Алкотренди 2021

Алкотренды 2021

Які напої в моді в році, що наступив.

Мода змінюється на все. Колись дуже стильним вважалося попивати солоденький лікер або статечно потягувати келих з крижаним віскі. Але мода змінюється не тільки на сумки і туфельки, але і на випивку.

Попит на рожеве

Британські аналітики говорять про те, що продажі рожевого джина ростуть. І тепер кожна поважаюча себе марка, навіть якщо вона випускає тільки сидри або пиво, намагається отримати і рожевий напій в своїй лінійці. І це не обов’язково джин.

Вина зі Східної Європи

Алкотренды 2021

Багато виноробів стали робити ставки на виноградники в Східній Європі. І вкладають у проекти з виновиробництва значні Фінанси. Тому вин з цих країн має стати більше. А їх вартість-дешевше, ніж вина із Західної Європи. Вже зараз продажі східно-європейських вин збільшилися на 400%. Просто тому що це відмінна якість і вигідна ціна

Безалкогольний алкоголь

Алкотренды 2021

Любителів ЗСЖ і ті, хто хоче дивитися на світ тільки тверезими очима, стає все більше. Рейтинги безалкогольних коктейлів зростають. Вже нікого не здивуєш безалкогольним Мохіто або глінтвейном без вина. Напої, які прийнято вважати алкогольними, але без вмісту спирту, стають новим трендом.

Зменшення споживання алкоголю — одна з головних тенденцій. Навіть у мішленівських ресторанах з’явилася безалкогольна комбуча, а не тільки Совіньон-блан. В тренді коктейлі зі смаком знаменитих алкогольних напоїв. Та ж Маргарита або Дайкірі.

На безалкогольне пиво теж зростає попит: від смаку пива під час посиденьок в компанії відмовлятися не хочеться, а штрафи за водіння з міліпромілями ростуть.

Оригінальні пляшки

Пляшка, яка виглядає стильно, це відмінний подарунок. Кораблики, плейстейшени, ракети і навіть брендовий алкоголь, виконаний у вигляді логотипів компаній — все це один з нових трендів.

Сільське шампанське

Це недобродили вино, яке закупорюється в тару вже через півроку після витримки дає газ і піну сильніше самого шампанського. В цілому, в тренді прості напої, такі як хард-зельцер або натуральні ігристі вина, так звані «петнати». Цей напій називають «сільським шампанським» через простого приготування.

Алкоголь в дивній упаковці

Алкотренды 2021

Ви вже помітили, що шампанське тепер можна купити в таких же бляшанках, в яких продається слабоалкоголка або пиво? А вино в глечиках, вже не говорять про паки? Зараз йде повсюдна Боротьба за зручність переробки та екологію. Так що алкоголь будуть випускати не тільки в скляних пляшках і залізних банках. У перспективі-глечики, бляшанки, плоскі упаковки і виробництво пробок для них з нульовим вмістом вуглецю.

Елітний алкоголь з автомата

Алкотренды 2021

Поступово почнуть змінюватися і підходи продажів. Спробувати елітний алкоголь можна буде і на вулиці. Супермаркети будуть продавати все через додатки, а для збільшення продажів пропонувати всілякі дегустації та майстер-класи. А елітний алкоголь почнуть продавати не тільки в супермаркетах, а й за допомогою торгових апаратів прямо на вулиці.

Мода на крафтовий алкоголь

Алкотренды 2021

Натуральність-вона не тільки в макіяжі, але і в продуктах харчування, включаючи алкоголь. Так званий hand made цінується зараз навіть більше, ніж вина або пиво з магазинних прилавків. Число приватних пивоварень, виноробів і невеликих заводів з виробництва алкоголю зростає. Навіть великі алкогольні компанії стали активно інвестувати в крафтове виробництво. Цей тренд буде особливо популярний найближчим часом.

«Зірковий» алкоголь

Алкотренды 2021

Багато знаменитостей взялися виробляти свій алкоголь: наприклад, можна спробувати віскі від Боба Ділана або текілу від Ніка Джонаса. Селебріті намагаються випустити що-небудь оригінальне: безглютенову кукурудзяну горілку або інші вишукування.

Преміальні тоніки

Алкотренды 2021

Масова газована вода користується все меншим попитом: в якості тоніків покупці вибирають менш ароматизовані мікшери і більш якісні напої. Багато компаній, щоб задовольнити попит покупців, замислюються про розширення бренду преміум-мікшерів.

Курс на слабоалкоголку

Все більше народу віддає перевагу слабоалкоголці: її продажі ростуть на відміну від більш міцного алкоголю. Відповідно, зростає пропозиція серед виробників алкоголю: вони йдуть до ребрендингу лікерів, більше використовують легкі коктейлі.

Instagram-алкоголь

Алкотренды 2021

Instagram-інфлюенсери привертають увагу не тільки до кішок і красивих локацій для фото, але і до алкоголю. Один із трендів-барвисті красиві коктейлі, викладені шарами. Використовують оригінальну подачу або незвичайні судини — Крижана чаша, Акваріум. Над концепцією нових інста-зірок алкоголю працюють фотографи, найняті великими брендами: картинка перш за все.

Кращі ціни на Алкоголь на Price.ua

&Nbsp;

Автор: Karina Rigs

Загрузка ...
PriceMedia