призначена для шафи, вона є практично непомітною на кухні. При цьому вона не захаращує простір і забезпечить поверхню плити підсвічуванням на 2 лампочки розжарювання. Монтаж приладу не викличе труднощів (можна встановити дану витяжку навіть на стіну з нерівностями). Рівень шуму залежить від використання однієї з трьох швидкостей приладу. Відповідно, 1 швидкість-Найбільш безшумна, а 2-3-ю вже буде чутно (до 58 дБ), зате фільтрація повітря буде вище і швидше. Управління витяжкою-кнопкове, продуктивність-1000 м 3 /ч, що дозволить ефектно використовувати її приміщенням до 36 кв.М.

Вартість від 1825 грн. Виробник Україна. Тип-вбудована в шафу, телескопічна.

Читайте: Як вибрати витяжку для кухні

ELICA HIDDEN IX / A/60

Какая вытяжка лучше: рейтинг 5 моделей. ELICA HIDDEN IX/A/60

Відгуки споживачів високо оцінили її витончений модний дизайн, високу потужність, а також легкість сенсорного управління. Корпус виконаний зі сталі і скла. Для повноцінної роботи приладу немає висувних елементів, як в телескопічних витяжках. Дана модель оснащена яскравою світлодіодним підсвічуванням у вигляді смужки по всьому периметру приладу. Витяжка має 3 режими швидкості, на максимальному режимі рівень шуму може досягати до 69 дБ.

Продуктивність-1200 м 3 /ч, що дозволить охопити площу до 45 кв.М. Модель відмінно підійде кухням-студіям і поєднаним з іншими кімнатами в будинку.

Вартість від 7700 грн. Виробник Італія. Тип-підвісна, вбудована в

Шафа.

ELEYUS LANA 700 60 BL

Какая вытяжка лучше: рейтинг 5 моделей. ELEYUS LANA 700 60 BL

Похилі витяжки є новинками на ринку України, проте вже встигли завоювати популярність у споживачів. Користувачі моделі ELEYUS LANA 700 задоволені її стильним дизайном зі скляною панеллю, габаритами і ефективністю роботи. Оснащена витяжка кнопковими перемикачами швидкостей, підсвічуванням з галогенними лампами. Для роботи витяжки не потрібно відкриття фільтра, прилад справляється з запахами від приготування їжі в закритому стані. Продуктивність приладу-700 м 3 /год, підходить для кухонь площею не більше 25 кв.М. Рівень шуму на максимальній швидкості — до 50 дБ.

Вартість від 2390 грн. Виробник Україна. Тип-Похила, пристінна.

Читайте: Як вибрати кухонний комбайн

BORGIO SLIM (2M) 50 WHITE

Какая вытяжка лучше: рейтинг 5 моделей. BORGIO SLIM(2M) 50 WHITE

Забезпечена висувним козирком, його можна приховати, коли витяжка не використовується. В результаті чого прилад займає мінімальний простір і на видному місці залишається лише планка. Щоб почати користуватися витяжкою-слід потягнути панель і кнопкою включити одну з трьох швидкостей. Кнопки управління розташовуються за висувною панеллю. Особливістю даної моделі є наявність двох моторів, які забезпечують продуктивність 600 м 3 /ч.Ефективно буде працювати в приміщенні до 23 кв. М. Також в приладі є підсвічування робочої поверхні плити — 2 лампи розжарювання. За рівнем шуму на великій швидкості, витяжка може досягати межі 58 дБ.

Вартість від 1674 грн. Виробник Італія. Тип-вбудована в шафу, телескопічна.

PYRAMIDA KZ 60 BLACK

Какая вытяжка лучше: рейтинг 5 моделей.PYRAMIDA KZ 60 BLACK

Користувачі даної моделі відзначають хорошу продуктивність, зручне підсвічування, цікавий дизайн, нескладність монтажу і управління приладом. Витяжка впорається з запахами, а також не дозволить з’явитися випаровування на поверхні меблів і кухонного фартуха. Корпус виготовлений з металу з якісним фарбуванням. Працює на 3 швидкісних режимах, які переключатюся за допомогою кнопок праворуч. Продуктивно витяжки становить 320 м 3 /ч, тому підійде для середніх і маленьких кухонь з площею не більше 12 кв.М. На 3 швидкості прилад досягає рівня шуму 50 дБ, при цьому робота на 1 швидкості є практично безшумною.

Вартість від 1609 грн. Виробник Україна. Тип-Похила, пристінна.

Вибрати витяжку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia