Топ — 5 популярних кондиціонерів Cooper&Hunter

Кондиціонери від американського виробника Cooper & amp;Hunter — якість і надійність. Читайте рейтинг найпопулярніших моделей кондиціонерів цього бренду за версією покупців Price.ua .

COOPER& HUNTER CH-S09XN7

Рейтинг кондиционеров от Cooper&Hunter. Модель COOPER&HUNTER CH-S09XN7 Топ кондиціонерів очолює Безсумнівний лідер-модель CH-S09XN7. Простота, функціональність, економічність — головні її якості. Компактний внутрішній блок (ширина всього 698 мм) в елегантному hi-tech дизайні забезпечує оптимальну температуру в приміщенні площею до 25 кв. М.

Крім традиційних обігріву та охолодження він здатний швидко знизити вологість повітря, так що вам не буде потрібно окремо купувати осушувач . А вбудований сучасний фільтр тонкого очищення нового покоління CH SMAR-ION FILTER позбавить від пилу, неприємних запахів, бактерій, вірусів — ви отримаєте тотальну очистку повітря.

Пульт дистанційного керування з LED-дисплеєм і бактерицидним покриттям дозволяє з легкістю управляти кондиціонером. Реалізований режим AUTO змінює режим роботи, реагуючи на зміни температури в кімнаті. Ширококутні жалюзі можна встановити в одне з дев’яти положень. Передбачений автоматичний режим розподілу повітря SWING створить охоплення всього простору. Функція самоочищення і осушення внутрішнього блоку виключає розвиток цвілі, грибків, бактерій. І це лише основні переваги даного приладу.

Ціна — від 7857 грн.

Читайте: кращі кондиціонери: топ-10 бюджетних моделей

COOPER & amp;HUNTER CH-S07XN7

Рейтинг кондиционеров от Cooper&Hunter. Модель COOPER&HUNTER CH-S07XN7 Надійна спліт-система, розрахована на невелику кімнату до 20 кв. М. Повністю конкурентоспроможна за рахунок вбудованих стандартних і додаткових функцій: охолодження, обігріву, повного очищення повітря (фільтр CH SMAR-ION FILTER), зниження вологості, вентиляції, самодіагностики. Загалом, по функціональності цей кондиціонер не поступається попередній моделі. Компактний непомітний дизайн дозволяє вбудувати його в будь-який інтер’єр. Невисокий рівень шуму внутрішнього блоку — 24-31 дБ — не буде привертати ніякої уваги.

Багатофункціональний ергономічний апарат, який до того ж можна запрограмувати на включення/вимикання за часом.

Ціна — від 7228 грн.

COOPER& HUNTER CH-S07RX4

Рейтинг кондиционеров от Cooper&Hunter. Модель COOPER&HUNTER CH-S07RX4 Продовжує огляд кращих кондиціонерів ще одна спліт-система з лінійки Air Master. При мініатюрних розмірах зовнішнього і внутрішнього блоку вона володіє широкими робочими можливостями, що дозволяють експлуатувати його безперервно протягом року — і влітку, і взимку (при температурі повітря на вулиці не нижче 7 градусів морозу). При цьому ви отримаєте новий, сучасний пристрій з відмінними параметрами і підвищеним ресурсом роботи. Це прилад бізнес-класу, він спеціально розроблявся для професійного використання, має високий показник енергоефективності (вищий клас А) — споживає всього 0,69 кВт. Безсумнівна перевага цього пристрою-використання озонобезпечного фреону R 410 A. Оптимально використовувати прилад для приміщень площею до 20 кв.М.

Ціна — від 5846 грн.

Читайте: Як вибрати кондиціонер

COOPER & amp;HUNTER CH-S12FTX5

Рейтинг кондиционеров от Cooper&Hunter. Модель COOPER&HUNTER CH-S12FTX5 Це кращі кондиціонери для людей, що цінують спокій. Робота компресора не порушить тишу в будинку-максимальний рівень шуму не перевищує 40 дБ, а вбудована інверторна система управління забезпечить економію на оплаті електроенергії. Прихований LED-дисплей дозволяє навіть в темряві швидко дізнатися, який встановлений температурний режим. Об’ємний потік повітря, створений багатошвидкісним вентилятором, швидко охолодить або нагріє повітря до заданого значення в приміщенні площею 35 кв. М.

Захист від перепадів напруги, антикорозійне покриття зовнішнього блоку, плавний старт на низьких оборотах, робота на озонобезпечному фреоні — все це підвищує надійність цієї моделі кондиціонера. Система стабілізації збереже встановлені настройки навіть при раптовому відключенні. При виставленому нічному режимі апарат знизить рівень шуму і буде підтримувати температуру на оптимальному рівні.

Примітно, що вбудована система очищення зовнішнього блоку від льоду дозволяє обігрівати приміщення при зовнішній температурі до -20°C.

Ціна-від 12607 грн.

COOPER& HUNTER CH-S12XN7

Рейтинг кондиционеров от Cooper&Hunter. Модель COOPER&HUNTER CH-S12XN7 Цей кондиціонер з успіхом використовують для швидкого створення оптимального мікроклімату в приміщенні площею до 30 кв.М. На додаток до стандартних і додаткових функцій він укомплектований двома фільтрами: ECO-FRESH (електростатичний) і SMART-ION (тотальне очищення повітря «Холодна плазма»).

Знижений рівень шуму (максимальний показник не вище 35 дБ), великий дисплей на внутрішньому блоці і пульті управління, високий рівень енергоефективності (клас а), інтелектуальна розморожування, режим ТУРБО швидкого охолодження або нагріву — лише невеликий перелік переваг цього унікального кондиціонера.

Дана модель працює на фреоні R-410а. Він екологічний і значно покращує робочі характеристики пристрою. Cooper & amp;Hunter не економлять на матеріалах — у всіх їх моделях стоять Компресори японських виробників.

Ціна — від 8997 грн.

Вибрати кондиціонер і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia