Топ-5 пилососів Samsung 2018

Один з найбільш популярних виробників побутової техніки, Samsung традиційно займає лідерські позиції. Читайте рейтинг найкращих моделей за версією покупців Price.ua .

Samsung SC20F70HC

Самые популярные пылесосы Samsung. Samsung SC20F70HC Відкриває наш огляд кращих пилососів Samsung модель SC20F70HC, що отримала оцінку покупців 8.2 Балів з 10. Пристрій споживає 2000 Вт, забезпечуючи при цьому потужність всмоктування до 360 Вт. Замість класики, мішка для збору пилу, пристрій оснащений контейнером місткістю 2 л з індикатором наповненості. Про курній ділянці сигналізує спеціальний датчик, що загоряється червоним кольором до тих пір, поки зона не буде досить чиста.

Крім основного циклонного фільтра пилосос оснащений фільтром тонкого очищення, призначеним для уловлювання навіть найменших частинок пилу і бруду. Поряд зі стандартною двопозиційною щіткою в комплекті доступні також насадка для очищення паркету і щітка для прибирання шерсті домашніх вихованців.

Для зручності користувачів вмикач і регулятор потужності знаходяться безпосередньо на ручці. Перемикач включення і виключення продубльований на корпусі пилососа, і його зручно натискати ногою. Мережевий шнур довжиною 9 м забезпечує великий радіус прибирання (до 12 м) і підтримує функцію автоматичного змотування.

Ціна — від 7600 грн.

Читайте: Топ-5 кращих пилососів

Samsung VCC-4535V3B

Самые популярные пылесосы Samsung. Samsung VCC-4535V3B Пилосос Samsung VCC — 4535v3b контейнерного типу призначений для сухого прибирання. При споживаної потужності 1600 Вт Потужність всмоктування дорівнює 350 Вт без можливості регулювання. Перемикач ножний, знаходиться на корпусі пристрою.

Двокамерна система з циклонним фільтром дозволяє досягти більш високої ефективності фільтрації, оскільки незалежно від рівня заповнення пилозбірника пилосос не буде втрачати свою потужність. Ємність контейнера — 1,3 л, про його заповнення сигналізує спеціальний механічний індикатор. Завдяки тому, що сміття і пил збираються в спеціальну камеру, очищення пристрою не доставляє незручностей.

У комплект насадок для пилососа входить універсальна двопозиційна (підлога/килим) щітка і насадка для важкодоступних місць. Також передбачені спеціальні щітки для оббивки м’яких меблів і для зняття пилу з різних поверхонь. Довжина шнура-6,1 м, доступна система його автозмотування. Вага порівняно невеликий-трохи більше 4 кг.

Користувальницький рейтинг моделі-9.0.

Вартість — від 2300 грн.

Samsung SC5252

Самые популярные пылесосы Samsung.Samsung SC5252 Бюджетне рішення-Пилосос Samsung SC5252 для сухого прибирання з мішком для збору пилу. При споживаних 1800 Вт забезпечує серйозні показники потужності всмоктування — до 410 Вт. Пристрій може зібрати до 2 л сміття, а про заповнення пилозбірника сигналізує спеціальний індикатор на корпусі.

Для забезпечення якісної фільтрації пилу, пристрій оснащений фільтром НЕРА11. Комплектація моделі мінімальна: крім самого пилососа, телескопічної трубки, шланга і багаторазового мішка для збору пилу, в набір поставки входить тільки стандартна насадка з перемикачем підлога/килим.

Вага-трохи більше 5 кг. Довжина шнура-6 м з можливістю автозмотування. Регулятор потужності розташований на корпусі.

Рейтинг пилососа-8.5 Балів.

Ціна — від 2200 грн.

Читайте: Як вибрати пилосос для будинку

Samsung VCC-4180V33

Самые популярные пылесосы Samsung.Samsung VCC-4180V33 Відмінний зразок з точки зору співвідношення ціна-якість-пилосос Samsung VCC-4180v33. Відмітна особливість даної моделі-функція видування (досить рідкісна сьогодні, але цілком корисна опція). Оцінити її здатні перш за все власники ПК та іншого обладнання: продування блоку живлення, материнської плати комп’ютера, сервера, ресивера, підсилювача потужності — зручна можливість позбутися від пилу у важкодоступних місцях. У господарстві функція не менш корисна: наприклад, можна продути порцеляновий або кришталевий посуд або здути листя з ганку.

Параметри потужності достатні для побутового застосування: споживає пилосос 1800 Вт, а всмоктує повітря з потужністю 350 Вт, доступна регулювання. Мішок для збору пилу вміщує до 3 л сміття. У комплекті: стандартна щітка пил / килим, щілинна, насадка для пилу.

Пилосос компактний і легкий: важить він всього 3,65 кг. Шнур довжиною 6 м підтримує функцію автоматичного згортання. Для зручності користувача передбачено простір в корпусі для зберігання аксесуарів.

Незважаючи на те, що пилосос не новинка, здавати свої позиції модель не поспішає. Рейтинг Samsung VCC — 4180v33 за версією покупців — 9.0 За десятибальною шкалою.

Ціна — 2300 грн.

Читайте: Як вибрати робот-пилосос для розумного будинку

Samsung SC4332

Самые популярные пылесосы Samsung.Samsung SC4332 Завершує наш топ пилососів Samsung модель SC4332 зі споживчим рейтингом 9.2. Пилозбірник циклонного типу (ємність — 1,3 л) і НЕРА-фільтр роблять роботу пристрою ефективною, а догляд — зручним.

Потужності всмоктування 360 Вт (при споживанні 1600 Вт) достатньо для прибирання пилососом звичайних житлових приміщень. Двокамерна система перешкоджає зниженню всмоктуючої сили при заповненні контейнера сміттям і пилом.

Очищення пилозбірника не приносить незручностей: сміття з контейнера просто викидається з ємності, а фільтр тривалого використання можна мити під проточною водою і знову використовувати після висихання.

У комплекті разом з основною насадкою (підлога / килим) ви знайдете також щілинну і для прибирання пилу. Довжина мережевого шнура, що автоматично змотується, — 6 м. Користуватися пилососом зручно за рахунок його невеликої ваги-всього 4,2 кг.

Ціна — від 2300 грн.

Вибрати пилосос і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia