Флагманський смартфон Moto G (aka Motorola Nio) з’явився на живому фото

04.12.2020 - Просмотров: 26

Вчора ми писали, що Motorola працює не тільки на флагманському пристрої Nio, але і на першому Moto G з найвищими технічними характеристиками. Як виявилося, мова йде про один і той же пристрій.

Що відомо

Інформацією поділився відомий Інсайдер Еван Бласс (Evan Blass) на Voice. За його словами, Nio-це кодова назва флагмана Moto G. До речі, крім цієї інформації, Blass також опублікував перше "живе" зображення новинки. Пристрій отримає подовжений дисплей 21:9 з двома отворами.

Нагадаємо, що флагману Moto G приписується 8/12 Гб оперативної пам’яті, 128/256 Гб ПЗУ і екран з роздільною здатністю FHD+ і частотою оновлення зображень 90 Гц. Також новинка матиме потрійний основний фотоапарат. Основний сенсор буде приймати OmniVision OV64B 64 MP. Вона буде доповнена датчиком ширини OmniVision OV16A10 з роздільною здатністю 16 мегапікселів і датчиком глибини OmniVision OV02B1B з роздільною здатністю 2 мегапікселя.

Що стосується процесора, схоже, що пристрій буде працювати не на новому SoC Snapdragon 888, а на флагманській мікросхемі поточного року Snapdragon 865. Motorola може зробити цей крок, щоб зробити пристрій дешевшим.

Коли чекати

Чекати флагмана Moto G в цьому місяці безумовно не варто. Випуск смартфона запланований на першу половину 2021 року.

Джерело: Голос

Джерело: Voice

Читайте также