Як зберегти активність мозку до старості

27.04.2018 - Просмотров: 54

Щоб залишатися при світлому розумі в старості, з молодого віку потрібно стимулювати роботу мозку. У цьому допоможе читання, складні види спорту, творчість, розв’язання складних завдань.

Директор з досліджень соціальної та політичної політики в Гарвардському інституті старіння, доктор Джон Морріс переконаний, що найбільш ефективними способами збереження здоров’я мозку є постійна розумова активність і придбання нових знань і навичок.

Читайте

Це заняття називають еліксиром молодості. Вчені закликають не відмовлятися від читання в старшому віці, навіть якщо є проблеми із зором. Читання корисно тим, що під час цього процесу слова переводяться в уявні образи, яке в свою чергу допоможуть підтримувати когнітивні функції.

Не шукайте легких шляхів

Люди у віці від 60 до 90 років, які освоїли нові для себе техніки, показали кращі результати тестів на пам’ять. А ось прості дії, наприклад розв’язання кросвордів, не мали такого великого ефекту.

Вибирайте складні види спорту

Щоб удосконалити когнітивні функції, необхідно регулярно займатися спортом. Найкраще для цього підійдуть ті види фізичної активності, які вимагають додаткових зусиль.

Творіть

Канадські вчені з міжнародної лабораторії мозку, музики і звукових досліджень переконані, що мистецтво є найкращим інструментом для поліпшення роботи мозку. Особливо корисними вважаються регулярні заняття танцями і музикою, які задіють сенсорні і моторні області головного мозку.

&Nbsp;

&Nbsp;

Читайте также