Гроші за Cyberpunk 2077 повертають на всіх платформах. Sony буде судитися CD Project RED

14.12.2020 - Просмотров: 5

Ми вже повідомляли, що Sony почала повертати гроші гравцям PlayStation 4 за фантастичну рольову гру Cyberpunk 2077, а тепер стало відомо, що користувачі Steam і власники Xbox також можуть отримати успішний повернення грошей за проблемну гру. Політика компанії Sony щодо повернення грошей за покупки в PlayStation Store дозволяє запросити повернення грошей протягом перших 14 днів. Однак, якщо ви почнете завантажувати гру, ви "не маєте права на повернення грошей, якщо вміст не є дефектним".

Користувач Reddit на прізвисько NotBen_2 отримав повернення грошей навіть після 10 годин гри в Cyberpunk 2077. Представник служби підтримки при розмові з NotBen_2 повідомив, що Sony судиться з CD Project RED через проблеми з грою на своїх консолях, а також підтвердив, що досить багато гравців просять повернення грошей.

У коментарях на форумах багато користувачів також підтвердили, що їм вдалося повернути гроші за версії Xbox і Steam, але не всім пощастило. У будь-якому випадку, якщо вам не подобається стан Cyberpunk 2077, і ви не хочете чекати патчів, ви можете спробувати повернути гру.

Щоб відсвяткувати запуск Cyberpunk 2077, Xbox і CD Projekt Red об’єдналися з некомерційною організацією Limbitless Solutions для створення руки Джонні Сільверханда з Cyberpunk 2077 в реальності.

Читайте также