Топ — 7 пральних машин Samsung 2018

Рейтинг пральних машин Samsung 2018 року , в якому представлені найпопулярніші моделі за версією покупців Price.ua, допоможе вибрати надійну помічницю. Всі представлені моделі мають Фронтальне завантаження.

Samsung WF60F1R0G0WD

Вузька пральна машина Samsung, розрахована на 6 кг білизни, з дверцятами збільшеного розміру — це відмінний варіант для квартир невеликої площі. Модель має електронне управління, велика різноманітність програм, з яких особливо варто відзначити режим екологічного прання — з невеликою кількістю води і порошку. У цьому пристрої застосовані технологія повітряно-бульбашкового прання і Samsung Silver Wash-нове слово в пранні, що забезпечує практично стерилізацію тканини і антибактеріальний ефект завдяки іонам срібла.

Ціна — від 8200 грн.

Читайте: Топ-5 кращих пральних машин

Samsung WD80M4443JW

Топ пральних машин Samsung був би неповним без цієї моделі, яка на додаток до якісного прання дозволяє ще й висушити білизну, тобто додатково виконує функції сушильної машини .

Розрахована на 8 кг білизни при максимальному завантаженні і до 6 кг білизни для просушування (рекомендовано 5 кг). Має функцію освіження / чищення одягу повітрям-вода при цьому не використовується. Облаштована таймером відстрочки прання, керамічним нагрівачем, інверторним двигуном і так званим алмазним барабаном (стінки мають поглиблення чотиригранної форми і отвори).

У цьому пристрої застосовані дві інноваційні технології: видалення плям і утворення бульбашок. При пранні машина має невисокий рівень шуму — 54 дБ.

Ціна — від 16600 грн.

Samsung WW90J5246FW

Огляд кращих пральних машин Samsung продовжує модель, яка може одночасно прати до 9 кг білизни, при цьому вона характеризується класом енергоспоживання а+++ (найкраща енергоефективність) і невеликою витратою води — 43 літри. Максимальна швидкість обертання барабана при віджиманні становить 1200 об/хв.

Технологія Eco Bubble з утворенням бульбашок забезпечить якісне прання навіть у холодній воді. Опція активної піни допоможе позбутися від докучливих плям. Є опція пам’яті останнього циклу, а в конструкції передбачений алмазний барабан.

Ціна — від 14000 грн.

Читайте: Як вибрати полотенцесушитель

Samsung WW80K6210TW

Пральна машина Samsung з невеликою глибиною — 45 см і інноваційною можливістю додавати білизну на будь-якому етапі прання, для чого на дверцятах є спеціальний клапан.

Якість прання підвищує технологія EcoBubble (утворення активної піни), а з плямами успішно бореться технологія Bubble Soak.

Барабан з максимальним завантаженням до 8 кг, що для вузької моделі пральної машини дуже високий показник, має унікальний алмазний рельєф, для підігріву води використовується керамічний нагрівач. Ці хороші Пральні машини Samsung і великою кількістю програм відрізняються, і привабливою ціною

Ціна — від 17000 грн.

Читайте: Як вибрати пральну машину

Samsung WF70F5E2W2W

Повнорозмірна модель з максимальним завантаженням до 7 кг білизни має стільниковий барабан Diamond. Авторегулювання часу прання і споживання води в ній виконує інтелектуальне управління Fuzzy Logic. За якість прання цієї пральної машини Samsung відповідає повітряно-бульбашкова технологія, є відстрочка старту, часто затребувана швидка програма, розрахована на 15 хвилин, а також супер-полоскання і спеціальний режим для прання дитячої білизни. Пристрій оснащений системою автоматичного визначення несправностей.

Ціна — від 8800 грн.

Samsung WW90M741NOO

Ця модель-серйозна заявка в кращі Пральні машини Samsung. Максимальне завантаження 9 кг, а швидкість обертання при віджиманні — 1400 об/хв. Машина енергоефективна (А+++), має 14 програм, серед яких таке відмінна пропозиція, як легка глажка, так що для деякої одягу використання праски і не знадобиться. На додаток до всіх переваг ця пральна машина Samsung витрачає всього 33 літри води.

Тут реалізована технологія QuickDrive, яка забезпечує ефективність прання при скороченні часу циклу. Набираюча популярність двері AddWash дозволить видобувати білизну в процесі роботи машини. Прання виконується практично беззвучно-рівень шуму всього 49 дБ. У машині також передбачена автобалансування.

Ціна — від 30800 грн.

Samsung WW60J3283LW

Вузька пральна машина Samsung, розрахована на прання 6 кг білизни, з невеликим споживанням води (36 л) і високою енергоефективністю (клас а++). Має 10 спеціальних програм, в тому числі супер-полоскання і експрес-прання. У пристрої застосована технологія контролю за рівнем піни.

Конструктивні особливості:» алмазний » барабан і керамічний нагрівальний елемент. При дуже привабливою ціною цей пристрій можна вважати кращою пропозицією по співвідношенню ціна-якість.

Ціна — від 7500 грн.

Вибрати пральну машину і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia