Чутки: Huyndai почала сумніватися, чи варто співпрацювати з Apple у виробництві електромобіля Apple Car

30.01.2021 - Просмотров: 28

MacRumors з посиланням на інформаційне агентство Reuters повідомила про сумніви з боку частини керівництва Hyundai у співпраці з Apple. Раніше стало відомо, що автовиробник розглядається Apple в якості підрядника з виробництва електромобілів.

Джерело зображення: MacRumors

Згідно з опублікованими даними, перспективи угоди між сторонами стали менш обнадійливими. Керівництво Hyundai розділилося з приводу співпраці з технологічним гігантом. Як виявилося, якщо Apple почне працювати з автовиробником, то Hyundai буде займатися виробництвом автомобілів за розробленим Apple дизайну, без можливості спільної роботи на стадії проектування. Аналогічним чином компанія займається виробництвом комп’ютерів і мобільного обладнання: дизайнери та інженери Apple придумують зовнішній вигляд пристроїв, апаратне компонування, а потім передають технічну документацію підрядним компаніям, таким як завод Foxconn, розташований в Китаї, де збираються пристрої. В даному випадку Hyundai розглядається як раз в ключі виробничої лінії.

Це йде врозріз з баченням і бізнес-стратегією деяких керівників Hyundai, як вони відзначають в інтерв’ю Reuters: "ми не є компанією, яка робить автомобілі для інших. Я сумніваюся, що співпраця з Apple зможе дати якісь хороші результати"*.

Як сказав анонімне джерело MacRumors: "це дійсно важкий вибір для Hyundai. Боюся, що найближчим часом раді директорів компанії доведеться переглянути склад керівництва.& Quot;*

Як зазначається, незважаючи на небажання працювати з Apple, Hyundai володіє надлишковими потужностями, які могли б забезпечити необхідний обсяг виробництва за контрактом з купертинським гігантом. Повідомляється, що Apple може використовувати Kia для створення таких компонентів, як кузова, коробки передач і так далі, а також призначити Hyundai виконавцем остаточної збірки електромобілів.