Офіційний рендер майбутнього бестселера Samsung Galaxy A72

29.01.2021 - Просмотров: 25

Офіційні рендери Samsung Galaxy A52

Смартфони серії Galaxy A останнім часом продаються набагато краще, ніж флагмани Samsung. Нещодавно смартфон Samsung Galaxy A72 з’явився в базі даних популярного бенчмарка Geekbench, і ось вже перевірений Інсайдер з відмінним послужним списком опублікував офіційне зображення новинки.

Смартфон має звичний дизайн з фронтальною камерою, яка вбудована в центральну верхню частину екрану. Праворуч знаходяться кнопки регулювання гучності і живлення / блокування смартфона. Попередні витоки вказують на те, що Galaxy A72 матиме 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей, а також основну камеру, яка включає в себе основний 64-мегапіксельний датчик зображення, 12-мегапіксельний ширококутний датчик і два модулі роздільної здатності 5 мегапікселів.

У базі даних Geekbench зазначено, що 4g-версія смартфона побудована на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 720g. Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 11 і має 8 ГБ оперативної пам’яті. Очікується, що версії Galaxy A72 з підтримкою 4G і 5g будуть мати ідентичні характеристики, вони будуть відрізнятися використовуваної платформою.

Презентація смартфона очікується на початку цього року.

Читайте также