S&P Global знову підтвердило українському Банку Альянс високі кредитні рейтинги міжнародного рівня

03.12.2020 - Просмотров: 22

Після економічної і політичної кризи 2014 – 2015 років, який зробив вкрай негативний вплив на банківську систему країни в цілому, в 2019 році Альянс Банк став першим банком зі 100% українським капіталом, який отримав міжнародний кредитний рейтинг інвестиційного рівня "в". (Короткостроковий) з прогнозом "стабільний".

У 2020 році в рамках щорічної процедури оновлення рейтингу Альянс зберіг свої позиції – рейтингове агентство S&P Global високо оцінило динаміку розвитку Банку і зміцнення його бізнес-позицій, підтвердивши міжнародний кредитний рейтинг на колишньому рівні.

&Quot; Standard & amp; Poor’s & quot; входить до трійки найавторитетніших міжнародних рейтингових агентств, і для нас надзвичайно важливо, що вони щороку високо оцінюють діяльність нашого банку. Міжнародний кредитний рейтинг * відображає незалежну думку про кредитоспроможність і надійність банку ", – зазначила Юлія Фролова, голова правління "Альянс банку".

Серед ключових аспектів діяльності банку представники агентства S&P відзначили наявність адекватно структурованої подушки ліквідності, вкрай низький рівень проблемної заборгованості (менше 1%), а також ряд інших позитивних показників низького ризику кредитного портфеля – короткостроковий (74% кредитів закриваються протягом найближчого 1 року), невелику частку кредитів, номінованих в іноземній валюті (31% від загального портфеля), а також той факт, що валютні кредити видаються в основному підприємствам, які отримують валютну виручку.

Альянс – український банк, який спеціалізується на обслуговуванні малого, середнього бізнесу та сільськогосподарських виробників. За обсягом чистих активів банк займає 26-е місце серед 74 банків України і 10-е місце серед банків з українським капіталом: станом на 1 жовтня 2020 р.Вартість його чистих активів становить 5 150 млн. Грн.

*&Quot;співпраця з міжнародними організаціями є одним з пріоритетів у стратегії розвитку банку. Сьогодні у партнерстві з Європейським інвестиційним банком ми розвиваємо приватний сектор економіки, аграрний сектор та проекти з енергоефективності. Паралельно за участю банку в ряді міжнародних програм підтримки та розвитку бізнесу в Україні, для нас важливо мати незалежну висококваліфіковану оцінку результатів цієї співпраці з міжнародними партнерами-саме тому банк співпрацює з S&P. Альянс в черговий раз отримав високу оцінку на міжнародному рівні – це допоможе нам розширити коло українських і міжнародних партнерів і зберегти високі темпи розвитку банку" – прокоментувала Юлія Фролова.

S & amp;P Global підтвердило українському банківському Альянсу найвищі кредитні рейтинги міжнародного рівня

В період економічної і політичної кризи 2014-2015 років, в 2019 році Альянс Банк став першим банком в Україні, який має 100% Український капітал, в результаті чого отримав міжнародний кредитний рейтинг інвестиційного рівня "B". (Короткі рядки) з прогнозом "стабільний".

У 2020 році в рамках ретельної процедури рейтингування позиції Альянсу Сбербанку – рейтингового агентства S&P Global підтвердили динамічний розвиток банку і його бізнес-позицію, підтвердивши міжнародний кредитний рейтинг Банку на цьому ж рівні.

&Quot; Standard & amp; Poor’s входить в трійку найавторитетніших міжнародних рейтингових агентств, і для нас це дуже важливо, тому що сморід смороду робить наш банк більш активним. Міжнародний кредитний рейтинг є неоціненною ознакою кредитоспроможності та довіри до банку", – Юлія Фролова, голова правління "Альянс банку".

В середині ключових аспектів діяльності Банку представники агентства S&P визначили адекватність адекватно структурованих подушок ліквідності, в тому числі низький показник проблемної конкуренції (менше 1%), а також ряд інших позитивних показників низькопрофільного кредитного портфеля – коротке будівництво (74% позицій до закриття в перспективі 1 породи), невелика частина кредиту, у випадку з іноземною валютою (31% від загальної валютної вартості портфеля), а також той факт, що валютні кредити видаються і іншим компаніям, наприклад, валютний вірус.

Альянс – український банк, який спеціалізується на обслуговуванні малого, середнього бізнесу та сільськогосподарських підприємств. За обсягом чистих активів банк займає 26-е місце серед 74 українських банків і 10-е місце серед українських капіталів: за 2020 рік Його чисті активи становлять 5 150 млн.Грн*час, проведений в міжнародних інститутах, є одним з пріоритетів стратегічного розвитку банку. Спільно з Європейським Банк-інвестор розвиває приватний сектор економіки, сільське господарство та проекти з підвищення енергоефективності. Паралельно за участю банку в ряді міжнародних програм розвитку і розвитку бізнесу в Україні, для нас важливо, щоб результати співпраці з міжнародними партнерами виявлялися без проблем – банк проводить час з S&P. Альянс вчетверте був запущений на міжнародному рівні – з метою розширення кола українських і міжнародних партнерів, а також збереження темпів розвитку банку" – рекомендувала Юлія Фролова.

Інформація надана відповідно до ст. 10 Конституції України та СТ. 6 Закону України "Про національні меншини в Україні & quot;