Panasonic показав оновлені VR-окуляри на micro-OLED панелях

25.01.2021 - Просмотров: 7

Японська компанія Panasonic представила оновлену модель своїх окулярів VR з розширеним динамічним діапазоном (HDR) і високопродуктивними мікро-OLED дисплеями з роздільною здатністю 2,6 K (2560 x 2560 пікселів на око). Останні були спеціально розроблені для окулярів VR і виготовлені за технологією DoC (дисплей на чіпі) OLED у співпраці з компанією Kopin Corporation, провідним виробником екранів для VR. Очікується, що нова модель надійде в продаж пізніше цього року.

Оновлені "окуляри для плавання" від Panasonic зазнали значних змін у порівнянні з прототипом, представленим минулого року, зокрема:

  • Нова версія забезпечує 6DOF ("шість ступенів свободи & quot;) в порівнянні з 3dof роком раніше. Тобто, володар очок зможе вільно переміщатися в тривимірному просторі, в той час як окуляри будуть відстежувати навіть незначні рухи, створюючи ефект максимального занурення у віртуальну реальність.
  • Форма окулярів була розроблена для більш зручного носіння – храми стали складені і прийняли форму плавця.
  • Додано механізм плавного діоптричного Налаштування, окремо для кожного ока, а також можливість зміни відстані між зіницями, що значно підвищує комфорт при використанні окулярів.
  • Встановлені динаміки в тимчасовій частині.
  • Додана підтримка 5G і можливість підключення до смартфонів і ПК (Підтримка SteamVR).

Виробник зазначає, що його новинка є найлегшою і компактною з усіх існуючих на ринку. А використання оптичного модуля, розробленого корпорацією & quot;Копін & quot;, компанією 3м і Panasonic, дозволяє відображати природні зображення без спотворень, використовуючи один суперкомпактний модуль.

Крім того, в гаджеті використовується новітня аудіотехнологія Panasonic, включаючи оригінальний динамічний випромінювач Technics, який забезпечує точний рух діафрагми, широкий діапазон відтворюваних частот і звук з наднизькими спотвореннями.

Читайте также