Кабмін випустить зелені облігації, щоб погасити борги

24.01.2021 - Просмотров: 17

Фото: ecooptima.Com.Ua

Кабінет Міністрів досі не врегулював ситуацію з боргами за"зелену " електроенергію

Влада намагається врегулювати ситуацію з боргами перед інвесторами в"зелену & quot; енергетику, які вже почали подавати до суду на державу.

Українська влада має намір випустити"зелені облігації & quot; для погашення боргів перед виробниками енергії з відновлюваних джерел. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигал на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 20 січня.

&Quot; я прошу Міністерство енергетики спільно з Міністерством фінансів, Міністерством економіки за участю державних банків і міжнародних фінансових установ розглянути питання про можливий випуск і розміщення так званих"зелених облігацій " Або"зелених облігацій & quot;, – сказав прем’єр.

Раніше Кабінет Міністрів схвалив виділення "Укренерго" державних гарантій на суму до 11,3 млрд. Грн. Для погашення боргів за "зелену" енергетику.

Раніше повідомлялося, що інвестори в "зелену" енергетику вирішили об’єднатися, щоб подати в міжнародні арбітражні суди на Кабінет Міністрів у зв’язку з невирішеною проблемою заборгованості перед галуззю.