Комусь з України може пощастити виграти понад $1,5 мільярда доларів в лотереях США

23.01.2021 - Просмотров: 4

Загальна сума джекпотів "Мега-мільйонів" і "Пауербол" становить понад 1,5 мільярда доларів, перший розіграш – 850 мільйонів доларів, другий – 730 мільйонів доларів на цьому тижні.

Квитки продаються не тільки в США, але і по всьому світу. Громадяни України також можуть спробувати щастя в дивовижних американських лотереях цього тижня. Приз у розмірі $850 млн. Є другим за величиною в історії Мега мільйонів. З моменту проведення останнього розіграшу він виріс на 100 мільйонів доларів США і, швидше за все, до наступного розіграшу виросте ще більше. Джекпот на 730 мільйонів доларів-четвертий за величиною в історії Powerball. Незважаючи на те, що він навіть не наблизився до нових рекордів ($1,537 млрд і $1,568 млрд відповідно), такі величезні призи давно не бачилися і викликали справжній ажіотаж серед шанувальників лотереї. &Quot; Людям не вистачало великих привабливих джекпотів", – прокоментував Гері Гріфф, виконавчий директор Техаської лотереї.

Як йдеться в прес-релізі Mega Millions, в останньому розіграші було виграно понад 4,5 мільйонів квитків, включаючи вісім перемог у другій призовій категорії. Враховуючи, що шанси на виграш будь-якого з призів лотереї починаються з 1 до 37, підраховано, що до розіграшу було продано понад 165 мільйонів квитків. Адріан Куреманс, прес-секретар theLotter, сказав, що "з огляду на підвищений інтерес, не дивно, що все більше і більше людей грають онлайн в theLotter". До цих пір ви, ймовірно, припускали, що зможете грати тільки в Mega Millions and Powerball, приїхавши в США і купивши лотерейні квитки особисто, але це змінилося". За даними сервісу, мільйони гравців з усього світу вже замовили квитки на ці лотереї через нього.

Як грати в "Мега Мільйони"і" Пауербол & quot;?

Обидві популярні американські лотереї проводяться у форматі 5+1 (5 основних номерів + 1 додатковий номер), але їх діапазон вгадування трохи відрізняється. У Mega Millions потрібно вибрати 5 номерів від 1 до 70, а в Mega Ball – від 1 до 25. У Пауерболлі ви відзначаєте на квитку 5 номерів від 1 до 69 і номер Пауербол від 1 до 26. На додаток до джекпоту, обидві лотереї також пропонують другий приз в $ 1 мільйон, який є вашим, якщо ви вгадаєте тільки 5 основних номерів. Зверніть увагу, що на відміну від першого призу, який ділиться порівну між усіма виграшними квитками, кожен гравець з 5-ма кращими номерами виграє $1 мільйон. 13 Щасливчиків-гравців потрапили в останній тираж Powerball (двоє з них скористалися мультиплікатором Power Play, щоб виграти 2 мільйони доларів).

 • Наступний розіграш Mega Millions відбудеться у вівторок, 19 січня.

 • Наступний розіграш & quot;Пауербол & quot; відбудеться в середу, 20 січня .

Як купити офіційні лотерейні квитки онлайн на theLotter?

 1. Відкрити рахунок на сайті theLotter;
 2. Виберіть Mega Millions, Powerball або обидва зі списку лотерейних квитків.
 3. Вкажіть, з якою кількістю полів ви хочете грати, і заповніть свої квитки, вручну вибравши номери або використовуючи випадкові числа, що генеруються кнопкою "Авто-вибір".
 4. Підтвердьте і оплатіть замовлення.
 5. Після цього все, що вам потрібно зробити, це дочекатися розіграшу і перевірити, чи зіграли ваші номери.

Ціна квитків на theLotter трохи вище, ніж в офіційних торгових точках. Це пов’язано з сервісним збором, який оплачує послуги сервісних агентів. Але коли ви виграєте приз, він, незалежно від його розміру, виплачується вам в повному обсязі, без будь-яких комісійних з сайту.

Джекпоти можна виграти вже на цьому тижні! Навіщо грати за один величезний приз, якщо у вас є шанс виграти відразу два? Подвійте свої шанси, купивши квитки відразу на обидві лотереї, онлайн на theLotter! Ці величезні джекпоти не будуть тривати вічно і можуть бути вражені вже на цьому тижні, так що не пропустіть свій шанс! Удачі, і, будь ласка, грайте відповідально.

