Топ-9 найпопулярніших соковижималок Zelmer

Кухонна техніка Zelmer відома своєю надійністю і функціональністю. Читайте рейтинг найпопулярніших соковижималок Zelmer за версією покупців Price.ua .

377

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer 377 Найпростіша відцентрова соковижималка Zelmer по функціональності і недорога за ціною, що і стало основою її популярності серед тих, хто не любить особливих вишукувань, але прагне купувати нову, ефективну техніку. Цей пристрій надійний, має захист від перевантаження і блокування при неправильно зібраної конструкції або нещільно закритій кришці. Передбачений резервуар для макухи об’ємом 0,8 л. Є всього одна швидкість, управління механічне, а потужність становить 250 Вт. Корпус-пластиковий, виконаний в незвичайному дизайні, а сіточка центрифуги — як і годиться в якісній техніці — з нержавіючої сталі.

Ціна — від 936 грн.

Читайте: Топ-10 кращих моделей соковижималок

Zelmer 496

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer 496 Продовжує топ соковижималок Zelmer, що користуються найбільшою популярністю серед покупців, відмінна відцентрова модель з хорошою потужністю — 700 Вт. Пристрій має дві швидкості, механічний тип управління, укомплектовано резервуаром для соку (1,2 л) і для макухи (3,5 л). Завантажувальний отвір має діаметр 7,5 см (як на цілий плід, наприклад яблуко). Передбачена функція сепарації піни і автоматичного викиду м’якоті. Ця соковижималка Zelmer обладнана нековзними ніжками для зручності експлуатації. Є функція самоочищення сита (Turbo). За критерієм ціна-якість ця модель може бути названа кращою.

Ціна — від 1980 грн.

476

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer 476 Ця універсальна соковижималка Zelmer працює на двох швидкостях і має максимальну потужність 800 Вт, що дозволяє обробляти навіть найтвердіші плоди. Обсяги резервуарів для соку і м’якоті розраховані на велику сім’ю — 1 л і 3,5 л.Є режим турбо, що забезпечує механічну очистку фільтра для зручності роботи з цим агрегатом. Ця соковижималка Zelmer відрізняється привабливим дизайном — її корпус виконаний з нержавіючої сталі. Завантажувальний лоток розрахований на цілі плоди, а форма носика попереджає розбризкування.

Ціна — від 2590 грн.

Читайте: Як вибрати соковижималку

Zelmer JE1200

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer JE1200 Огляд кращих соковижималок Zelmer продовжує ця цікава модель, яка однаково добре обробляє як м’які плоди, так і тверді. Номінальна потужність-500 Вт, дві швидкості, широкий жолоб для сировини, автоматичний збір м’якоті — це далеко не всі переваги цього пристрою. Безпека забезпечується захистом від неправильної збірки і перегріву. Резервуари для соку і м’якоті мають обсяги відповідно 1 л і 1,5 л.

Ціна — від 1315 грн.

486

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer 486 Хороші соковижималки Zelmer, як наприклад ця модель, здатні за один цикл працювати велика кількість плодів. Ця модель, наприклад, має резервуар для макухи об’ємом 3,5 л, а для соку — 1,2 л.Потужність 800 Вт і дві швидкості забезпечують вибір найкращого режиму для м’якої і твердої сировини. Тут передбачена пряма подача соку, є пеносепаратор і функція самоочищення ситечка. Горловина розрахована на ціле яблуко. Корпус з нержавіючої сталі надійний і виглядає стильно.

Ціна — від 2400 грн.

Zelmer JE2000

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer JE2000 Універсальна (центрифужна) соковижималка Zelmer на 700 Вт і три швидкості працює швидко і якісно. Сито виконано методом лазерної перфорації, корпус-суцільнометалевий. Діаметр жолоба для продуктів-84 мм, це дуже хороший показник для роботи з цілими плодами. Стійкість забезпечують прогумовані ніжки, є захист від випадкового включення і перегріву.

Ціна — від 2600 грн.

Читайте: Топ-7 популярних соковижималок Bosch 2018

Zelmer ZJP1600

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer ZJP1600 У кращі соковижималки Zelmer ця модель потрапила неспроста-вертикальний шнековий механізм забезпечує при відносно невеликій потужності ефективну роботу, а також високу якість і відмінний смак соку. У неї відмінні параметри: Потужність 150 Вт, а швидкість обертання не перевищує 40 об / хв, так що працює ця соковижималка Zelmer дуже тихо. Тут передбачено реверсний рух і реалізована система крапля-стоп. Є захист від неправильної збірки.

Ціна — від 4760 гривень.

Zelmer JE1000

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer JE1000 Ще одна відмінна відцентрова соковижималка Zelmer з потужністю 700 Вт і двома швидкостями. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, ніжки прогумовані — це стійка і красива модель. Резервуари для соку і макухи — 1 л і 2 л відповідно. Передбачений спеціальний стакан з піновідділювачем, широка горловина для роботи з цілими плодами, прогумовані ніжки для стійкості агрегату.

Ціна — від 1700 грн.

Zelmer ZJP1300B

Лучшие соковыжималки Zelmer. Модель Zelmer ZJP1300B Шнекова соковижималка Zelmer з, здавалося б, невеликою потужністю 250 Вт, насправді досить сильний агрегат. При цьому розташований вертикально шнек не збільшує обсяг, так що виглядає пристрій акуратно та компактно, хоча і важить майже 8 кг. Обсяги резервуарів для соку і макухи однакові — по 1,2 л. Передбачено реверсний рух, є дві додаткові насадки у вигляді сіток з різним діаметром перфорованих отворів.

Ціна — від 4300 грн.

Вибрати соковижималку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia