Топ-5 популярних відеокарт 2018 року

Доступна ціна і визнана якість — відмінні ознаки хорошої відеокарти. У рейтингу представлені кращі популярні відеокарти 2018 року за версією покупців Price.ua .

GIGABYTE GEFORCE GTX 1050 OC 2GB

Лучшие видеокарты -пять моделей. GIGABYTE GEFORCE GTX 1050 OC 2GB

Відкриває рейтинг відеокарт одна з недорогих версій для любителів ігор. Вона підтримує технології графіки на основі архітектури Pascal. Відеокарта має пам’ять типу GDDR5 при обсязі 2 Гб і працює на частоті 7008 МГц. Виробник встановив на даний адаптер процесор NVIDIA GeForce GTX 1050 з тактовою частотою 1404 МГц.
Зовні адаптер складається з двох слотів, для кожного використовується свій кулер, в роботі вентилятори обертаються в протилежні сторони і створюють потужний потік повітря. Радіатори охолодження в відеокарті не зовсім стандартні і виконані у вигляді алюмінієвих пластин, об’єднаних двома 6-міліметровими мідними трубками.

Додаткове живлення для карти при номінальному режимі роботи не потрібно, воно здійснюється від порту PCI Express. Проте, виробник передбачив роз’єм для підключення джерела живлення на 12 В для збільшення робочої потужності.

У відеокарті вмонтовані п’ять роз’ємів для підключення, серед них три роз’єми HDMI, один DVI-D і DisplayPort.

Вартість-від 5100 грн.

Читайте: Як вибрати комп’ютер

ASUS RADEON RX 550 4GB GDDR5

Лучшие видеокарты -пять моделей. ASUS RADEON RX 550 4GB GDDR5

Компанія ASUS випустила гідну відеокарту RX550-4g з 4 Гб пам’яті типу GDDR5. Дана модель виготовлена у вигляді плати з підключенням до порту PCI Express 3.0. У системному блоці відеокарта займає два слоти розширення через наявність системи охолодження.

На алюмінієвому радіаторі встановлений тільки один кулер, закріплений в червоно-чорний корпус. Регулювати обороти кулера або відключити його програмним шляхом в цій моделі неможливо, тому варто розраховувати на постійний невеликий шум під час роботи.

На відміну від попередньої моделі, в представленому адаптері встановлений процесор конкурента — Radeon RX 550, що працює на частоті 1183 МГц.
Обмін даними здійснюється по 128-бітній шині, цим забезпечується висока швидкодія відеокарти.

Додаткове живлення у відеокарти не передбачено і здійснюється через порт підключення. Вивести зображення на екран можна за допомогою трьох різних роз’ємів: DVI, HDMI і DisplayPort.

Вартість-від 4900 грн.

Читайте: Як вибрати мережеву карту

MSI GEFORCE GTX 1050 TI GAMING X 4G

Лучшие видеокарты -пять моделей. MSI GEFORCE GTX 1050 TI GAMING X 4G

Це ще одна модель ігрової відеокарти від Nvidia, яка здатна забезпечити високі налаштування графіки. Навіть при роботі з роздільною здатністю Full HD пристрій дозволить отримати стійкі 60 кадрів в секунду. Відеокарта виготовлена на базі процесора GTX 1050 Ti, розігнаного ще на етапі виробництва. Його тактова частота може досягати 1493 Мгц.

Якщо говорити про головний параметр, то на борту знаходиться 4 Гб пам’яті стандарту GDDR5 з робочою частотою 7108 Мгц.

Примітно, що відеокарта оснащена двома кулерами, а їх робота автоматично регулюється. У фонових режимах і слабкої завантаженості кулери відключається і охолодження процесора відбувається тільки завдяки радіатора. Це хороша перевага для зниження загального шуму системного блоку.

Підключення відеокарти здійснюється по стандартному інтерфейсу PCI Express 3.0, Зовнішня відеоапаратура з’єднується з адаптером за допомогою роз’ємів DVI, HDMI і DisplayPort.

Вартість-від 7000 грн.

Читайте: Як вибрати антивірус

ASUS RADEON RX 560 EVO OC 4GB

Лучшие видеокарты -пять моделей. ASUS RADEON RX 560 EVO OC 4GB

Дана модель відеокарти має ряд своїх унікальних особливостей, про які слід згадати. Система охолодження DirectCU II оснащена спеціальними металевими трубками, вони контактують безпосередньо з процесором і більш ефективно відводять тепло, знижуючи нагрів до 30%. Крім радіаторного охолодження, на корпусі встановлені два потужних кулера, вони автоматизовані і при зниженні температури до певного рівня повністю зупиняються, не створюючи шуму.

Корпус відеокарти виготовлений відповідно до стандарту IP5X, це означає повну пилозахищеність і збільшення терміну служби.

Процесор від AMD-Radeon RX 560 (1149 МГц) у поєднанні зі 128-бітною шиною обміну даних забезпечують високу швидкодію адаптера і дозволяють працювати з широкоформатною графікою.

Для забезпечення нормальної роботи цієї моделі виробник рекомендує використовувати блок живлення комп’ютера із загальною потужністю не менше 400 Вт.
На панелі відеокарти, як і в попередніх моделях, знаходяться три роз’єми DisplayPort, HDMI і DVI-D. Обсяг пам’яті стандарту GDDR5 становить 4 Гб, а її робоча частота — 6000 МГц.

Вартість-від 5600 грн.

Читайте: Як вибрати комп’ютерну мишу

ASUS GEFORCE GTX 1050 TI PHOENIX 4GB

Лучшие видеокарты -пять моделей. ASUS GEFORCE GTX 1050 TI PHOENIX 4GB

Представлена модель спочатку призначена для геймерських комп’ютерів в поєднанні з моніторами високої роздільної здатності Full HD. Зовні відеокарта має унікальний дизайн і виготовлена у вигляді корпусу автомобіля.

В основу пристрою закладений графічний процесор nVidia GP107 — 400 на основі архітектури Pascal. Відеокарта оснащена об’ємом пам’яті 4 Гб типу GDDR5 з робочою частотою 7008 Мгц.

Додаткове живлення відеокарті не буде потрібно, достатньо буде підключення до інтерфейсу PCI Express 3.0.

У систему охолодження входить круглий радіатор і один кулер, завдяки чому рівень шуму буде невисоким.

Що стосується програмної частини, то в адаптер вшитий драйвер DirectX 12 версії.

Дана відеокарта дозволяє створювати конфігурації з двох і трьох моніторів , а також часто використовується для Майнінг криптовалюта.

Вартість-від 6000 грн.

Вибрати відеокарту і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia