Топ-7 популярних вентиляторів

Вентилятор стане справжнім порятунком в літню спеку. Читайте рейтинг популярних підлогових і настільних вентиляторів за версією версії покупців Price.ua .

ROTEX RAF49-E

Семь хороших вентиляторов. ROTEX RAF49-E Rotex-Українська торгова марка, представлена на ринку з 2005 року. Побутова техніка ROTEX поєднує в собі надійність, функціональність і стиль. А головне, за що її цінують споживачі, це оптимальне співвідношення ціна-якість. Під маркою Rotex випускаються велика і дрібна побутова техніка, Кліматична техніка тепло/холод, телевізори і Телефонія.

RAF49-E це класичний осьовий підлоговий вентилятор, кількість лопатей-4. Діаметр лопатей 40 см, регульована висота до 130 см.Вентилятор має функцію обертання і регулювання нахилу, три встановлених швидкості з покроковим регулюванням і таймер на 60 хвилин. Вентилятор працює від мережі. Живлення-220-240В, 50Гц, Потужність 35 Вт. Колір: синій з білим.

Ціна — від 364 грн.

Читайте: Як вибрати вентилятор для будинку

UFO ATSFI-121

Семь хороших вентиляторов. UFO ATSFI-121 Історія компанії UFO налічує близько 30 років, ця продукція добре відома в Європі, Азії та Америці. Компанія» УФО Україна » є ексклюзивним представником турецької компанії NNR.

З’явившись на українському ринку в 2004 році, компанія завоювала довіру споживачів завдяки надійності своєї продукції. Щороку вони розширюють асортиментний ряд. На сьогоднішній день він включає Іонізатори, вентилятори, кліматичні установки, світлові обігрівачі і конвектори. Продукція UFO використовується як в побуті, так і в промисловості.

ATSFI-121-це багатофункціональний підлоговий осьовий вентилятор. Технічні характеристики: напруга 220-240 В, частота 50 Гц, загальна потужність 100 Вт ( потужність вентилятора 65 Вт і потужність зволожувача 35 Вт), Вага 8,3 кг. Вентилятор має функцію повороту вправо-вліво, 3 режими обдування: нормальний, природний і сон, механізм обдування «холодною парою», функцію іонізації, таймер, який можна виставити від півгодини до 7,5 годин, функцію автовимкнення.

Роботою вентилятора можна управляти з пульта ДУ або за допомогою панелі на самому вентиляторі, є світлодіодний екран. Ще до переваг цієї моделі можна віднести безшумність і автоматичну систему захисту від перегріву. Вентилятор виконаний в чорному кольорі, має колісну базу. Забезпечує його мобільність. Ціна — від 3064 грн.

AEG VL 5528

Семь хороших вентиляторов. AEG VL 5528 Компанія AEG була заснована в 1887 році в Німеччині. А в 1907 прогресивний архітектор Петер Беренс був призначений художнім консультантом AEG. З того часу і до цих пір одним з девізів компанії є : «досконалість форми і функцій».

VL 5528-це надійний осьовий вентилятор настільного типу з трьома лопатями діаметром 23 см.Також він має можливість настінного монтажу. Вентилятор має дві встановлені швидкості, функцію горизонтального повороту і вертикального нахилу. Споживана потужність — 25 Вт. Вентилятор виконаний з пластика, в чорному кольорі. У цій моделі механічне управління, функції таймера або автовідключення не передбачено.

Ціна — від 686 грн.

Читайте: Як вибрати кондиціонер

CLATRONIC VL 3602

Семь хороших вентиляторов. CLATRONIC VL 3602 З 1982 року німецька компанія Clatronic є успішним виробником великої і дрібної побутової техніки, а також побутової електроніки.

CLATRONIC VL 3602 — це ще один осьовий настільний вентилятор, з 3 лопатями діаметром 30 см. Оскільки настільні вентилятори в першу чергу розраховані на сидить за столом людини, вони мають невелику потужність, в даній моделі це 40 Вт. Вентилятор має функцію горизонтального повороту і регулювання вертикального нахилу. Кількість швидкостей-3, механічне управління. На металевій захисній решітці є ручка для перенесення. Дана модель виконана в білому кольорі, з пластика.

Ціна — від 764 грн.

DELFA SF 1601

Семь хороших вентиляторов. DELFA SF 1601 Delfa-український торговий бренд, зареєстрований в 2004 році. Своїх заводів компанія не має, а для виробництва продукції вибираються заводи в Китаї і Туреччині. Завдяки відсутності витрат на утримання персоналу та офісів по всьому світу, вартість продукції Delfa відчутно нижче аналогічних моделей відомих брендів.

SF 1601-простий і недорогий осьовий підлоговий вентилятор з 3 лопатями. Габарити: 125 х 52 x 52 см, Вага 2,3 кг.Висоту вентилятора можна регулювати, є можливість регулювання нахилу і функція обертання. Споживана потужність-45 Вт. Вентилятор має 3 встановлених швидкості і механічну систему управління. Матеріал корпусу-пластик, Колір Білий.

Ціна — від 370 грн.

Читайте: Як вибрати очищувач для повітря

TRISA 9332

Семь хороших вентиляторов. TRISA 9332 Швейцарська компанія TRISA ELECTRONICS має популярність на європейському ринку вже 20 років. Вони завоювали популярність і довіру споживачів завдяки справжньому швейцарському якості і постійно оновлюваному асортименту. Інноваційні технології та сучасний дизайн роблять компанію одним з лідерів європейського ринку електроприладів. Trisa Electronics виробляє техніку для кухні та будинку, а також для догляду за собою.

TRISA 9332-цікавий представник настільних осьових вентиляторів. По-перше, він дуже компактний. Діаметр лопатей (у вентилятора їх 4) Всього 15 см, а споживана потужність — 2,5 Вт. Цю модель через USB-кабель можна підключати до ПК або ноутбука. По-друге, він володіє унікальним елегантним дизайном. Основа і лопаті виконані з металу. Вентилятор випускається в чорному і білому кольорах. Він має стійкі ніжки і двосторонню захисну решітку. По-третє, завдяки особливій поворотній системі вентилятор забезпечує обдув на 360º з будь-якої позиції. Дана модель працює тільки в одному режимі швидкості.

Ціна — від 345 грн.

SATURN ST-FN8266

Семь хороших вентиляторов.SATURN ST-FN8266 Продукція компанії Saturn добре відома європейським споживачам, і ось уже майже 20 років користується попитом завдяки доступній ціні і гідній якості. Техніка ТМ Saturn — це широкий асортимент продукції, що включає в себе холодильники, Пральні машини, кліматичну техніку, техніку для кухні і для дому, прилади для догляду за собою і багато іншого.

SATURN ST-FN8266-це підлоговий вентилятор осьового типу, виготовлений з якісного білого пластику. Вентилятор має 3 лопаті діаметром 40 см із захисною сіткою, регульовану висоту, хрестоподібну основу 45 х 45 см.Вентилятор працює в 3 швидкісних режимах. Він досить економічний в експлуатації, так як споживана потужність всього 40 Вт. Вентилятор не має функції таймера або автовідключення, проте оснащений захистом від перегріву. Можна виставити кут нахилу по вертикалі, також є функція обертання.

Ціна — від 663 грн.

Вибрати вентилятори і порівняти ціни зручно на Price.ua

Загрузка ...
PriceMedia