Топ-7 кращих бюджетних фільтрів зі зворотним осмосом

Сьогодні доступний широкий асортимент фільтрів для води. Але як вибрати пристрій, який не тільки впорається зі своїм завданням, але і по кишені не вдарить? Читайте рейтинг Price.ua-топ-7 кращих бюджетних фільтрів зі зворотним осмосом для води.

Гейзер Престиж 2

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом. Гейзер Престиж 2

Відкриває наш рейтинг фільтрів для води розробка російської компанії» Гейзер » — «Престиж 2». Це втілення нових промислових технологій і багаторічного досвіду у виробництві фільтрів для води.

Використовується фільтр для холодної води. Система з двома ступенями фільтрації мінімізує рівень заліза, очищає від вільного хлору, пом’якшує воду. Модель оснащена блоком попереднього очищення, призначеним для води з високим вмістом солей і заліза. Самоочисний картридж блоку передочищення розрахований на ресурс 6000 літрів.

На відміну від більшості систем зі зворотним осмосом, фільтр для води Гейзер Престиж 2 виконаний в компактному корпусі і займає до 5 разів менше місця в порівнянні з повнорозмірними стаціонарними моделями.Модель також відрізняється мінімальними витратами в процесі експлуатації.

Ціна — від 2068 грн.

Читайте: Як вибрати фільтр для води

Filter1 RO 6-36M

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом.Filter1 RO 6-36M

Продукція компанії Filter1 зарекомендувала себе, як відмінний вибір для українських сімей. Демократичної вартості вдається домогтися завдяки використанню українських комплектуючих і матеріалів, не менш надійних, ніж зарубіжні аналоги.

Основне призначення стаціонарної системи зі зворотним осмосом Filter1 RO 6 — 36m-очищення холодної води від вільного хлору, хлорорганіки і чужорідних механічних частинок. Фільтр попереднього очищення складається з трьох картриджів — з поліпропілену 5 мкм, гранульованого вугілля і поліпропілену 1 мкм. Далі в пристрої розташована мембрана, яка не тільки очищає воду від забруднень, але також знищує віруси і бактерії. Постфільтр надає воді свіжий запах і смак після перебування в накопичувальному Баку.

Фільтр для води здатний обробляти до 135 л на добу, а накопичувальна ємність об’ємом 8 л дозволяє швидко набрати воду, не чекаючи, поки вона пройде всі п’ять ступенів очищення. Завдяки наявності мінералізатора поряд зі звичайною питною є можливість отримати воду, збагачену мінералами.

Ціна — від 2500 грн.

-550

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом.Crystal CFRO-550

Заслужено в наш топ фільтрів для води потрапили також пристрої компанії Crystal. Вироблені підприємством системи розроблені з урахуванням особливостей водопровідної води в нашій країні і повністю відповідають міжнародним стандартам якості.

Модель CFRO-550 забезпечує 5 ступенів очищення: слідом за трьома етапами передочищення вода проходить через ключовий елемент — мембрану зворотного осмосу, а наостанок очищається вугільним постфільтром. Така система дозволяє не тільки видалити механічні домішки, такі як пісок, мул або іржа, але також розчинені домішки (наприклад, пестициди, хлор, нафтопродукти, солі, важкі метали). Крім того, фільтр для води покращує смак і запах води.

Підключається система під мийкою до водопроводу, при цьому, як і в більшості стаціонарних фільтрів для води, виводиться окремий кран. В результаті очищення споживач отримує чисту, смачну воду, яка нічим не відрізняється від бутильованої, в тому числі не утворює накипу на внутрішній поверхні чайника та іншого посуду.

Ціна — 2550 грн.

Читайте: Як правильно вибрати мийку на кухню

BIO + Systems RO-50-SL01

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом. BIO+Systems RO-50-SL01

Одним з лідерів на українському ринку стала українсько-сінгапурська компанія BIO+Systems. Фільтри для води виробника-прості в установці, доступні за вартістю і при цьому функціональні.

