Битва камер Samsung Galaxy S21 Ultra і iPhone 12 Pro Max. Який апарат краще?

22.01.2021 - Просмотров: 28

Samsung Galaxy S21 Ultra користується великим успіхом у користувачів, ніж його попередник. Причин тому багато, але однією з них може бути камера.

Через деякий час в мережі з’явиться безліч порівняльних тестів, але одне з перших було зроблено дуже популярним блогером Mrwhosetheboss. Він порівняв новинку Samsung з нинішнім флагманом Apple, який вже кілька місяців присутній на ринку. До речі, в цьому році різниця в часі виходу на ринок між цими смартфонами менше, ніж зазвичай.

Порівняння фото – і відео-можливостей смартфонів через YouTube video – не найкращий варіант, але іншого варіанту поки немає.

Відео досить довге і докладний, тому ви можете самі судити, який з пристроїв вам особисто більше подобається в тому чи іншому сценарії, але в результаті у автора відео не було явного переможця. Точніше, він вибрав Galaxy S21 Ultra, але не тому, що вона завжди і скрізь краще.

На стороні Samsung безумовно набагато кращі можливості камери, макрозйомки і в цілому кращу якість фотографій. Флагман Apple виграє в якості відео і при зйомці в нічний час. Зрештою, камера насправді не є причиною, щоб зробити остаточний вибір між цими двома смартфонами.