Бортові розважальні системи Tesla перейдуть на нові 5-нм чіпи виробництва Samsung

25.01.2021 - Просмотров: 43

Тесла в своїй"напівпровідникової еволюції & quot; демонструє принцип самодостатності, поступово відмовляючись від сторонніх компонентів. Компанія відмовилася від послуг Mobileye, перейшовши на компоненти NVIDIA для систем активної допомоги водієві. Тепер вона готова використовувати чіпи власної розробки навіть в бортових Мультимедіа.

Оригінальне зображення: Tesla

Вже кілька років Tesla оснащує бортові комп’ютери електромобілів нейронними процесорами власної розробки, але розважальні системи досі, як і багато інших автовиробників, покладаються на дизайн NVIDIA. Корейське видання Asia Economy Daily з посиланням на власні джерела повідомило, що Samsung Electronics зараз розробляє мультимедійні процесори для Tesla, які будуть проводитися за 5-нм технологією. Вони стануть основою бортової розважальної системи.

Джерело не уточнює, чи буде співпраця між компаніями поширюватися на виробництво процесорів для системи автопілота Tesla, але зараз Samsung вже поставляє компанії 14-нм чіпи для відповідних цілей. Первістком 5-нанометрового процесу з використанням EUV-літографії стане мультимедійний чіп для бортової розважальної системи. Автовиробнику належить випробувати новинку на своїх прототипах, щоб вирішити, чи варто підписувати контракт з Samsung Electronics на серійне виробництво відповідних чіпів. Корейський підрядник в цілому не заперечує проти ідеї збільшення своєї присутності на ринку автомобільної електроніки, так як попит на неї зараз перевищує можливості виробників.