Ще один сюрприз WhatsApp заради вашої ж безпеки. Тепер для запуску на ПК і в браузері потрібно біометрія

28.01.2021 - Просмотров: 10

Команда популярного месенджера WhatsApp, що входить до складу Facebook, впровадила ще одне нововведення. Клієнт ПК і веб-інтерфейс тепер вимагають біометричної аутентифікації користувача для роботи.

Про це повідомляється на офіційній сторінці WhatsApp в соціальній мережі Twitter і на сторінці підтримки.

Нагадаємо, що WhatsApp не має повноцінного незалежного клієнта для ПК і браузерів. WhatsApp дозволяє підключатися до вашого облікового запису лише з одного пристрою. Десктопна і браузерна версії WhatsApp можуть працювати тільки в поєднанні з запущеним додатком на смартфоні,"дзеркально відображає" його.

Щоб підключитися і почати сеанс в WhatsApp Web, WhatsApp for computers, вам потрібно відсканувати QR-код. До цих пір цього було достатньо. Однак тепер Android і iPhone зажадають попередньої біометричної аутентифікації – за допомогою сканера відбитків пальців або системи розпізнавання осіб.Але після цього ви можете сканувати QR-код.

Ця додаткова перевірка включена за замовчуванням. Єдиний спосіб обійти вимогу біометричної аутентифікації – повністю відключити її на смартфоні.

WhatsApp оновив свою політику конфіденційності 6 січня 2021 року, а також оголосив, що необхідно прийняти нові умови до 8 лютого, під загрозою втрати доступу до сервісу. Отримавши численні негативні відгуки користувачів і критику з боку галузі, команда WhatsApp вирішила відкласти прийняття правил на 3 місяці — до 15 травня.

Читайте также