ASUS представила відеокарту Dual GeForce RTX 3060 Ti Mini OC з розгоном для компактних ПК

09.12.2020 - Просмотров: 9

Нещодавно ми розповіли про сімейство відеокарт ASUS GeForce RTX 3060 Ti. Тепер на сайті компанії з’явився опис газової педалі Dual GeForce RTX 3060 Ti Mini OC Edition, яка поєднує в собі компактні розміри з заводським оверклокінгом.

Новинка отримала позначення DUAL-RTX3060TI-O8G-MINI. Дане рішення призначене для систем з обмеженим простором всередині корпусу, в тому числі для пристроїв Intel NUC 9 і домашніх мультимедійних центрів.

Відеокарта побудована на архітектурі NVIDIA Ampere. Конфігурація включає в себе 4864 ядра CUDA і 8 ГБ пам’яті GDDR6 з 256-бітною шиною.

Новинка ASUS здатна працювати в режимах Gaming Mode і OC: у першому випадку тактова частота ядра досягає 1680 МГц, у другому – 1710 МГц.

Плата відносно коротка, а за охолодження відповідає охолоджувач з двома осьовими вентиляторами. Останній може повністю зупинитися завдяки функції 0дБ технології: таким чином, рівень шуму при малому навантаженні падає до нуля.

Педаль газу має двослотову конструкцію; ззаду розташована підсилює металева пластина. Для підключення моніторів доступні два інтерфейси HDMI і DisplayPort. Ціна поки не розкрита.

Читайте также