Компанія Коломойського в США оголосила дефолт за кредитом на $18,5 млн

08.12.2020 - Просмотров: 34

Американська компанія Optima 55 Public Square, пов’язана з олігархом Ігорем Коломойським, не виконала свої зобов’язання за кредитом в 18,5 млн доларів, наданим компанії 55 Bridge Lending of Cleveland. Заборгованість перед кредитором становить 14,5 млн доларів, передає портал Клівленда з посиланням на рішення суду загальної юрисдикції Каягогского району.

Рішення було прийнято в ході розслідування федеральною владою справи Ігоря Коломойського і його соратників. Вони підозрюються у відмиванні десятків мільйонів доларів шляхом покупки нерухомості в США низкою підприємств. В даному випадку мова йде про хмарочосі в центрі скверу Клівленд 55 Building Public Square.

Згідно з судовими записами та податковими звітами округу, Оптима не виплатила 340 000 доларів у вигляді податків на нерухомість, 500 000 доларів у вигляді основного боргу, що підлягає виплаті в серпні, і щомісячні процентні платежі з вересня.

Кредитна угода для хмарочоса 55 Будівля громадської площі була підписана Корфом Мордехай. У документах федеральні адвокати впізнали його як помічника Коломойського і Геннадія Боголюбова.

& Quot;він допоміг купити і управляти бізнес імперією українських олігархів у Сполучених Штатах, яка включала в себе феросплавні компанії і холдинги нерухомості в Огайо, Флориді, Кентуккі і Західній Вірджинії, серед інших місць", йдеться в документах.

Документи, подані федеральними прокурорами у цивільній справі в окружному суді США в Майамі кажуть, що Коломойський і його соратники нібито використовували незаконно привласнені гроші з українського банку, щоб купити хмарочос 55 Площа загального користування та іншу власність в Клівленді.

Олександр Мясищев