Apple зробить майбутній MacBook Air ще тонше і поверне йому магнітну зарядку MagSafe

22.01.2021 - Просмотров: 42

Компанія Apple розробляє більш тонкий і легкий ноутбук MacBook Air, повідомляє Bloomberg з посиланням на відомі джерела. Оновлена версія портативного ноутбука може бути випущена в другій половині цього року або на початку 2022 року. Новий продукт буде побудований на новому поколінні власних процесорів Apple. Крім того, він повернеться до технології магнітної зарядки MagSafe від Apple.

Початкове зображення: Стефані кіт / Гетті зображення

За даними джерел, в даний час Apple займається проблемами, пов’язаними зі зменшенням розміру і ваги оновленої моделі при збереженні діагонального 13-дюймового екрану ноутбука, рамку якого планується зробити тонше. Нагадаємо, що вага нинішнього покоління MacBook Air становить 1,29 кг, а його товщина – 1,61 см.У виданні також додали, що компанія розглядає можливість створення більшої 15-дюймової версії MacBook Air. Однак джерела вказують, що в будь-якому випадку цю модель не слід очікувати в рамках наступного оновлення серії MacBook Air.

У 2018 році компанія Apple відібрала у ультракомпактних ноутбуків MacBook Air Магнітний роз’єм MagSafe. Однак особливістю роз’єму живлення MagSafe є те, що підключений до нього кабель утримується магнітами. У разі випадкового зачеплення зарядний кабель просто і безпечно від’єднається від ноутбука, замість того, щоб витягати ноутбук за нього. Новий MacBook Air також отримає пару роз’ємів USB4 для підключення зовнішніх пристроїв, повідомляють джерела Bloomberg . Оновлений MacBook Air замінить поточну версію ноутбука, яка заснована на процесорі Apple M1. Нагадаємо, що останній раз компанія оновлювала серію MacBook Air в листопаді минулого року, коли вона перейшла з чіпів Intel на власні процесори.