Комусь з України може пощастити виграти більше 1,5 мільярда доларів в американській лотереї

The Mega Millions and Powerball jackpots сумарно складе більше 1,5 мільярда доларів. Перший розіграш призів цього року склав 850 мільйонів доларів, другий – 730 мільйонів доларів. Квитки продаються не тільки в США, але і по всьому світу. Випробувати удачу в американських лотереях цього року можуть і громадяни України.

Джекпоти наближаються до мільярдів
Приз в $850 млн. Є другим за величиною в історії Мега-мільйонів. Він збільшився на $100 млн. У порівнянні з останнім розіграшем і, ймовірно, знову виросте перед наступним. Джекпот в 730 мільйонів доларів-четвертий в історії Powerball. Незважаючи на те, що нові рекорди ($1,537 млрд і $1,568 млрд відповідно) ще не такі близькі, ці гран-прі вже давно існують і викликали справжній ажіотаж серед шанувальників лотереї. &Quot; Люди не отримували достатньо великих призів", – сказав керуючий директор Техаської лотереї Джері Гріфф.
Як зазначено в прес-релізі Mega Millions, в останньому розіграші було виграно понад 4,5 мільйонів квитків, у тому числі вісім виграшів в іншій призовій категорії. Враховуючи, що шанси на виграш будь-якого призу варіюються від 1 до 37, можна припустити, що в розіграші було продано понад 165 мільйонів квитків.

Прес-секретар TheLotter Адріан Куреманс зазначив, що "з ростом інтересу не дивно, що все більше і більше людей грають в theLotter онлайн". До цих пір ви, напевно, думали, що зможете грати в Mega Millions and Powerball, просто приїхавши в США і особисто купивши лотерейні квитки, але все змінилося. Згідно сервісу, мільйони гравців з усього світу вже придбали лотерейні квитки через сервіс.

Як грати в & quot;мільйони Мега"і" Пауербол & quot;?

Дві популярні американські лотереї проводяться у форматі 5 + 1 (5 основних номерів + 1 додатковий номер), але їх діапазон вгадування трохи відрізняється. U Mega Millions необхідно вибрати 5 номерів від 1 до 70 і номер "Мега куля" Від 1 до 25. У Пауерболлі ви повинні вибрати 5 номерів від 1 до 69 і номер Пауербол від 1 до 26 на вашому квитку. На додаток до джекпоту, лотерея також пропонує ще один приз в $1 мільйон, який буде Вашим, якщо ви виберете тільки п’ять основних номерів. Зверніть увагу, що на відміну від першого призу, який ділиться порівну між усіма виграшними квитками, кожен гравець, який вгадав тільки п’ять основних номерів, отримує $1 мільйон. В останньому розіграші Powerball аж 13 таких переможців (двоє з них взяли додатковий ігровий варіант – багатокористувацьку "Power Play" – виграли 2 мільйони доларів).

 • Наступний розіграш Mega Millions відбудеться у вівторок, 19 Вересня.

 • Наступний розіграш & quot;Пауербол & quot; відбудеться в середу, 20 Червня .

Як купити офіційні лотерейні квитки онлайн на theLotter?

 1. Вхід на theLotter;
 2. Виберіть Mega Millions, Powerball або обидві гри з лотерейного списку.
 3. Виберіть кількість полів, в які ви хочете грати, і заповніть свої квитки, вибравши цифри вручну або використовуючи випадкові числа, що генеруються кнопкою "Auto-Vibe".
 4. Підтвердьте і оплатіть замовлення.
 5. Після цього вам залишається тільки дочекатися розіграшу і перевірити, чи зіграли ваші номери. Ціни на квитки на theLotter в три рази вище, ніж в офіційних торгових точках. Вартість квитків обумовлена сервісним збором, який оплачує послуги сервісних агентів. Але коли ви виграєте приз, він виплачується вам в повному обсязі, незалежно від його розміру, і збори з сайту не стягуються. Джекпоти можуть бути виграні на цьому тижні. Навіщо грати за один великий приз, якщо у вас є шанс виграти два? Покращіть свої шанси, купивши квитки відразу на дві лотереї на theLotter! Ці високі суми джекпотів не вічні і можуть бути розіграні на цьому самому тижні, так що не пропустіть свій шанс! Ми бажаємо вам успіху, і, будь ласка, грайте відповідно.

інформація, надана відповідно до статті 10 Конституції України та статті 6 Закону України "Про національні меншини в Україні"