Кабмін додав шість мільярдів в covid-фонд

18.12.2020 - Просмотров: 9

Фото: Людмила Антоненко / Фейсбук

Фонд COVID в кінці року збільшився на 15 млрд

Фонд буде поповнений за рахунок економії коштів до кінця 2020 року за деякими бюджетними програмами.

На позачерговому засіданні уряду в понеділок, 14 грудня, були перерозподілені витрати держбюджету, що дозволило збільшити фонд КОВИД-19 на 6 млрд. Грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Збільшення видатків Фонду covid забезпечується за рахунок економії коштів держбюджету, яка прогнозується до кінця 2020 року за деякими бюджетними програмами.

&Quot;відповідно до пропозиції 36 головних розпорядників бюджетних коштів щодо скорочення видатків держбюджету до кінця 2020 року пропонується провести збалансований перерозподіл видатків загального фонду держбюджету, передбаченого для головних розпорядників коштів на 2020 рік", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що наприкінці листопада до Фонду COVID було додано майже дев’ять мільярдів. Додаткові гроші на боротьбу з коронавірусом отримають від податкової різниці від погашення заборгованості "Укрнафти".

Станом на 9 грудня, за даними Міністерства фінансів, з фонду коронавірусу було використано 45,4 млрд.Грн. Загальний фонд становить 66 млрд.Грн.