Призначення в НБУ: Фінмоніторинг буде курирувати екс-заміністра фінансів

23.12.2020 - Просмотров: 16

Методист 1С

Київ * Sport Life

Операційний менеджер

Київ * Медіа-холдинг Ligamedia

1С консультант

Київ * Sport Life

Поштова вакансія

Олексій Бережний призначений директором Департаменту фінансового моніторингу Національного банку України за результатами відкритого конкурсного відбору. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Він вже очолював департамент фінансового моніторингу в НБУ в 2014-2015 роках. Раніше, в 2003-2012 роках, працював в НБУ на різних керівних посадах, зокрема, очолював напрямок з протидії використанню банківської системи для легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму.

Бережний також обіймав посади заступників міністрів фінансів та закордонних справ. Він працював в Укргазбанку, Приватбанку та Укрсоцбанку начальником управління комплаєнс і фінансового моніторингу.

В НБУ Бережний виконуватиме функції з регулювання та нагляду фінансового моніторингу банків, філій іноземних банків та небанківських кредитно-фінансових установ, валютного контролю, ліцензування та реєстрації валютних операцій.

  • 28 Квітня 2020 року набув чинності закон " Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".
  • 25 Травня Національним банком Затверджено та опубліковано нове Положення про проведення банками фінансового моніторингу у зв’язку з введенням 28 квітня вимог законодавства про фінансовий моніторинг.

1 Жовтня НБУ ввів санкції щодо Райффайзен Банку Аваль і Credit Agricole за порушення вимог фінансового моніторингу.

Роман Брил