Одна з недорогих моделей-фільтр для води BIO + Systems RO-50-SL01. При наявності 5 ступенів очищення води однією з найважливіших деталей стала мембрана зворотного осмосу, проходячи через яку потік розділяється на два струмені — чиста (10-20%) і забруднена (80-90%). Ретельне очищення дозволяє домогтися практично повного (до 99%) звільнення води від небажаних речовин.

Одна з переваг системи-наявність накопичувальної ємності, що вміщає до 12 літрів очищеної води. Завдяки цьому вам не доведеться довго чекати наповнення посудини.

Ціна — від 2550 грн.

ЕКОВОДА RO-5

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом.ЭКОВОДА RO-5

Завдяки продуманій конструкції і грамотному підбору матеріалів для виробництва, українському бренду ЕКОВОДА вдається виробляти хороші фільтри для води бюджетної категорії, які, тим не менш, за робочими параметрами цілком можуть зрівнятися з більш дорогими аналогами.

У числі популярних пристроїв-фільтр для води ЕКОВОДА RO-5 з 5 ступенями фільтрації. Після попередніх етапів очищення (двох поліпропіленових і одного вугільного картриджа), вода проходить через мембрану зворотного осмосу, здатну Очистити потік від 99% шкідливих домішок. Після цього струмінь чистої води надходить в накопичувальний бак ємністю 12 літрів, а забруднена йде в стік.

Заключний етап обробки-надання воді приємного смаку і видалення сторонніх запахів. Після цього через окремий кран воду можна наливати в судини і вживати навіть без подальшої обробки.

Ціна — від 3325 грн.

Читайте: Як вибрати електрочайник

Aquafilter FRO8JGM

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом. Aquafilter FRO8JGM

Багаторічний досвід виробництва систем для фільтрації води польська компанія Aquafilter втілила в одній зі своїх розробок-фільтрі для води Aquafilter FRO8JGM. Пристрій дозволяє проводити очищення води на шести етапах:

  1. Механічне очищення від таких домішок як мул, іржа, пісок.
  2. Очищення за допомогою картриджа з активованим кокосовим вугіллям.
  3. Фільтрація залишкових механічних домішок і хлорорганічних забруднень за допомогою вугільного блоку.
  4. Ретельна фільтрація відомих забруднень (в числі яких віруси, бактерії, грибки — аж до 99,98%) за допомогою мембрани зворотного осмосу.
  5. Обробка очищеної води вугільним постфільтром для корекції смаку і запаху.
  6. Збагачення очищеної води мінералами, необхідними для організму людини.

У конструкції фільтра для води також передбачена накопичувальна ємність об’ємом 15 літрів. Для збільшення тиску води пристрій оснащений насосом.

Ціна — 3355 грн.

Aqualine RO-5

Рейтинг бюджетных фильтров с обратным осмосом. Aqualine RO-5

Продукція тайванської компанії Aqualine заслужила популярність на українському ринку завдяки гідній якості та оптимальній вартості. Причому інтерес викликають як новинки, так і перевірені часом фільтри для води.

Однією з таких моделей стала високопродуктивна система фільтрації Aqualine RO — 5 на основі зворотного осмосу. Вона підходить для ретельного очищення води у великих кількостях.

Проходить через пристрій вода піддається п’яти етапах очищення. Великі механічні забруднення відсіваються на першому ступені завдяки поліпропіленовому картриджу (5 мікрон). Далі йде традиційний вугільний блок з шкаралупи кокосового горіха. Потім-спінений поліпропілен з пористістю в 1 мікрон. За ключовим етапом очищення, мембраною зворотного осмосу, слід вугільний постфільтр, що надає воді приємні смакоароматичні властивості.

Показник продуктивності фільтра для води може здатися досить скромним-всього 0,13 літрів в хвилину. Однак пристрій оснащений накопичувальною ємністю об’ємом 12 літрів, завдяки чому швидкість фільтрації не доставить особливих незручностей.

Ціна — 3550 грн.

Вибрати фільтр для води і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia