Apple звинувачують у шахрайстві. Компанія відмовляється повертати $ 16 000, які дитина витратила в одній грі для iPad

14.12.2020 - Просмотров: 35

Шестирічний хлопчик витратив понад 16 000 доларів на покупку контенту зі своєї улюбленої гри для iPad, а Apple відмовилася повертати кошти в App Store.

Джессіка Джонсон з Вілтона, штат Коннектикут, виявила досить пізно, що Карта App Store, зареєстрована для покупки, зробила безліч транзакцій за останні кілька місяців.

Ці виплати були зроблені 6-річним сином Джесіки, Джорджем, який просто обожнює гру Sonic Forces і регулярно купує ігрову валюту та інший контент. За повідомленнями місцевих ЗМІ, Джордж почав купувати різний контент для Sonic Forces в липні цього року за цінами від $2 до $100 за штуку. За кілька місяців загальна вартість гри склала $16,293.

Apple відмовилася повертати гроші Джессіці Джонсон, тому що не запросила їх протягом 60 днів після цих виплат. Джонсон, навпаки, стверджував, що це шахрайство, оскільки вона не отримала відповідних повідомлень про витрати.

Можна припустити, що сім’я Джонсон в порядку з їх доходами, так як дуже, дуже важко не помітити зникнення такої суми навіть через кілька місяців.