Топ — 5 настінних кондиціонерів Samsung

Кондиціонер стане відмінним порятунком від спекотних літніх днів і прохолоди демісезонних періодів. У рейтинг настінних кондиціонерів Samsung увійшли найбільш популярні моделі за версією покупців Price.ua .

SAMSUNG AR12MSFPEWQN

Огляд кращих настінних кондиціонерів Samsung почнемо з моделі AR12MSFPEWQN. Апарат володіє традиційним зовнішнім виглядом, внутрішній і зовнішній блоки виконані в нейтральному білому кольорі. За рахунок такого ненав’язливого дизайну він добре впишеться практично в будь-який інтер’єр кімнати.

Примітно, що в комплекті зі спліт-системою йдуть всі необхідні комунікаційні магістральні лінії, загальна довжина яких становить 15 м, чого цілком вистачить для реалізації монтажу.

Як і багато хороші Настінні кондиціонери Samsung, дана модель здатна працювати як на обігрів, так і на охолодження повітря в приміщенні. При цьому продуктивність першого режиму становить 4 кВт, а другого — 4.8 КВт. Енергоефективність охолодження a++

Цих значень вистачить для приміщення площею 40 м2.

Щодо функціональної частини, то тут настінний кондиціонер Samsung наступні режими роботи:

  • Вентилювання;
  • Осушення повітря;
  • Обігрів;
  • Охолодження;
  • Автоматичний;
  • Нічний;
  • Швидке охолодження
  • Автозапуск і автоматичний контроль температури

Варто відзначити, що новинка від корейського виробника обладнана інвертором, який плавно регулює потужність роботи системи в залежності від поточної температури в приміщенні. Також він дозволяє домогтися мінімальної шумопродуктивності за рахунок знижених оборотів роботи інверторного компресора — 21дб.

Розміри внутрішнього блоку ВхШхГ285х820х215

Ціна-від 17499 грн.

Читайте: Топ-10 кращих кондиціонерів

SAMSUNG AR12HQFS

Як і інші популярні кліматичні домашні системи, кондиціонер здатний працювати і в режимі охолодження, і на нагрів. Продуктивність програм становить 3,5 і 3,8 кВт відповідно. При цьому максимальне енергоспоживання на граничних оборотах не перевищує 1090 Вт. Розрахований кондиціонер на приміщення в 35 м2.

Відмінною особливістю цього кондиціонера Samsung можна назвати фільтр тонкого очищення повітря 60 Full HD, антибактеріальне покриття.

Як і більшість сучасних кондиціонерів, ця модель також може швидко охолодити приміщення, є таймер і нічний режим.

Гучність спліт-системи при максимальній потужності не перевищує 26 дБ, що відповідає шуму невеликого дощу.

Розміри внутрішнього блоку ШхВхГ 826 x 260 x 275 мм

Ціна — від 12900 грн

SAMSUNG AQ12NSA (N / X)

Модель AQ12NSA (N/X) — з сімейства «Slim». Кондиціонер компактний, але в той же час досить потужний і підійде для приміщень до 35 м2. Максимальна потужність охолодження повітря досягає 3,5 кВт, а обігріву — 3,8 кВт. Максимальне енергоспоживання -1,2 кВт. Рівень шуму — 24 дБ.

Всі потрібні функції є: осушення, вентилятор, охолодження і обігрів. Режим Good Sleep забезпечує всі умови для комфортного і здорового сну. Режим Турбо-швидко охолодити або обігріти кімнату. Але є і особливість, функція «Smart Saver» — автоматичний підбір температурного режиму, який дозволяє економно витрачати електроспоживання.

Срібне покриття фільтра і теплообмінника гарантує чистоту повітря, плюс є фільтр, який дозволить швидко усунути неприємні запахи.

Розміри внутрішнього блоку ШхВхГ 825 x 285 x 189

Ціна — від 9790 грн.

Читайте: Як вибрати кондиціонер

SAMSUNG AR12MSFPAWQNER

Ця спліт-система AR12MSFPAWQNER розрахована на 35 м2. Завдяки інверторному компресору рівень шуму внутрішнього блоку від 19дб.

При цьому максимальна потужність цього настінного кондиціонера Samsung в режимі охолодження становить 3,33 кВт кВт, а обігріву — 3,8 кВт.

Доступні типові режими роботи: охолодження,обігрів,вентилювання, осушення.

Але крім них є контроль напрямку потоку повітря (вгору/вниз), таймер і автоперемикання режиму тепло / холод, плюс 2-етапна система охлаждения.Кондиционер має функцію самоочищення, яка запобігає утворенню цвілі та інших забруднень фільтрів.

Розрахований кондер на температурний режим-10С — +46с .

Ціна — від 18999 грн.

SAMSUNG AQ18UGF

Потужності цього кондиціонера Samsung вистачить для охолодження кімнати площею близько 50 м2. Енергоспоживання приладу на охолодження / обігрів 1,85 / 1,80 кВт. Максимальна потужність в режимі охолодження 5,2 кВт, в обігріві 5,8 кВт. При цьому рівень шуму внутрішнього блоку 31дб / 40дБ.

Серед особливостей-автоочистка, режим економії енергії Smart Saver, таймер на 24 години, авторестарт, безшумний режим. Діапазон зовнішньої температури -5 — + 43 °С.

Однак, варто відзначити, що ця модель — не інверторна.

Вартість моделі починається від 13542 грн.

Вибрати кондиціонер і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia