У Британії запустився аналог monobank. Він залучив ще 1,4 млн євро інвестицій

03.12.2020 - Просмотров: 24

Банківський додаток Koto, яке було запущено засновниками монобанку, залучило близько 1,4 млн. Євро інвестицій і було офіційно запущено у Великобританії. Про це повідомляє портал EU-Startups.

Гроші будуть спрямовані на перші 50 тис. Користувачів, навчання AI систем з управління кредитними ризиками і розширення операційних можливостей. Також на ці гроші Кото буде розвивати свою команду і маркетинг у Великобританії.

Потенційна клієнтська база Кото – британці, які не мають можливості отримувати кредити від великих британських банків. Серед них-фрілансери або самозайняті, які за даними місцевих банків мають нестабільний дохід. Кото також розрахований на тих, у кого немає кредитної історії або є позначки в ній, що може перешкодити їм отримати кредит в британських банках.

&Quot; ми заснували Кото, тому що у Великобританії налічується 12 мільйонів кредитоспроможних людей, які не входять до числа основних кредиторів. Після перевірки нашої бізнес-моделі в Україні, ми раді підірвати ринок споживчого кредитування Великобританії. Ми тут для того, щоб позбавити Великобританію від страху і стресу", – сказав Михайло Рогальський, співзасновник Кото і монобанку.

FinTech стартап Кото – це проект засновників монобанку і колишніх менеджерів ВАТ "ПриватБанк" Олега Гороховського, Дмитра Дубілета і Михайла Рогальського. Кото-це банківський додаток, що не є повноцінним банком, тому в основному займається кредитуванням на основі віртуальної карти. Ви можете оплачувати їх скрізь, де працює система Master. У проект вони інвестували 3,5 млн доларів.

  • У травні 2019 року співзасновник монобанку Дмитро Дубілет повідомив, що IT-компанія Fintech Band, членом якої він є, збирається запустити аналогічний монобанк на ринку, що розвивається. 26 Липня Дубілет повідомив, що монобанк отримав фінансову ліцензію у Великобританії.
  • У березні Кото був запущений у Великобританії в тестовому режимі.
  • 13 Травня 2020 року співзасновник монобанку Дмитро Дубілет заявив, що міжнародна платіжна система Mastercard інвестувала в Кото.

Олександр Мясищев