Сталося: відразу кілька додатків Android одночасно на Windows 10

30.01.2021 - Просмотров: 41

Microsoft впровадила дуже корисну інновацію в Windows 10 для власників смартфонів. Йдеться про появу підтримки роботи з декількома додатками Android одночасно в додатку Your Phone (Ваш телефон) для Windows.

Функція була реалізована із запізненням – під час анонсу Microsoft пообіцяла запустити її в 2020 році. Але краще пізно, ніж ніколи.

Нагадаємо, що ваш телефон дозволяє передавати потокові програми зі смартфона на КОМП’ЮТЕР. Насправді запускайте"Android-Додатки " зі смартфона через телефон в окремому вікні на вашому ПК, а також закріплюйте їх на панелі завдань і в меню"Пуск & quot; – точно так же, як звичайні комп’ютерні програми.

З додаванням підтримки декількох додатків Android одночасно принцип роботи залишається колишнім, ви можете просто відображати на екрані ПК не одне вікно, а кілька.

Як і раніше, вся ця функціональність працює тільки зі смартфонами Samsung з посиланням на додаток Windows.

Щоб активувати підтримку декількох додатків для Android, вам потрібно додаток Your Phone на ПК версії 1. 10102.132 .0 Або вище, а також посилання на додаток Windows на смартфоні версії 2.1.05.2 Або вище. На КОМП’ЮТЕРІ повинна бути встановлена Windows 10 2004 (оновлення від травня 2020 року) або пізніша версія операційної системи.

Читайте также