У перший клас! Топ-7 найбільш практичних пеналів

Косметичка, книжка, бокс і розкладачка — найзручніші шкільні Пенали.

Пенал-косметичка Cool For «School Peas»

Лучшие пеналы для первоклассника. Cool For “School Peas” Пенал виготовлений з синтетичної тканини і має форму косметички. Всього 2 секції, які застібаються на блискавку. Головні переваги-м’якість, легкість і простота у використанні. Так, малюкові не складе труднощів швидко скласти всі приналежності після закінчення уроку. Правда, слід бути готовими до того, що в пеналі завжди буде невеликий хаос.

Пенал Cool For «School Peas» підійде енергійним, непосидючим малюкам, які не стануть витрачати час на те, щоб розкласти ручки і олівці по різних відділеннях. Довжина — 20 см, ширина — 8 см.Колір — комбінація блакитного і сірого.

Ціна Cool For «School Peas » — від 112 грн.

Пенал-косметичка Kite 685 Smile-1

Лучшие пеналы для первоклассника. Kite 685 Smile-1 Ще один вдалий приклад пенала-косметички. Ця яскрава річ з кумедним малюнком безсумнівно сподобається дитині. Основні плюси: невелика вага, зручна форма, місткість. Матеріал-міцний нейлон, який можна мити.

Пенал Kite 685 Smile-1 має одне велике відділення на блискавці, куди поміститься вся необхідна канцелярія. Займає мінімум місця в рюкзаку. Стійкий до зносу і розривів. Колір-помаранчевий.

Ціна — від 61 грн.

Пенал-бокс Herlitz Be.Bag Case «Smileyworld Faces»

Лучшие пеналы для первоклассника. Herlitz Be.Bag Case “Smileyworld Faces” Пенал має жорстку овальну форму з одним відділенням. Всередині є відкидний клапан, куди можна прикріпити часто використовувані речі. У такому пеналі набагато простіше знайти необхідну приналежність, ніж в попередній моделі. Річ зручна, легка, але не компактна.

Різнокольоровий пенал Herlitz Be.Bag Case «Smileyworld Faces» вмістить всі необхідні канцтовари. Є відкидна кришка з кишенею на блискавці. Довжина — 21,2 см, ширина — 9 см.

Ціна-від 349 грн.

Пенал-коробочка Cat in Flowers

Лучшие пеналы для первоклассника. Пенал-коробочка Cat in Flowers Дана модель дуже практична і невибаглива, оскільки виготовлена з пластмаси. Її непросто зламати, промочити, але легко мити і носити в ранці. Така річ підійде тихій дитині, якій не заманеться почати бити сусіда по парті твердим пеналом.

Пенал Cat in Flowers не обтяжить і без того навантажений рюкзак дитини. У пенал вбудована точилка, тому вам не доведеться купувати її окремо. Є 2 Відділення. Довжина — 23 см, ширина — 8 см.Основний колір — фіолетовий.

Ціна — від 118 грн.

Пенал з органайзером Kite арт. K18-653-1

Лучшие пеналы для первоклассника. Пенал с органайзером Kite арт. K18-653-1 Цей пенал хитро влаштований. Він здається невеликим, але на ділі здатний вмістити в себе безліч речей. Так, в ньому помістяться не тільки приладдя для письма, але канцелярія для уроків праці. Модель має об’ємне відділення і органайзер з кишенею, який зручно згортається.

Пенал Kite арт. K18-653-1 виготовлений з синтетичної тканини, стійкої до впливу зовнішніх факторів. Довжина — 21 см, ширина — 9 см.Є зручна тканинна ручка.

Ціна Kite арт. K18-653-1 — від 150 грн.

Пенал-книжка Herlitz Double» Dino Green »

Лучшие пеналы для первоклассника. Пенал-книжка Herlitz Double “Dino Green” Пенал-книжка має міцний каркас, що зберігає форму. Він відмінно захищає Канцтовари і дозволяють тримати їх в порядку. Так, для кожної речі в пеналі відведено своє місце, що спрощує пошук. Однак цей пенал займає чимало місця в рюкзаку, та й розкладати канцелярію по секціях доведеться довго.

Пенал Herlitz Double «Dino Green» позбавить батьків від необхідності купувати канцтовари. Так, даний товар пропонується з наповненням — всього 23 предмета. Всередині пенала є «сторінка», що ділить простір на дві секції. Колір-Чорний, зелений.

Ціна Herlitz Double «Dino Green» — від 399 грн.

Пенал-розкладачка Kite 622-6

Лучшие пеналы для первоклассника. Пенал-раскладушка Kite 622-6 Про такий пенал можна сказати майже все те ж саме, що і про пеналі-книжці. Він трохи об’ємніше і здатний вмістити ще більше приладдя. За рахунок цього збільшується його вага. Таку річ оцінять творчі діти, які люблять носити з собою все для малювання.

Пенал Kite 622-6 підійде спокійним школярам, люблячим порядок. Модель має відділення з двома вилогами. Легко вмістить олівці, фломастери, ручки, ножиці, лінійку, Пензлики, Розклад уроків і багато іншого. Матеріал-зносостійкий поліестер. Колір-Синій, Білий.

Ціна Kite 622-6 — від 113 грн.

Вибрати шкільний пенал і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Читайте також:
У перший клас! Необов’язкові, але вельми корисні аксесуари для школяра
В перший клас! Які канцтовари купити першокласнику?
В перший клас! Як обладнати перше робоче місце першокласника?
У перший клас! Які девайси потрібні першокласнику?
В перший клас! Топ-6 найзручніших рюкзаків
В перший клас! Базовий гардероб для першокласника
В перший клас! Якою має бути спортивна форма?
В перший клас! Базовий гардероб для першокласниці

Загрузка ...
PriceMedia