Ще один серіал знімуть за мотивами новий роман Стівена Кінга екранізують

14.06.2018 - Просмотров: 45

Все більше кіностудій береться за екранізації хоррор-романів американського фантаста Стівена Кінга. Цього разу компанія Media Rights Capital придбала права на екранізацію нового роману Стівена Кінга “сторонній” (The Outsider).

Як зазначають у виданні, навіть сам письменник, можливо, приєднається до створення 10-серійного проекту в статусі виконавчого продюсера. Книга” сторонній ” побачила світ 22 Травня 2018 року.

Нова книга Кінга “сторонній” розповідає про те, як у вигаданому американському місті поліція несправедливо заарештовує спортсмена, вчителя і хорошого сім’янина Террі Мейтланда за звинуваченням у вбивстві 11-річного хлопчика. Однак ні сам обвинувачений, ні детективи не здогадуються, хто стоїть за цим страшним вбивством.

Нагадаємо, що в травні популярний стрімінговий сервіс Netflix заявив, що зніме фільм за мотивами роману Стівена Кінга “у високій траві” 2012 року. Відомий роман був написаний письменником спільно з його сином Джозефом Гіллстромом Кінгом. Зйомки хоррор-стрічки почнуться вже цього літа в Торонто. Дата виходу кінокартини поки не називають.

&Nbsp;

Читайте также