У перший клас! Топ-6 найзручніших рюкзаків

Рюкзак повинен стати кращим другом першокласника мінімум на рік. Тому вибирати варто міцний, зручний і обов’язково красивий. Ми підібрали найвдаліші варіанти саме для першокласників.

ZiBi ZB16.0110HT

Лучшие рюкзаки для первоклассника.ZiBi ZB16.0110HT Рожевий рюкзак з сердечками припаде до душі маленьким першокласницям. Модель має ортопедичну спинку і жорсткий каркас — все це запобігає викривлення постави. Є зручна ручка для перенесення і м’які лямки зі світловідбиваючими елементами.

Передбачені 2 кишені на шнурках, карабін для ключів, 1 зовнішнє і 1 головне відділення. Всередині є 3 секції, потайна кишеня, відділення зі спеціальним покриттям для планшета і ноутбука. Об’єм — 11 л.Вага — 950 г.

Ціна ZiBi ZB16.0110HT — від 602 грн.

Kite GoPack (GO18-5001S-16)

Лучшие рюкзаки для первоклассника.Kite GoPack (GO18-5001S-16) Це хлоп’ячий рюкзак, виконаний в синіх тонах. Зображення зорельота безсумнівно сподобається любителям фантастики. Каркасна модель має щільну спинку, яка мінімізує тиск на спину дитини. Задня стінка має анатомічні «подушечки», що забезпечують відмінну вентиляцію.

Шлейки S-подібної форми максимально комфортні.

Рюкзак складається з місткого відділення і трьох зовнішніх кишень. Внутрішні секції дозволяють зручно організувати простір. Посилене прогумоване дно легко миється. Є зручна ручка-петля. Вага-900 г.

Ціна Kite GoPack (GO18-5001S-16) — від 604 грн.

Nohoo Бамблбі NH019

Лучшие рюкзаки для первоклассника. Nohoo Бамблби NH019 Яскравий рюкзак сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Задня стінка щільна, добре прилягає до спини дитини. Ортопедична вставка і товсті шлейки рівномірно розподіляють навантаження на плечі і спину. Модель оснащена вентильованою підкладкою.

Рюкзак має 2 бічні кишені, 2 великих відділення і 1 зовнішнє на блискавці. Навіть будучи порожнім він не втратить своєї форми. Присутні зручні кріплення для пляшок у формі ремінців. Вага зовсім невеликий-550 г.

Ціна Nohoo Бамблбі NH019 — від 1202 грн.

Zipit Shell Backpacks Multi ZSHL-CT

Лучшие рюкзаки для первоклассника.Zipit Shell Backpacks Multi ZSHL-CT Ще одна барвиста модель унісекс. Ортопедична спинка забезпечить правильне положення постави. Спеціальні «подушечки» забезпечують відмінний повітрообмін. М’які лямки мають форму» маєчки», яка допоможе розподілити навантаження по плечах і запобіжить тиск на шийний відділ.

Рюкзак зносостійкий і не втрачає своєї форми навіть будучи порожнім. Завдяки своїй формі, він надійно захистить вміст від пошкоджень. Кількість відділень-1. Є багато секцій, в тому числі і для ноутбука. Об’єм моделі — 17 л. Вага-800 г.

Ціна Zipit Shell Backpacks Multi ZSHL-CT — від 1759 грн.

Deuter Ypsilon

Лучшие рюкзаки для первоклассника. Deuter Ypsilon Красивий і міцний рюкзак, Створений для активних дівчаток. Система спинки Active-Comfort дозволяє дитині вільно рухатися. Поясний ремінь і S-подібні лямки правильно розподіляють вагу по спині. Є м’яка ручка і петля для підвішування рюкзака.

Передбачені 2 основних відділення з безліччю секцій, містка фронтальна кишеня, бічні відділення, кишеня-органайзер для дрібниць. По всьому рюкзаку є світловідбивачі. Об’єм-28 л. Вага — 1340 г.

Ціна Deuter Ypsilon — від 2452 грн.

HERLITZ New Midi Formula 1

Лучшие рюкзаки для первоклассника. HERLITZ New Midi Formula 1 Дана модель буде комфортна всім хлопчикам незалежно від комплекції. Є світловідбивачі 3M ScotchliteTM, а візерунок виконаний флуоресцентними фарбами. Добре вентильована задня стінка разом з широкими лямками забезпечать правильне положення дитячої спини.

Є автоматичний магнітний замок Fid-Lock.

Рюкзак складається з: 1-го головного відділення з перегородкою, зовнішньої кишені, 2-х бічних секцій, внутрішньої кишені-гаманця. Об’єм — 16 л. Вага — 1100 г.

Ціна HERLITZ New Midi Formula 1 — від 2678 грн.

Вибрати зручний рюкзак і порівняти ціни зручно на Price.ua .
Читайте також:
У перший клас! Необов’язкові, але вельми корисні аксесуари для школяра
В перший клас! Як обладнати перше робоче місце першокласника?
В перший клас! Які девайси потрібні першокласнику?
В перший клас! Якою має бути спортивна форма?
В перший клас! Базовий гардероб для першокласника
В перший клас! Базовий гардероб для першокласниці
В перший клас! Топ-7 найбільш практичних пеналів
В перший клас! Які канцтовари купити першокласнику?

Загрузка ...
PriceMedia